Patka

Liliana Arkuszewska Wydawnictwo: Novae Res literatura obyczajowa, romans
Novae Res
2023-10-19
2023-10-19

Gdy po jednej z imprez Patka nie wraca do domu na noc, Liliana i Andrzej są w szoku. Mimo wszystko postanawiają zgodzić się na jej wymarzoną podróż do Meksyku. Konsekwencje tej decyzji na zawsze odmienią życie całej rodziny Arkuszewskich.

Chcesz przekonać się jak potoczą się losy tej histori❓️

"Patka" autorstwa Liliany Arkuszewskiej to pięknie napisana opowieść, której główna bohaterka, Patka, staje się inspirującym symbolem siły i odwagi. Książka przenosi czytelnika w świat emocji, gdzie humor miesza się z głębokimi refleksjami.

Arkuszewska doskonale konstruuje postacie, nadając im autentyczność i głębię. Patka to nie tylko bohaterka, ale silna kobieta, zmagająca się z życiowymi trudnościami. Narracja jest pełna dowcipu, co nadaje książce lekkości pomimo poruszających tematów.

Styl autorki jest niezwykle barwny i przemyślany, tworząc bogaty obraz otaczającego świata. Książka porusza tematy uniwersalne, dotykając serc czytelników i pozostawiając po sobie trwałe wrażenie.

W skrócie, "Patka" to lektura, która zachwyca nie tylko ciekawie skonstruowaną fabułą, ale również głębokim przekazem o sile ludzkiego charakteru. Arkuszewska potrafi przykuć uwagę czytelnika, sprawiając, że każda strona tej książki to przyjemność.

Chcesz przekonać się jak potoczą się losy tej histori❓️

"Patka" autorstwa Liliany Arkuszewskiej to pięknie napisana opowieść, której...

Kontynuacja powieści Czy było warto? Odyseja dżinsowych kolumbów

Młodzieńcza miłość nie zawsze na happy end
Liliana i Andrzej znaleźli spokój i stabilizację w Kanadzie.

Wszystko układało się idealnie, ale czy możliwe jest życie bez problemów? Oczywiście nie.

Tym razem sprawia je patka, czyli nastoletnia córka, która po jednej z imprez nie wraca na noc. Rodzice są oczywiście przerażeni choć dzięki temu zgadzają się na jej wymarzoną podróż do Meksyku. Gdyby tylko wiedzieli jakie konsekwencje to będzie mieli i jak wiele zmienić w całej ich rodzinie...

Rodzinna, życiowa, codzienna książka ukazująca trudności wychowania dzieci, trudne emocje, wyzwania.

Kontynuacja powieści Czy było warto? Odyseja dżinsowych kolumbów

Młodzieńcza miłość nie zawsze na happy end
Liliana i Andrzej znaleźli spokój i stabilizację w Kanadzie.

• Samodzielne
  • Może kupić