Paprodziad. Szczera biografia Włodzimierza Dembowskiego

Okładka książki Paprodziad. Szczera biografia Włodzimierza Dembowskiego Dominika Chylewska
Okładka książki Paprodziad. Szczera biografia Włodzimierza Dembowskiego
Dominika Chylewska Wydawnictwo: Paprodziad biografia, autobiografia, pamiętnik
Paprodziad
2023-07-12
2023-07-12

Książka sama w sobie bez szału, po prostu okej, nada się głównie zainteresowanym niebanalną postacią Paprodziada. Można poznać trochę intrygujących faktów i skrótową historię barwnego życia Włodka - ale tak jak już ktoś zasugerował - dość pobieżnie (szanuję to, tylko uprzedzam :D).

Uważam, że książka ciekawie przedstawia każdy etap życia Włodka. Całość jest spójna, nie ma niedopowiedzeń. Jego młodość może szokować, przynajmniej mnie zszokowała mimo, że od dawna interesuję się tą barwną postacią:) jak na pierwszą napisaną książkę autorki, uważam, że jest zrobiona naprawdę porządnie. Fajnie, że książka zawiera prywatne zdjęcia. Dużo ciekawych wątków, faktów. Przeczytałam książkę w bardzo krótkim czasie bo zaciekawia i wciąga. Polecam

Taka sobie. Rozczarowałam się. Ciekawa osobowość Paprodziada, ale jakoś płytko ukazana. O wszystkim i o niczym. Odczuwam duży niedosyt.

• Przeczytane 2023
  • Non-fic