Pocałunek gangstera

Okładka książki Pocałunek gangstera I.M. Darkss
Okładka książki Pocałunek gangstera
I.M. Darkss Wydawnictwo: Akurat Cykl: Ukochana gangstera (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Ukochana gangstera (tom 3)
Akurat
2023-07-26
2023-07-26

2003

Dalsze losy Bethany Hallwell i Logana Rotha są bardzo ciekawe, chociaż Bethany bardzo mnie denerwowała swoim nieracjonalnym postępowaniem.
Po narkotyku którym została nafaszerowana straciła pamięć, postępowała bardzo irracjonalnie nie wiedząc kto jest przyjacielem kto wrogiem.
Nie pamiętała Logana i ich miłości dlatego przy pierwszej okazji uciekła i poprosiła o pomoc pierwszą napotkaną osobę. Tylko nie wiedziała, że wpadła z deszczu pod rynnę.
Logan szalał z niepokoju i nie zdawał sobie sprawy z tego, że to, że jego kobieta straciła pamięć, może być karą na nim, za to, co się kiedyś wydarzyło .
Dobrze czytało mi się tę powieść, jest dużo zwrotów akcji i są emocje. Opuszczałam tylko sceny tortur a było ich bardzo dużo.
Ciekawie pokazane postacie bohaterów, tych drugoplanowych również.
Dobra i ciekawa powieść mafijna .

Zakończenie historii Logana i Bethany. Wciągająca i naprawdę dobrze napisana historia.

Czytając ją miałam w głowie dwie sprzeczności. Pierwszą były małe nerwy na to jak postacie się zachowują. Ileż można przeklinać w książce! Wybaczcie moje odczucia. Ja wiem, że tego typu powieści wręcz słyną z takiego przekazywania emocji, czytając je zdaję sobie z tego sprawę, ale tutaj było tego bardzo, bardzo dużo. Jakby postać była tak ograniczona słownie, że zastępowała je niecenzurowanymi słowami. Jak coś uzależniało, jak działało, jak ktoś gestykulował, jak wyrażał emocje, jak się czymś podniecał, tam było tego ogrom. Ja wiem, że to słownictwo miało oddać jak niebezpieczna była substancja, która wymazała pewnej kobiecie pamięć, ale... po prostu nie mogłam się skupić na treści, bo wszędzie widziałam spluwającego mężczyznę. I teraz ten plus. Po za tymi bluźnierstwami styl pisarski był naprawdę świetny. Wczuwałam się w treść całą sobą, nawet potrafiłam wyobrazić sobie co każda osoba przeżywała i jak wielkie miała prawo by czuć się tak, jak została ukazana. Każdy opis choćby tego jak kto się zachowywał był oddany idealnie, jakby był prawdziwym człowiekiem i faktycznie jego lub czyjeś życie było zagrożone. Autorka ukazała jak niebezpieczne potrafią być używki i całkowicie mnie przekonała do tego, by nigdy po nie nie sięgnąć.
Historia przedstawia kontynuacje losów bohaterów z części poprzedniej i fatalnych skutków podania jej narkotyku. Czasami coś tam sobie kojarzyła, ale chyba najbardziej bolało Logana fakt, że go nie pamiętała, nie wspominając o tej gorącej miłości, która ich łączyła. Oczywiście on postanawia się dowiedzieć kto to zrobił i dlaczego, choć najbardziej marzy mu się zemsta, i to sporych kalibrów. Jak sądzicie, co z tego wyniknie? Jakie spotkają ich konsekwencje?
Teraz już wiecie, dlaczego jestem rozdarta. Kolejnymi plusami jest duży druk, krótkie rozdziały, mocne zahipnotyzowanie fabułą oraz to wyczekiwanie, bo nie wiemy jak się to skończy. Jesteśmy trzymani w ogromnym napięciu. Mamy dużo dialogów, gdyż postacie naprawdę sporo ze sobą rozmawiają. Dla mnie książka jest mądra i drażniąca, ale fani tych klimatów mogą być nią zachwyceni;-)

"Pocałunek gangstera" to kontynuacja losów Bethany Hallwell i Logana Rotha.
Kiedy Bethany traci pamięć przez wstrzyknięty narkotyk, Logan pilnuje dziewczyny oraz szuka antidotum na truciznę. Bethany nie pamięta Logana i nie ufa mężczyźnie. On postanawia zrobić wszystko, by jej pomóc i dorwać tego, który skrzywdził Bethany.
Czy uda mu się i czy Bethany odzyska pamięć?

Polubiłam serię "Ukochana gangstera". Autorka napisała historię pełną zaskakujących zwrotów akcji, niebezpiecznych scen, gangsterskich porachunków, tajemnic, demonów przeszłości, ale nie zabraknie też namiętnych chwil. Świetnie wykreowani bohaterowie, którzy dostarczają mnóstwo emocji. Znakomite dialogi. Nie nudziłam się i nie mogłam oderwać się od tej książki. To historia, która udowadnia, że mężczyzna, który kocha kobietę jest w stanie zrobić dla niej wszystko.
Gwarantuję Wam, że autorka wciągnie Was w tą mroczną grę i zapewni Wam niesamowity rollercoaster emocjonalny. Przygotujcie się na moc wrażeń.
Jeśli lubicie mroczne i mafijne klimaty to będziecie usatysfakcjonowani tą lekturą.
Koniecznie przeczytajcie poprzednie tomy.

Gorąco polecam!

"Pocałunek gangstera" to kontynuacja losów Bethany Hallwell i Logana Rotha.
Czy uda mu się i czy Bethany odzyska...

Kolejna część o losach Bethany i Logana.

Tym razem kobieta będzie postawiona przed nie lada wyzwaniem. Otóż narkotyk, który miała wstrzyknięty sieje spustoszenie w jej umyśle. Miesza jej w głowie i odbiera wspomnienia. Logan za wszelką cenę chce ją zatrzymać przy sobie, w międzyczasie szuka antidotum na tę truciznę. Główna bohaterka stara się uciec przed gangsterem bo zupełnie nie pamięta tego, że się w nim zakochała, on chce by poznała go na nowo. Korzystając z chwili nieuwagi mężczyzny i całej jego armii, Bethany udaje się uciec, prosi o pomoc nieznajomego, jednak nie zdaje sobie sprawy, że ten mężczyzna specjalnie tam na nią czekał.

Czy główna bohaterka odzyska pamięć? Co ją czeka ze strony nieznajomego? Czy Lohan odnajdzie i odzyska Bethany? Oraz na koniec, czy jeszcze im się ułoży?

To trzeci tom serii autorstwa I. M. Darkss i mam bardzo mieszane uczucia. Po przeczytaniu wszystkich trzech, to chyba pierwsza część podobała mi się najbardziej, ale też nie była powalająca. Drugi tom to pamiętam, że miałam wrażenie jakbym czytała znów tom pierwszy tylko z punktu widzenia Logna. Natomiast w tej części mamy coś nowego, jednak moim zdaniem tak nierealnego, że aż ciężko mi się to czytało.

Całe to zapominanie wspomnień przez Bethany, potem jednak coś sobie przypominała, by za chwilę znów obudzić się nie pamiętając nic a nic, było to trochę męczące. Dopiero pod koniec książki wróciła przyjemność z czytania i byłam naprawdę ciekawa jak to się zakończy.

Trudno było mi się przestawić że główna bohaterka nie pamięta przeszłości. Potrafi posługiwać się nożem Sai, ale przeraża ją brutalność Logana względem swoich pracowników.

W tym tomie zauważyłam chyba największą zmianę w Thomasie, prawej ręce gangstera. Tym razem nie jest tak negatywnie nastawiony do Bethany, a wręcz przeciwnie potrafią nawet żartować. W dalszym ciągu nie rozumie tego, że jego szef podporządkowuje się jakiejś kobiecie i jest w stanie zmienić dla niej wszystkie swoje plany, ale jest bardziej wyrozumiały. W tej części dostrzegłam w nim człowieka a nie maszynę stworzoną do zabijania, choć dalej robi to co lubi.

Ostatnimi czasy czytając książki mafijne coraz częściej odnoszę wrażenie, że ta tematyka mi się zwyczajnie znudziła.

Jeśli lubicie romanse mafijne to zachęcam do zapoznania się z tą serią. Ja raczej muszę zrobić sobie dłuższą przerwę od tej tematyki.

Kolejna część o losach Bethany i Logana.

Książka "Pocałunek gangstera" jest trzecim tomem serii #ukochanagangstera i zarazem kontynuacją powieści "Ukochana gangstera" i "Miłość gangstera". Książki te należy czytać w odpowiedniej kolejności żeby zrozumieć wszelkie zależności oraz ciąg przyczynowo - skutkowy wszystkich wydarzeń. Stylistyka i język jakim posługuje się autorka jest bardzo lekki, prosty i przyjemny co sprawia, że książkę czyta się naprawdę szybko. Fabuła została w interesujący sposób nakreślona, przemyślana i dobrze poprowadzona. Nadal również uważam, że bohaterowie zostali naprawdę świetnie wykreowani. To jak autorka zakończyła poprzedni tom zostawiło mnie z nie małym szokiem na twarzy i jak najszybciej chciałam poznać dalsze losy Bethany oraz Logana. Z ogromnym zainteresowaniem oraz zaangażowaniem śledziłam to co dzieje się w ich życiu, obserwowałam jak pokonują kolejne przeciwności losu oraz bardzo im kibicowałam. Akcja powieści od samego początku jest raczej dynamiczna, co sprawia, że nie ma nawet chwili na nudę. Cały czas coś się dzieje dostarczając Czytelnikowi ogromu emocji i wrażeń. Autorka naprawdę świetnie buduje napięcie i poraz kolejny serwuje niespodziewane plot twisty. Było to idealne dopełnienie historii bohaterów. Miło spędziłam czas z tą książką i czekam już na kolejne powieści spod pióra pisarki. Polecam!

W wyniku porachunków gangsterskich ktoś podaje Bethany narkotyk, ale nie taki zwykły. Zażywająca go osoba traci pamięć. Dziewczyna ma przebłyski świadomości, ale nie w przypadku Logana i tego jakie wiązało ich uczucie. Jedyne co pamięta, to fakt że została mu sprzedana a powrót do ojca nie poprawi jej sytuacji. Miota się miedzy wspomnieniami a rzeczywistością czym nie pomaga Loganowi, wręcz przeciwnie nie dość, że atakuje ochroniarzy to także i jego samego.
Logan nie może się pogodzić z faktem, że Bethany go nie pamięta. Postanawia zemstę na tym kto skrzywdził jego ukochana. To zadanie nie należy do najłatwiejszych, ponieważ ma wielu wrogów, którzy tylko czekają na jego potknięcie. A to że ukochana jest podatna na manipulacje sprawia tylko, że oprawca bardzo szybko to wykorzystuje.

Pocałunek gangstera to trzecia cześć losów Logana Rotha i Bethany Hallwell.
Fabuła wciąga od pierwszej strony. Akcja rozkręca się szybko i nie zwalnia do samego końca. Autorka umiejętnie podsyca ciekawość. Nie brakuje tu emocji od bólu zemsty cierpienia po pożądania, intryg czy tajemnic, które odkrywane są stopniowo by na końcu scalić się w całość Bohaterowie w dalszym ciągu dobrze wykreowani.
Bethany mimo swojego zagubienia i zachowania typowego dla syndromu sztokholmskiego potrafiła być silna i walczyć. Logan, który zabija bez wahania pozwala natomiast ujawnić swą słabość do dziewczyny przed swoimi ludźmi. Bardzo mi się podobała kreacja postaci prawej ręki Logana czyli Thomas. To facet, który zna swoje miejsce w szeregu i wie co i jak ma wykonać, a do tego cięty humor, sprawia że od samego początku pałamy do niego sympatią i chętnie poznała bym jego historie.
To książka dla osób, które lubią bardziej mroczne i mocniejsze romanse.

Pocałunek gangstera to trzecia część historii Elizabeth i Logana. Ostatnim razem autorka zostawiła nas zszokowanych i z wielką niewiadomą.
A mianowicie Elizabeth został podany narkotyk, przez który traci pamięć, a Logan omało nie traci zmysłów przez to. Kobieta ma przblyski i pamięta, niektóre momenty, ale nie pamięta swoich uczuć do Logana I ich wspólnych planów na przyszłość. Logan poprzysięga krwawą zemstę na tym, kto zrobił krzywdę jego ukochanej.
Odnalezienie osoby odpowiedzialnej za utratę pamięci kobiety nie jest takie łatwe. Logan ma wielu wrogów, którzy tylko czekają na odpowiedni moment, zebysie zemścić. W dodatku zachowanie Elizabeth nie pomaga. Kobieta mota się we wspomnieniach, które nachodzą falami i jeszcze bardziej macą jej w głowie. Jest podatna na manipulacje co zostaje bardzo szybko wykorzystane przez jej oprawce.
Czy kobieta odzyska pamięć?
Czy Logan znajdzie sprawcę?
Czy Elizabeth i Loganowi uda się uratować łączące ich uczucia?
W tej części nie ma miejsca na nudę. Książka od pierwszej strony jest dynamiczna i zaskakująca. Nawet gdy zaczynamy się czegoś domyślać niespodziewany zwrot akcji zmienia wszystko. Emocje jakie targają Elizabeth są odczuwalne przez czytelnika, a odchodzący od zmysłów Logan chcący uratować swoją ukochaną robi wrażenie. Jeśli jesteście ciekawi zakończenia historii tej dwójki to koniecznie sięgnijcie po ta książkę.

Bethany po tym jak została odurzona niebezpiecznym narkotykiem, sama już nie wie co jest prawdą, a co nie. Wszystko jej się miesza a przebłyski wspomnień nie pomagają. Nie pomaga również to że Logan uniemożliwia jej ucieczkę a kobieta nie wie czy jest jej opiekunem czy oprawcą.

"Opuszcza mnie chęć walki i oporu. Czegokolwiek bym nie zrobiła, i tak przegram. Trzymają mnie na łańcuchu. W tym świecie nic nie znaczę, jestem na dnie hierarchii".

Mężczyzna szuka antidotum na truciznę która stoi za stanem Bethany jednocześnie szukając zemsty na tym, który odważył się podnieść rękę na jego kobietę.
Tylko co jeżeli nie tylko oszołomiona narkotykiem Bethany ma problem ze zrozumieniem ich relacji?
Zaczyna się gra o wszystko.
Tylko kto w niej zwycięży?

"Pocałunek Gangstera" to już trzeci tom cyklu "Ukochana Gangstera" i już ostatni. Niestety.
Oczywiście nie brakuje tu totalnego emocjonalnego rollercoastera w którym znajdziemy tajemnice, mafijne porachunki a cała fabuła wciąga jak tornado 🤭
No i oczywiście nie zabraknie pożądania, intryg i cudownych dialogów które kocham.
Podziwiam Logana za jego cierpliwość względem Bethany która nic nie pamięta i boi się własnego męża. Uwielbiam styl autorki, dzięki któremu książkę czyta się migiem i nie można się od niej oderwać. Lubię te emocje które nam serwuje.
Akcja toczy się dynamicznie i nie ma czasu na nudę. Jednak kochani cały cykl polecam czytać od początku do końca, inaczej nie poczujecie tego wow 🤭
Polecam i żałuję że to już ostatnie moje spotkanie z bohaterami 🥺

W tomie drugim Autorka zostawiła nas z otwartym zakończeniem i wielką niewiadomą. Oto w wyniku gangsterskich porachunków Elizabeth traci pamięć. Kojarzy pewne fakty, jednak zupełnie nie pamięta Logana, ich uczucia, wspólnych planów na przyszłość. Logan nieomal traci zmysły. Poprzysięga krwawą zemstę na tym, kto przyłożył rękę do krzywdy jego ukochanej.

Jednak odnalezienie sprawcy nie jest takie proste. Logan ma wielu wrogów, z których każdy ma powody, by się na nim odegrać. Dodatkowo Liz, u której jawa miesza się ze wspomnieniami, łatwo poddaje się manipulacjom. Mające do dyspozycji jedynie strzępki wspomnień i nie wiedząc, komu może zaufać, nieświadomie utrudnia działania Loganowi i jego ludziom. Wystawia się też jak na dłoni na cel swojemu oprawcy.

Tom trzeci jest przez to niezwykle dynamiczny i zaskakujący. Czytelnik, choć może domyślać się zakończenia, niejednokrotnie jest zaskakiwany niespodziewanym zwrotem akcji. To, jak Liz miota się targana sprzecznymi uczuciami, między tym, co prawdziwe, a tym, co tylko jej się wydaje. Odchodzący od zmysłów Logan, pragnący za wszelką cenę ocalić ukochaną. Pełne rozlewu krwi poszukiwania sprawcy i próba uratowania własnego wizerunku, kiedy serce rwie się do niej. Z pewnością nie będziecie się nudzić.

Czy Logan zdoła przypomnieć Elizabeth o tym co ich łączyło, na nowo przekonać ją do siebie i ocalić ich miłość?

Ale żeby nie było tak cukierkowo - ten tom jest równie wciągający, co... No właśnie: męczący, drażniący, wkurzający? Już na początku drażni brak konsekwencji w stosunku do Liz, która kilkukrotnie zagraża samej sobie, a nawet Loganowi, ale nikt z tym nic nie robi. I ten brak konsekwencji w działaniu dotyczy wielu sytuacji. Liz, która przejawia zachowania typowe dla syndromu sztokholmskiego. Boi się i nie ufa, jednak ulega facetowi, którego nie zna. Niby otwiera się na pomoc Logana, a jednak nie mówi mu całej prawdy. Przyciąga i odpycha. Logan, który pozwala obnażać swą słabość przed własnymi ludźmi, a jednak nie podejmuje kroków dyscyplinujących...

Najjaśniejszym punktem w programie okazuje się będący dotąd w cieniu Thomas, prawa ręka Logana. On jeden wydaje się wiedzieć, jakie są jego zadania, czego się od niego oczekuje i w pełni się z tego wywiązuje z właściwym dla siebie ciętym humorem. I jego stałość pod tym względem spycha na boczny tor głównych bohaterów. Jego z przyjemnością poznałabym bliżej.

Cieszę się, że mogłam poznać tę serię. Nie jest napisana równo, powiedziałabym fifty-fifty. Ale jeśli ktoś zaczyna przygodę z mafią, to powinna się spodobać. Dynamika, zwroty akcji, romans, klimaty gangsterskie i masa gorących scen na niezłym poziomie sprawiają, że w kontekście całości wiele można jej wybaczyć.

Jednak odnalezienie...

• Pani Paula
  • Na szybko/bez kolejności

Dodaj cytat z książki Pocałunek gangstera