USS America

USS America
83-7301-367-9
okręt, porwanie, dramat, terror
Ivan

USS America, najnowocześniejszy okręt podwodny świata, który właśnie wypływa w swój dziewiczy rejs, zostaje porwany. Z jego pokładu zostają wystrzelone pociski: jeden z nich niszczy Biały Dom, drugi eksploduje nad Waszyngtonem. Komu tym razem zależy na zniszczeniu potęgi Stanów Zjednoczonych? Rozpoczyna się dramatyczny wyścig z czasem: trzeba odnaleźć Americę, ustalić, kto jest mocodawcą terrorystów, a przede wszystkim – nie dopuścić do wystrzelenia pozostałych pocisków… Do akcji wkracza niezawodny Jake Grafton. Wciągający technothriller, pełen zaskakujących zwrotów akcji i umiejętnie dawkowanego napięcia, który czyta się jednym tchem.

elsauria | 2015-04-03

Bardzo dobra żywa dynamika książki zwarta akcja spójna fabuła i nie masz pojęcia jak to się zrobiło że nocka zarwana. Książka czyta się lekko jednak wciąga swoją akcją. Ukłon dla autora że nie zapomniał o tym że czytelnik też musi kiedyś iść spać ;-) robiąc co któryś rozdział luźnym stylem... Moja rada. Jeśli chcesz zasnąć pij mleko. Jeśli jesteś nocnym markiem to ta Książka jest dla Ciebie!

Ivan | 2010-03-17

Bardzo dobra książka. Czyta się jednym tchem.

dewille | 2011-11-05

raczej przeciętna.