Gotówka to wolność

Okładka książki Gotówka to wolność Rafał Ganowski
Okładka książki Gotówka to wolność
Rafał Ganowski Wydawnictwo: Independent Publishing (Real Value) Cykl: Wydanie 1 (tom 1) biznes, finanse
biznes, finanse
Wydanie 1 (tom 1)
Gotówka to wolność
Independent Publishing (Real Value)
2023-04-24
2023-04-24
finanse gotówka waluty oszczędności lifestyle Polska cbdc wielki reset prywatność życie świat gospodarka ekonomia

Bardzo dobra książka dla każdego. Nie ważne czym się interesujesz i jakie masz poglądy, rzeczy w niej opisane dotyczą wszystkich bez wyjątku.
- przedstawia wady i zalety gotówki

- przedstawia realne sytuacje działające na wyobraźnie czytelnika
- opisuje i przedstawia CBDC, a także zagrożenia z nimi związane

Polecam!

Polecam!

Bardzo merytoryczna i zawierająca sporo informacji, ale równocześnie czyta się bardzo prosto. Uświadamia procesy, które toczą się na naszych oczach, a które zmierzają do likwidacji gotówki. Autor bardzo obrazowo pokazuje, do czego może doprowadzić likwidacja papierowego pieniądza.

Na co dzień nie analizujemy sposobów realizacji płatności. Książka pozwala na zastanowienie się nad dziejącymi się procesami. Dostrzegamy zjawiska, których wcześniej nie widzieliśmy. Warto przeczytać!

Świetna książka. W prosty i przystępny sposób opisane są procesy i zagrożenia związane z gotówką i jej brakiem.

Dzięki Rafał za ogromy wkład w podniesienie świadomości społeczeństwa.

Dzięki Rafał za ogromy wkład w podniesienie świadomości społeczeństwa.

Doskonała, tak opisałbym to, dzieło.
Dobrze byłoby, gdyby każda osoba na tej ziemi ją przeczytała i zrozumiała, dlaczego tak ważna w naszym życiu jest gotówka. Gotówka to Wolność !!!

Doskonała, tak opisałbym to, dzieło.

Fenomenalnie napisana książka, która powinien przeczytać każdy szanujący się człowiek, dla którego jest ważna wolność, aby lepiej zrozumieć jakie zagrożenia jakie na nas czekają. W książce doskonale opisane są procesy, które cały czas wprowadzane są w życie, pod pozorem naszego "dobra" a w istocie zniewolenia. Bardzo ważna rzecz: autor opisuje Fakty a nie wymyślane hipotezy. Obowiązkowa pozycja. Dziękuję za tą książkę, dzięki niej jest mi dużo łatwiej namówić inne osoby do płacenia gotówka.

Książkę uważam za dobrą i warto przeczytać choćby dlatego żeby mieć świadomość tego jak ważny jest pieniądz papierowy w dzisiejszych czasach. 🙂

Co tu dużo pisać - gotówka to wolność, im szybciej to zrozumiesz, tym lepiej dla Ciebie.
Kilka dni temu w jednym super markecie byłem świadkiem takiej sytuacji: nie działał żaden terminal i jedna bardzo oburzona kobieta rzucała kurwami do pracowników, z powodu iż ona płaci tylko kartami i nie ma przy sobie żadnej gotówki, kazali jej zostawić pełny koszyk z jedzeniem i wyjść ze sklepu.. ;)
Do tego dochodzi jeszcze fakt, jak dużą anonimowość i prywatność dają nam płatności gotówką.
Książka super, bardzo szybko i łatwo się czyta, autor kilka razy powtarza to samo, może to specjalny zabieg by nam utrwalić pewne kwedtie, kto to wie. Ogólnie każdy z otwartym umysłem coś z niej dla siebie 'wyjmie' i będzie wiedział jak od teraz postępować w swoim życiu.

• Mądre - chcę przeczytać
  • Biznes, finanse 💸