Cash is freedom. Why is it worth paying cash and preventing cashless society?

Okładka książki Cash is freedom. Why is it worth paying cash and preventing cashless society? Rafał Ganowski
Rafał Ganowski Wydawnictwo: Amazon biznes, finanse
25 str. 25 min.
biznes, finanse
Cash is freedom. Why is it worth paying cash and preventing cashless society?
Amazon
2022-02-28
2022-02-28
25 min.
gotówka społeczeństwo bezgotówkowe CBDC cash wolność likwidacja gotówki pieniądz cyfrowy pieniądze waluta cyfrowa banknoty monety bank centralny waluta cyfrowa banków centralnych Cash is freedom gotówka to wolność

Krótka, ale bardzo treściwa pozycja w kwestii potrzeby zachowania gotówki. Jest to obecnie temat nader ważny i aktualny. Napisana prostym językiem, więc nawet gdy ktoś zna angielski na poziomie średniozaawansowanym to powinien bez trudu ją zrozumieć. Natomiast treść książki zawiera najważniejsze argumenty na temat tego, dlaczego warto płacić gotówką. Polecam

Wartościowa pozycja napisana prostym i zrozumiałym językiem

Wartościowa pozycja napisana prostym i zrozumiałym językiem

Świetna książka. Rzeczowo i konkretnie ujawnia zagrożenia jakie mogą wystąpić w sytuacji pozbawienia nas gotówki. Pewnie wiele osób nie jest świadomych tego do jakich scenariuszy może dojść kiedy jedynym środkiem płatniczym będzie pieniądz elektroniczny W książce podane są również rady jak my jako społeczeństwo możemy wpłynąć na zahamowanie tego procesu. Przystępny język sprawia, że książkę czyta się łatwo. Polecam