Czarodzieje rynku. Rozmowy z wybitnymi traderami

Tłumaczenie: Grzegorz Zalewski
Wydawnictwo: Linia
Market Wizards. Interviews with Top Traders
biznes, finanse
Marcinkon

Czarodzieje rynku to uniwersalny przewodnik po tym, co w grze giełdowej najważniejsze. Na łamach książki wybitni traderzy, tacy jak Jim Rogers, Paul Tudor czy Larry Hite odkrywają przed czyttelnikami własne podejście do spekulacji. Różni ich wiele: preferencje dotyczące rynków, instrumentów, wybieranych strategii oraz podejścia do ryzyka. Jednak z rozmów w wybitnymi traderami wyłaniają się uniwerslane wnioski płynące z ich wieloletnich doświadczeń rynkowych.

źródło opisu: http://www.wydawnictwolinia.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwolinia.pl/

Popek | 2014-10-22

Świetna książka, która absolutnie nic nie straciła na swojej aktualności. Każdy wywiad został przystępnie omówiony, z każdego autor sam poduwa najważniejsze wnioski. Bardzo ciekawe treści opakowane w bardzo przyjemny sposób.

gorys | 2014-01-17

Bardzo dobra ksiązka, inspiruje, dodaje motywacji i pokazuje opisuje wiele ciekawych i ważnych kwesti;-) polecam

czasemcośczytam | 2018-10-02
Przeczytana: 02 października 2018