Śladami Warrena Buffetta

Okładka książki Śladami Warrena Buffetta Przemysław Gerschmann, Tomasz Jaroszek
Okładka książki Śladami Warrena Buffetta
Przemysław GerschmannTomasz Jaroszek Wydawnictwo: Self Publishing biznes, finanse
biznes, finanse
Self Publishing
2019-10-16
2019-10-16
finanse giełda buffett

Jest ok. Przedstawiona jest historia Buffetta, jego sukcesu i tego w jaki sposób prowadzi zloty akcjonariuszy. Nic mniej, nic więcej. Nie oczekiwać fajerwerków.

Niestety warsztat pisarski nie powala, co oczywiście w związku z tematyką nie jest czynnikiem decydującym o ocenie, choć nie ułatwia lektury. Główny mój zarzut to stosunkowo niewielka ilość konkretnych informacji. Merytorycznego "Mięsa" jest tutaj zbyt mało.

Można przeczytać:)

Można przeczytać:)

Jak dla mnie 10 za wciągający język. Książkę skonsumowałem w 2 wieczory.

Jak dla mnie 10 za wciągający język. Książkę skonsumowałem w 2 wieczory.

Podoba mi się, że autorom chciało się lecieć do USA żeby napisać tę książkę. Za to daję max 10 punktów, treść oczywiście tez jest super

📚📈 Śladami Warrena Buffetta - Książka, która zmieni Twoje inwestowanie! 📈📚

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak Warren Buffett osiągnął taki sukces jako inwestor? Teraz możesz poznać historię tego najwybitniejszego inwestora na świecie i nauczyć się jego sprawdzonych zasad zarządzania pieniędzmi i wyboru inwestycji.

"Śladami Warrena Buffetta" to ponad 300 fascynujących stron z historiami z życia Buffetta, relacjami z największego walnego zgromadzenia akcjonariuszy na świecie oraz rozbudowaną analizą metod inwestycyjnych tego mistrza. Ale to nie wszystko! Książka przybliży Ci także strategie inwestycyjne Ben Graham, Philipa Fishera i Charliego Mungera, którzy stanowili dla Buffetta ważne mentorki.

Ta praktyczna książka nie jest tylko ozdobą na Twojej półce, ale skarbem pełnym wartościowych wskazówek inwestycyjnych. Może zmienić Twoje podejście do inwestowania i pozwolić Ci zgłębić sekrety sukcesu Warren Buffetta.

Jeśli marzysz o osiągnięciu podobnych wyników inwestycyjnych, ta książka jest dla Ciebie! Odkryj tajemnice największego inwestora na świecie i zdobądź wiedzę, która pomoże Ci zbudować zyskowny portfel inwestycyjny.

#ŚladamiWarrenaBuffetta #Inwestycje #WarrenBuffett #SukcesInwestycyjny #ZasadyInwestowania #PortfelInwestycyjny #KsiążkaInwestycyjna #WiedzaFinansowa #SekretySukcesu #MentorzyInwestycyjni #WartościoweWskazówki #ZmianaPodejścia #ZarządzaniePieniędzmi #InspirującaLektura #InwestujMądrze #SukcesFinansowy

📚📈 Śladami Warrena Buffetta - Książka, która zmieni Twoje inwestowanie! 📈📚

"Śladami Warrena Buffetta" to ponad 300 fascynujących stron...

Bardzo fajna książka. Żadko zdarzmi mi się usiaść i praktycznie z miejscą przeczytac całą lekture a tutaj tak było. Co bardzo ważne napisana prostym i fajnym językiem. Zdecydowanie polecam!

Przystępny zbiór ciekawostek o Warrenie jak i samym Berkshire Hathaway.

Książka idealna do zarażania ludzi ideą długoterminowego oszczędzania i budowania kapitału.

Przystępny zbiór ciekawostek o Warrenie jak i samym Berkshire Hathaway.

Szanuję że autorzy polecieli na spotkanie z Buffettem żeby napisać tę książkę. I może nie jest idealna, ale za to na pewno autentyczna i praktyczna. Nie ma drugiej takiej na rynku, a w Polsce w ogóle są jedyni. Dlatego ode mnie 9/10

Pierwszy rozdział od razu wciąga, czyta się łatwo i przyjemnie nawet takiemu laikowi ze świata finansów jak ja

• Inwestowanie
  • Biznes