Happy Ever After

Okładka książki Happy Ever After Anna Szafrańska
Okładka książki Happy Ever After
Anna Szafrańska Wydawnictwo: Zwierciadło Cykl: Fairy Tales (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Fairy Tales (tom 2)
Zwierciadło
2023-05-17
2023-05-17
Slow burn Young Adult Grumpy Sunshine Druga szansa Kopciuszek

Okładka książki Siła Wybaczenia Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Siła Wybaczenia Agnieszka Lingas-Ło...
Okładka książki Siła zemsty Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Siła zemsty Agnieszka Lingas-Ło...

"Happy Ever After" to przykład kontynuacji doskonałej. Druga część serii w niesamowity sposób oddaje klimat tej pierwszej, tworząc spójną całość.

Chyba każdy z nas lubi szczęśliwe zakończenia. Seria Anny Szafrańskiej dostarcza wielu emocji, trzyma w napięciu, a przy okazji perfekcyjnie prowadzi do dobrego końca historii Kajetana i Majki. Nie da się przejść obojętnie obok bohaterów, bo naprawdę można się w nich bezgranicznie zakochać. W drugiej części dostajemy dużo namiętności, która psuje trochę poczucie tego, że książka jest uroczym romansem. Nie przeszkadzało mi to, bo sceny te były dobrze napisane i przyjemne do czytania. Opisy były bardzo zmysłowe i oddawały ogromną miłość jaką darzą się bohaterowie. Książka mimo to, wciąż posiada bardzo urocze sceny, które rozczulają czytelnika.

Druga część może nie sprawiła, że zakochałam się w niej bardziej niż w pierwszej, ale na pewno podtrzymała poziom, którego oczekiwałam. Na pewno będę miło wspominać losy bohaterów i często wracać myślami do ich historii. Spędziłam bardzo miło czas, poznając treść tej książki i zdecydowanie jest to pozycja warta polecenia dla osób kochających romantyczne opowieści.

Majka to rudowłosa bibliotekarka z okrągłymi okularami na nosie ubrana w ogrodniczki i w trampkach. I właśnie w takim stroju wybiera się ze swoją przyjaciółką i bratem na zjazd absolwentów szkoły. Gdy docierają do klubu Majka musi stanąć twarzą w twarz z dziewczynami, które kiedyś ją gnębiły, ale to nie jedyna przeszkoda, która stanie na jej drodze. Ta druga, potężniejsza, jest dość wysoka i dobrze zbudowana, a przede wszystkim nieziemsko przystojna. Kajetan, bo tak ma na imię, to pierwsza miłość dziewczyny, która zakończyła się skandalem i złamanym sercem. A to wszystko przez to, że on zachował się jak ostatni gnojek. Na imprezie jednak, po paru drinkach, oby dwoje zapominają na chwilę o przeszłości, która ich łączy i lądują w hotelowym pokoju. Po fakcie ta noc zalicza sie do tych, o których nie chcę się pamiętać, ale los miał dla tej dwójki zupełnie inne plany. Jakiś czas później Maja trafia to Paryża, gdzie pełni rolę narzeczonej Kajetana, który jest bardzo popularnym piłkarzem. Te niespodziewane wydarzenia zapoczątkowały ich wspólną historię, która pisze się na oczach mediów, fanów i dziennikarzy. Ich związek wygląda niczym z bajki, ale czy jest tak rzeczywiście? Czy Majka stała się bohaterką historii niczym z książek, które tak bardzo kocha? Czy czeka ich szczęśliwe zakończenie? Czy jednak los postawi przed nimi mnóstwo przeszkód i trudności? Tego koniecznie musicie się dowiedzieć z "Once Upon a Time" oraz "Happy Ever After" od @annaszafranskaauthor
Są to książki, które po prostu się pochłania. Co więcej od razu możecie pokochać głównych bohaterów, mimo ich nie zawsze pozytywnych cech. Historia Majki i Kajtka na pewno może chwycić za serce, choć są też momenty gdy ma się dość tej dwójki i ma się ochotę nimi potrząsnąć.
Książki czyta się naprawdę szybko i przyjemnie z uśmiechem na twarzy (przez większość czasu). Dla mnie podróż z tymi bohaterami różnych charakterów była bardzo udana. Są oni jak dwa przyciągające się magnesy. Naprawdę jeśli jeszcze nie znacie tej serii to serdecznie polecam i zachęcam do nadrobienia zaległości!

przyjemna historia :) fajne zakonczenie

przyjemna historia :) fajne zakonczenie

Niestety kolejny raz kiedy drugi tom odbiega znacznie od poziomu pierwszego. Krótka historia bez pomysłu na fabułę pociągnięta na renomie pierwszej części. Ani wciągająca, ani zaskakująca ani też zabawna. Pitu pitu bez polotu.

Kojarzycie historię Mai i Kajetana? Połączyła ich wspólna noc, podzieliło wiele. Jednak na miłość nie ma rady. Oboje muszą zmierzyć się z życiem.

To historia dziewczyny, która porzuciła dotychczasowe i bezpieczne życie na rzecz celebryckiego świata, z miłości do chłopaka, z miłości do dziecka. Los bywa okrutny, ale też potrafi pozytywnie zaskoczyć. Jednak by był Happy End, musi byc zaufanie. Nie może być oszustw, a te, niezmiennie, skrywają się po kątach bogatego domu.

Lekka, emocjonalna i przyjemna - tak określiłabym tę powieść. Autorka serwuje realnych bohaterów, z problemami, jakimi zmaga się wielu ludzi. Tajemnice potrafią namieszać, a prawda uzdrowić. Fajna książka na jeden wieczór.

🩷🩷RECENZJA 🩷🩷
Anna Szafrańska
@annaszafranskaauthor
@wydawnictwo_zwierciadlo
Happy ever after” to drugi tom serii„Fairy Tales” i dalsze losy bohaterów poznanych w pierwszym tomie. Majka i Kajetan, przeszli w pierwszej części mnóstwo złego.
Po części to wina Kajtka, który za bardzo zaufał swojemu menadżerowi.Młody mężczyzna zaczyna z

dawać sobie sprawę, że Majka jest dla niego ważna i po zdarzeniu jakiego jest świadkiem postanawia zmienić swoje podejście.
Młodzi coraz bardziej się do siebie zbliżają, mamy tu więcej scen erotycznych i co za tym idzie zrobiło się cukierkowo.
Aleee jak to w życiu bywa ,zawsze musi się zdarzyć coś co stanie na drodze szczęściu i tak też się stało w tym przypadku .Stevenson próbuje znowu namieszać w życiu młodych i w sumie całkiem nieźle mu to wychodzi.

Czy w tej historii będzie happy end??Czy młodzi przetrwają burzę???Czy Stevenson rozwali to co zbudowali??
Szczerze mówiąc to ta część nie podobała mi się aż tak bardzo jak pierwszy tom ,ale uczciwie trzeba przyznać że autorka trzyma poziom . To jednak sądzę iż te dwie części mogły spokojnie być zawarte w jednej książce.
Ta powieść jest bardzo wciągająca,krotkie Rozdziały, szybko się czyta.
Bohaterowie są fajnie wykreowani ,tutaj jestem już na maksa zakochana w Kajtku.
Ale nie mogę się doczekać historii Poli ,bo czuje ze będzie gorąco. MAM pewne podejrzenia,kto jej ten pocałunek skradnie ,ale nie wiem czy trafiłam 😄

Podsumowując jestem bardzo mile zaskoczona całą historią, to kolejna książka Anny Szafrańskiej która mi się bardzo spodobała. #bookscomfort

🩷🩷RECENZJA 🩷🩷
Anna Szafrańska
@annaszafranskaauthor
@wydawnictwo_zwierciadlo

dawać sobie sprawę, że Majka jest dla...

Doczytalam to do końca, choć zupełnie nie wiem po co i dlaczego.
Tak jak w pierwszej części bohaterowie choć trochę sobie dogryzali i była odrobina niepewności, tak tu już wszystko zostało podane jak na tacy. Było tak słodko, że aż mdliło, połowę treści przewertowałam przez niekończące się, nic nie znaczące, czułości i ciągłe wyznania miłości (na "Myszkę" już nie mogłam patrzeć).
Czekałam tylko co autorka wymyśli, żeby oczywiście skłócić bohaterów przed ostatecznie szczęśliwym zakończeniem, no i nie myliłam się, drama musiała być, totalnie naciągana i do niczego- taki to problem, który rozwiązał się na dwóch stronach i w ułamku sekundy...
Szkoda czasu na tę lekturę.

Doczytalam to do końca, choć zupełnie nie wiem po co i dlaczego.

Zacznijmy od tego, że kompletnie nie podobała mi się ta część. Pierwszą jakoś przeczytałam, ale nie było jakiegoś efektu wow, tak ta była kompletnie nijaka. Nie dość, że uczucie między bohaterami pojawiło się znikąd, to dramy drugiej części były żadne. Dawka cukru w tej części przekraczała możliwe normy. Absolutnie nie polecam.

Bardzo lubię pióro Anny Szafrańskiej, bo czytając historie jej autorstwa, mam wrażenie, że zostały napisane przez samo życie. Te książki są naszpikowane emocjami, realizmem i po prostu bardzo łatwo można utożsamić się z bohaterami. Autorka zdecydowanie wie, jak przeciągnąć czytelnika i jak zostawić go na dłużej.

W pierwszym tomie serii "Fairy tales" poznaliśmy Majkę i Kajetana, których połączyła dawna znajomość oraz wpadka. Ona jest prawdziwą książkarą i bibliotekarką, a on znanym piłkarzem. Zdecydowanie autorka nie oszczędzała bohaterów i zafundowała czytelnikowi zakończenie pełne wrażeń.

Z ogromną niecierpliwością wyczekiwałam kontynuacji, a kiedy ona tylko do mnie dotarła, od razu sięgnęłam po książkę. Miałam ogromną nadzieję, że tym razem autorka oszczędzi bohaterów i zafunduje nam szczęśliwe zakończenie, które zazwyczaj spotyka się jedynie w książkach. Już na samym początku zauważyłam ogromną zmianę, jaka zaszła w bohaterach. Kajetan sprawiał wrażenie mężczyzny, który w końcu wziął odpowiedzialność za swoje czyny i zaczął troszczyć się o ciężarną narzeczoną. Majka zaczęła bardziej stawiać siebie i swoje potrzeby na pierwszym miejscu oraz nauczyła się mówić NIE.

W świecie kontraktów piłkarskich i życia w blasku fleszy łatwo jest się jednak pogubić. Do czego doprowadzą niedopowiedzenia i natarczywy agent Kajtka? Czy tym razem wygra happy end?

Bardzo podobała mi się ta książka, bo przede wszystkim ukazuje nieidealne życie bohaterów. Autorka postawiła na wzloty i upadki, na momenty pełne radości ale też smutku. Sprawiła, że od dynamicznej lektury nie dało się odejść chociażby na moment! Rozkwitająca relacja pomiędzy Kajtkiem, a Majką została pięknie opisana. Razem z bohaterami poznajemy mroczne oblicze kariery piłkarskiej, ale też doświadczamy zbliżeń pomiędzy tą dwójką. Odkrycie tajemnic Kajetana pozwoliło mi finalnie polubić tego bohatera i z całego serca im kibicowałam. Obydwoje usilnie starali się walczyć z przeciwnościami losu i zapracować na swój Happy End!

Polecam!

W pierwszym tomie serii "Fairy tales" poznaliśmy Majkę i...

Majka trafia do szpitala, gdzie po wybudzeniu się spostrzega, że siedzi przy niej Kajetan. Personel szpitala ma go już dość, ponieważ nawet na chwilę nie ruszył się z miejsca pomimo próśb. Kiedy Majka wychodzi do domu ze szpitala ruszają przygotowania do ślubu, który ma się niebawem odbyć. Pola organizuje wieczór panieński przyjaciółki w Polsce, na którym występuje tajemniczy chepandale, którego miało nie być, ponieważ Majka nie zgadzała się na taki występ.
Niestety ktoś będzie próbował zakłócić ten sielankowy stan...

Czy dojdzie do ślubu Majki i Kajetana?
Kto chce zakłócić spokój narzeczonych?

Druga część "Fairy Tales" jak ostrzegała sama autorka @annaszafranskaauthor nie była już taka grzeczna 😅 "Happy ever after" wciągnęło mnie do tego stopnia, że nie mogłam odłożyć tej książki na chwilę, ponieważ byłam bardzo ciekawa jak zakończy się ta historia. Przyznam, że nie spodziewałam się po Majce, że jest taka jaka jest naprawdę 🤭 Nie zdradzę Wam co mam na myśli, ponieważ zepsuła bym Wam całą niespodziankę jaką przygotowała dla Was autorka😉 Ta historia doprowadzi Was do wrzenia z wielu powodów, ale o tym też musicie się sami przekonać 😅

POLECAM 💙

• Romans