Jesteś moim pragnieniem. Holly

LoveBook
Pascal
2023-04-12
2023-04-12

Uwaga będę się rozpływać. Nie z powodu upału za oknem a z powodu książki od @nana_bekher_autorka którą otrzymałam dzięki współpracy recenzenckiej z @lovebook_stronymilosci.

"Jesteś moim pragnieniem Holly" to opowieść o perypetiach uczuciowych Holly i Sergia. Obie postaci możecie kojarzyć już jeśli czytaliście Honey,bo zwłaszcza Holly tam nieźle namieszała a Sergio już wtedy jako bohater bardzo mi się spodobał. Czy ten stan utrzymał się również tutaj ?Przekonajmy się.

Nie wiem jak wy ale ja mam ogromną słabość do języka włoskiego i do samych Włoch więc gdy autorka umieściła fabułę książki we Włoszech a męski bohater był Włochem z krwi i kości to był dla mnie znak że ta historia będzie idealna dla mnie. Śmiem nawet twierdzić że przez postać Sergio wywindowała się na pierwsze miejsce wyprzedzając Honey. Dobra, dobra były tu momenty gdy temperamentny mężczyzna grabił sobie u mnie niemniej niż u swojej partnerki a jedna wredota kusiła go do złego i uszło by jej to na sucho gdyby.... No właśnie gdyby co? Nie ciągnijcie za język bo nie zdradzę nic więcej. Po prostu zachęcam was na gorący idealny na wakacje nawet we Włoszech romans z humorem,scenami erotycznymi od których dostaniecie wypieków i gęsiej skórki ,z bohaterami których z miejsca idzie pokochać. No i ta sceneria Włoch toż to idealna podróż palcem po kartkach książki i to bez biletu.

To kto się skusi na wycieczkę krajoznawczą z Holly i Sergio? Nie pożałujecie

Autor: Nana Bekher

Wydawnictwo: Pascal/LoveBook

"Wiedziałam, że on o tym nie mówił, nie nalegał, ale cze­kał, aż dam mu szansę. Powiedział, że nawet jeśli wyjdzie z tego ze złamanym sercem, to i tak będzie szczęśliwy, bo choć przez parę chwil będzie ze mną."

Nana Bekher zabiera nas w podróż do pięknych Włoch w szczególności do malowniczej i słonecznej Bari, płomiennego romansu i luksusowych domów mody.

Cóż to była za przygoda.

Poznajemy Holly przepiękną modelkę, która za sprawą swojego szefa ma możliwość spełnić swoje marzenia i rozwijać swoją pasję projektowania ubrań. Po nieudanym związku kobieta boi się zaangażować, chociaż coraz trudniej jest jej się opierać pożądaniu, jakie czuje do Sergia. Zakochany w niej mężczyzna cierpliwie czeka. Nie przewidzieli jednego. Jedno wydarzenie wywróci ich życie do góry nogami.

Co zrobią po ujawnieniu tajemnic? Czy będą mogli być razem?

Zaufanie i szczerość są dla głównej bohaterki najważniejsze, chociaż muszę przyznać, że z tym zaufaniem nie do końca jej wychodziło. Z drugiej strony kto kiedyś został bardzo skrzywdzony przez drugą osobę, może mieć obawy wpuścić kogoś do swojego serca. Bohaterowie świetnie zostali wykreowani, niejedno wydarzenie nas zaskakuje, inne chwytają za serca, pomimo wydarzeń i sytuacji, jakie doświadczają bohaterowie, autorka pokazuje nam, że warto walczyć o miłość.

Kolejny raz rewelacyjnie spędziłam czas z książką Nany Bekher, pióro jak i styl pisania bardzo mi przypadł do gustu i tym razem było tak samo. Autorka zaskakuje nas niejednokrotnie w trakcie czytania. Z ciekawością napięciem czytamy każdą kartkę i z niecierpliwością czekamy jak to wszystko się skończy, chociaż do końca nie wiem, co nam jeszcze zaserwuje autorka. Na pewno nie można się nudzić z bohaterami, wręcz nie możemy się od nich oderwać.

"Jesteś moim pragnieniem. Holly."

Lekka i tajemnicza, przeplatana intrygami i namiętnością.

Poznaliśmy historię Holly i Honey - siostry bliźniaczki podobne jak dwie krople, ale o różnych charakterach.

Polubiłam je obie każdą na swój sposób, a jak będzie z wami?

Przepiękna okładka przyciąga wzrok i jest zapowiedzią historii, od której ciężko się oderwać. Idealna na każdą porę dnia.

Polecam gorąco :)

Dziękuję bardzo Nana Bekher za możliwość współpracy :)

@sylwiassssss

"Mój ukochany nachylił się i musnął warga­mi moje usta. Poczułam przyjemne ciepło rozchodzące się po moim ciele. Nad tym nie byłam w stanie zapanować. Przyciągnęłam go do siebie i wpiłam się namiętnie w jego usta, smakując je jak nigdy dotąd."

Autor: Nana Bekher

Wydawnictwo: Pascal/LoveBook

Nana Bekher zabiera nas w podróż do pięknych Włoch w szczególności do...

Po przeczytaniu książki "Jesteś moją zagadką, Honey" wiedziałam, że koniecznie muszę poznać historię drugiej z sióstr! Tak więc przyszedł czas na Holly.
"Jesteś moim pragnieniem, Holly" to kolejna wzruszająca i zarazem bawiąca powieść Nany Bekher. Autorki, której twórczość poznałam tak niedawno, ale pokochałam bardzo mocno. Jeszcze żadna jej powieść mnie nie rozczarowała. Nie inaczej było też i tym razem.

Historia dwojga ludzi doświadczonych przez życie i walczącymi z duchami przeszłości. Każde z innymi i każde z nich na swój sposób. Nie jest to słodki romansik ociekający lukrem, a prawdziwe życie. Takie, które może przeżyć każdy z nas. Pełne cierpienia, ale i chwil szczęścia. Pełne łez, ale i śmiechu. I ta historia jest właśnie tak samo nieprzewidywalna, jakby scenariusz pisało samo życie!
W momencie gdy pewne sytuacje się wydarzą dalsze szczęście, dalsza przyszłość tych dwojga, stanie pod wielkim znakiem zapytania!

Jeśli lubicie wzruszające, trzymające w napięciu, bawiące i nieodkładalne powieści, to koniecznie musicie sięgnąć po tę powieść.

Polecam gorąco!

„Jesteś moim pragnieniem Holly” to najnowsza powieść autorstwa Nany Bekher od Wydawnictwo PASCAL.

W tej powieści mamy okazję poznać historię Holly – bliźniaczki Honey, którą poznaliśmy w „Jesteś moją zagadką Honey”.

Holly ma przed sobą karierę modelki, ale jej największym marzeniem jest zostanie projektantką. Wyjazd do Włoch oraz Sergio są spełnieniem jej marzeń, gdyż ma szansę wypuścić w świat kolekcje swoich ubrań. Stworzone przez nią projekty zachwycają, jednak dziewczyna nie potrafi w pełni się z tego cieszyć. Z jednej strony marzy o księciu z bajki, a z drugiej boi się zaangażować w związek z mężczyzną. Sergio jest jednak cierpliwy i dla ukochanej gotowy jest na wiele. Co wyniknie z ich wspólnej relacji? Czy Holly otworzy się na miłość, czy trudne doświadczenia położą cień na jej przyszłości?

Po raz kolejny Nana Bekher stworzyła świetny romans, w którym uczucia przeplatają się z namiętnością oraz humorem. Stworzeni bohaterowie mają za sobą przeszłość, która kładzie się cieniem na ich życiu. Jednak pomimo trudnych doświadczeń walczą o rodzące się między nimi uczucia. Od pierwszych stron wzbudzają sympatię czytelnika, który kibicuje ich miłosnym zmaganiom.
Miło jest również powrócić do historii Honey – siostry tytułowej bohaterki, której wątek przewija się również w powieści.

Pikanterii całości dodają sceny erotyczne, które są napisane ze smakiem i bez zbędnej wulgarności. Po raz kolejny autorka ma dla nas fantastyczną historię , od której ciężko się oderwać. Jedyny minus jest taki, że kończy się zdecydowanie za szybko. Z niecierpliwością czekam na kolejne książki autorki.

Jesteś moim pragnieniem Holly to świetny romans, lekka i przyjemna lektura, z którą miło spędzicie czas. Serdecznie polecam!

Za egzemplarz książki do recenzji serdecznie dziękuję Wydawnictwo PASCAL.

💋💋💋💋💋 Recenzja 💋💋💋💋💋

Nana Bekher " Jesteś moim pragnieniem. Holly" #2
@nana_bekher_autorka

Seria : LoveBook
@lovebook_stronymilosci

Wydawnictwo : Pascal
@wydawnictwo_pascal_books

❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

" Sama nie wiedziałam, czemu. Przecież to ja go odtrącałam. To ja uważałam, że łatwiej będzie, jeśli on będzie traktował mnie wyłącznie po przyjacielsku. Tylko czy na pewno tego chciałam?.."

Nana tworzy niesamowite historie, które wciągają od pierwszych stron i czyta się bardzo szybko.. Poprostu uwielbiam styl I pióro autorki..

" Holly " to opowieść pełna emocji, pożądania, malowniczych miejsc, tajemnic i niespodziewanych wydarzeń..

Autorka prznosi nas do malowniczych Włoch..
Fabuła świetnie przemyślana, bohateży ciekawi i barwni..
Powieść napisana z perspektywy głównych bohaterów Holly i Sergia..

Za namową Sergia Holly wyjeżdża do Włoch żeby zrobić karierę jako modelka.. Dziewczyna między czasie spełnia swoje marzenia jako projektantka ubrań.. Ze wszystkim pomaga jej przystojny Włoch Sergio Carlucci, który jest w niej szaleńczo zakochany.. Dzięki mężczyźnie Holly wypuszcza swoją pierwszą kolekcji ubrań, który będzie na najważniejszym pokazie mody Fashion Week.. Chodź z czasem pomiędzy nimi wytarza się silne pożądanie przed którym Holly stara się powstrzymać..
Holly po swoich przeżyciach boi się zaufać mężczyźnie co do jego uczuć.. W końcu oboje mają swoje tajemnice..
Z czasem Holly probóje się otworzyć i zaufać..

Jakie tajemnice skrywają oboje ?
Czy Holly zaufa w uczuciach Sergiowi ?
Co się stanie jak wszystkie tajemnice wyjdą na jaw?
Czy jest jakaś przyszłość między nimi?

💋💋💋💋💋 Recenzja 💋💋💋💋💋

Wydawnictwo : Pascal
@wydawnictwo_pascal_books

❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

"Każdy, kto próbuje ukryć miłość, daje najlepszy dowód na jej istnienie."

Holly chciała zmienić coś w swoim życiu, a przeprpwadzka do Włoch i podjęcie pracy jako modelka wydają się idealnym nowym początkiem. Na miejscu odkrywa, że jej dawna pasja jaką jest projektowanie ubrań jest tym, co chciałaby w życiu robić. Przy pomocy Sergia- swojego szefa, udaje jej się wypuścić własną kolekcję ubrań. Mężczyzna jest w Holly szaleńczo zakochany, chciałby stworzyć z nią prawdziwy związek, jednak kobieta ma za sobą bolesne przeżycia i boi się zaangażować w nową relację. Coraz trudniej przychodzi jej odpychanie Sergia, mężczyzna nie jest jej obojętny. Do Holly dociera fakt, że jeżeli miałaby spróbować, to właśnie z tym mężczyzną.

Czy Holly będzie potrafiła zaufać i da szansę temu mężczyźnie? Jakie tajemnice wyjdą na jaw i jaki będą miały one wpływ na ich relację? Oprócz sekretów i intryg, stanie się coś, co wywróci życie tych dwojga do góry nogami. Czy będą umieli to wszystko jakoś posklejać?

Muszę przyznać, że dawno nie byłam tak zła na główną bohaterkę🤭 Strasznie drażniło mnie to niezdecydowanie u Holly na początku książki. Miałam ochotę nią potrząsnąć i uświadomić jej, jakiego cudownego faceta ma u swojego boku! Czułego, troskliwego, opiekuńczego, odpowiedzialnego, kochającego, wspierającego. Bardzo polubiłam Sergia. Co do Holly, z drugiej strony rozumiałam jej obawy. Wiele przeszła i wiele wycierpiała, nie chciała ponownie zostać zraniona. Jednak nie możemy zakładać, że skoro jedna oaoba nas skrzywdziła i wykorzystała, to tak samo postąpi kolejna osoba.

Podobała mi się praca Holly i z przyjemnością poczytałabym więcej o projektowaniu ubrań, o modzie i o pokazach mody.

Sergio to taki typ faceta, który nie odpuszcza i walczy o swoją ukochaną. Bohaterowie nie mieli łatwo, mieli przed sobą mnóstwo życiowych zakrętów. Jak to w życiu bywa były wzloty i upadki. Musieli stawić czoła wielu problemom, podjąć wiele trudnych decyzji i zawalczyć o miłość. Historia Sergia i Holly na pewno wzbudzi w Was mnóstwo emocji.

"Każdy, kto próbuje ukryć miłość, daje najlepszy dowód na jej istnienie."

Holly wraz ze swoim nowym szefem wyjeżdża do Włoch, gdzie czeka na nią kariera modelki. Tam odkrywa, że większą przyjemność sprawia jej projektowanie ubrań. Dzięki pomocy szefa, Sergia, który jest w niej zakochany, wypuszcza własną kolekcję. Mężczyzna dla Holly zrobi wszystko, jednak ona ma za sobą nieudany związek i nie chce znowu angażować się.

W końcu do głosu zaczyna dochodzić serce. Tylko czy nie będzie za późno? Jak długo Sergio będzie czekał na Holly, szczególnie, że już ktoś kręci się koło niego!

Wydaje mi się, że Holly po wyjeździe do Włoch straciła trochę swojego "pazura". W pierwszej części była bardziej zadziorna, niezależna, zdecydowana. Tutaj tak naprawdę nie wiedziała czego chce. Niby chciała być z Sergiem a za chwilę go odpychała. Staram się zrozumieć jej zachowanie- już raz została skrzywdzona ale drażniło mnie ta zabawa w kotka i myszkę. Przede wszystkim dlatego, że żal mi było Sergia! Tak się starał, zrobiłby dla niej wszystko, na każdym kroku udowadniał, że myśli o niej poważnie i nie chce jej skrzywdzić. Po prostu facet idealny 😉

Fajne było to, że pojawiły się wzmianki o Honey. Chociaż mogłoby ich być ciut więcej. Czuję lekki niedosyt bo nie dowiedziałam się czy Honey udało się spełnić swoje marzenie.

Holly i Sergio nie mieli łatwiej drogi do szczęścia (choć po części na własne życzenie) ale walczyli o miłość, nie poddali się i w końcu los uśmiechnął się do nich.

"Każdy, kto próbuje ukryć miłość, daje najlepszy dowód na jej istnienie."

Płomienny romans, słoneczne Bari, luksusowy dom mody, wielkie marzenia i inspiracje. Piękna kusząca okładka, za która kryje się historia pewnej kobiety.

Holly chce zmienić coś w swoim życiu przeżyć przygodę u boku przystojnego szefa w gorących klimatach Włoch.
Kobieta zawsze szukała swojej drogi marząc o karierze modelki i dostała taką szansę, ale kiedy dotarła na miejsce bliższym jej sercu okazała się jednak jej wielka pasja jaką było projektowanie ubrań. To dzięki cudownemu mężczyźnie, który trwał u jej boku mogła zrealizować swoje marzenia. Mimo to, że Sergiej zakochal sie w pięknej Holly i próbuje ją zdobyć natrafia na gruby mur, który ona sama postawiła wiele lat temu.

Co skrywa w swoim sercu Holly?
Jak wielkie rany wciąż potrafią krwawić ?
Czy Holly da sobie sanse na szczęście i miłość?
Czy znowu będzie w stanie zaufać mężczyźnie?
Czy jednak intrygi i tajemnice okażą się silniejsze niż ich uczucie?

Byłam bardzo ciekawa losów szalonej i namiętnej blizniaczki, która pomimo radości i szczęścia jakie przejawiała na codzień skrywała w sobie wielkie bolesną tajemnice. Ta historia zmieniła jej życie i ją samą teraz jest czas i szansa żeby zawalczyć o siebie. Bohaterowie i ich relacje wzbudzają wyobraźnię i rozbudzają zmysły. Nie bez powodu pisze się, że Nana Bekher jest mistrzynią bestsellerów erotycznych. Jest to też historia o marzeniach, obawach, trudnych decyzjach i ciężkich doświadczeniach. Polecam ❤

Witam, dziś mam dla was recenzje książki Jesteś moim pragnieniem Holly ❤️❤️ autorki Nany Bekher ❤️❤️.

Holly siostra bliźniaczka Honey wyjeżdża do Barii, tam dostaje szansę na zrobienie kariery modelki, lecz na miejscu postanawia wrócić do swojej dawnej pasji, czyli projektowanie ubrań.
Przystojny szef Sergio Carracci to dzięki niemu udaje się jej wypuścić własną kolekcję. Zakochany w kobiecie próbuje zrobić dla niej wszystko, byleby w końcu zgodziła się na związek. Holly jednak bardzo boi się wchodzić w coś nowego, ponieważ ostatni był bolesny i nieudany. Coraz trudniej jej odpychać przystojnego szefa. Co ich łączy? Tajemnice, które wychodzą na jaw, a pewne osoby zaczynają niszczyć miłość tych dwoje… Chcecie dowiedzieć się, jak zakończy się historia tej szalonej i tajemniczej Holly? Przeczytajcie sami 😉.

Holly to druga część świetnej historii o dwóch siostrach bliźniaczkach. W pierwszej części to Holly była tą bardziej niegrzeczną, nie poukładaną i potrafiąca się tylko bawić siostrą. Choć bardzo podobała mi się postawa Honey, która nigdy nie zrezygnowała z pomocy siostrze nawet, wtedy kiedy ta po pijaku przespała się z jej przyszłym narzeczonym, tak przyszłym, bo wtedy jeszcze, nim nie był 😂. Później okazuje się, że właśnie ta kobieta przez to, że została tak bardzo źle potraktowana w związku, uciekała się zachowań, które nie są tak naprawdę potrzebne, a na pewno nie dają jej szczęścia, a zamykanie się na nowe związki, tym bardziej że nasz bohater zakochał się w niej nie do opisania. Jak to w każdej relacji wychodzi, nie mieli oni spokoju, na jaw wychodzą nowe fakty i to, że osoba trzecia zaczyna mącić, byleby między nimi nie było dobrze. Mamy tutaj do czynienia z młodzieńczą miłością, taką prawdziwą, gdzie przysłania wszystko wokoło, też taka może nas złamać i do końca życia człowiek ma respekt do nowych związków. Każdy z nas myślę, że przeżył w swoim życiu coś, co nie jest miłym doświadczeniem, ale ze wszystkim trzeba sobie poradzić i można powiedzieć, że nasi bohaterowie także poradzili sobie z przeciwnościami losu. Powiem wam szczerze, że bardzo przypadła mi do gustu historia Honey i Holly ❤️Więc i wam ją polecam ❤️.

To moje kolejne spotkanie z twórczością autorki, poprzednia książka Nany - "Jesteś moją zagadką Honey" bardzo mi się podobała, dlatego postanowiłam sięgnąć także po historię siostry bliźniaczki Honey, czyli Holly, która pisarka opisała na kartach powieści - "Jesteś moim pragnieniem. Holly". Książki co prawda opowiadają o rożnych parach bohaterów, jednak najlepiej czytać je w odpowiedniej kolejności. Styl i język jakim posługuje się autorka jest bardzo lekki, prosty i przyjemny, co sprawiło, że książkę pochłonęłam w jeden poranek i od pierwszych stron naprawdę mocno się wciągnęłam. Fabuła książki została w ciekawy sposób nakreślona, dobrze poprowadzona, a główne postaci interesująco wykreowane. Historia została przedstawiona z perspektywy obojga bohaterów, co pozwoliło mi lepiej ich poznać, dowiedzieć się co czują, myślą, z czym się borykają, a tym samym lepiej zrozumieć ich postępowanie oraz decyzję. To postaci, z którymi śmiało moglibyśmy się utożsamić w wielu kwestiach, podzielając podobne troski i dylematy moralne. Holly i Sergio już od samego początku zaskarbili sobie moją sympatię, ciekawiła mnie ich przeszłość oraz co sprawiło, że są tacy, a nie inni. Byłam szalenie ciekawa jak autorka poprowadzi ich relację. Swoją drogą lubię w książkach motyw szef - podwładny i uważam, że Nana w interesujący sposób go tutaj zaprezentowała. Muszę przyznać, że bardzo kibicowałam tej parze i chciałam żeby wszystko ułożyło się po ich myśli. W tej powieści nie zabraknie przeciwności losu do pokonania, tajemnic, namiętnych momentów i interesujących zwrotów akcji. Super, że mogłam również się dowiedzieć co słychać drugiej z bliźniaczek - Honey, bo bardzo polubiłam tą kobietę. Książka "Jesteś moim pragnieniem Holly" wywołała we mnie naprawdę wiele emocji i świetnie spędziłam z nią czas. Czekam już na kolejne powieści autorki! Polecam!

• Od wydawnictwa
  • Współpraca