Unforgiven

Okładka książki Unforgiven Jay Crownover
Okładka książki Unforgiven
Jay Crownover Wydawnictwo: Forever Cykl: Loveless, Texas Series (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Loveless, Texas Series (tom 2)
Unforgiven
Forever
2020-02-25
2020-02-25
Romance Contemp Contemporary Romance Contemporary Romantic Suspense Westerns Drama Western Romance Adult F

[...]
utrata kogoś, kogo kochasz, boli zbyt mocno. I wiedziałam, że bolało jeszcze bardziej, kiedy tej stracie można było zapobiec, kiedy była zupełnie niepotrzebna.
[...]
Kochałem jej miłość i byłem zazdrosny, że nic z tego nie było przeznaczone dla mnie. Nigdy nie miałem nikogo, na kim mógłbym tak polegać. Nigdy nikt nie zaakceptował mnie całym sercem, z wadami i wszystkim innym.
[...]
​Czas pomaga, ale nie sądzę, by wystarczył, by wyleczyć niektóre rany. Niektóre musimy po prostu zaakceptować jako część nas na zawsze.

𝗧𝗥𝗭𝗬𝗠𝗔𝗝Ą𝗖𝗬 𝗪 𝗡𝗔𝗣𝗜Ę𝗖𝗜𝗨 𝗥𝗢𝗠𝗔𝗡𝗦 !
W tej książce wydarzyło się tak wiele, jest element suspensu i kilka nowych postaci, które zostały wprowadzone.
A ten dość dramatyczny epilog tylko podkręca ciekawość.
𝗚𝗢𝗥Ą𝗖𝗢 𝗣𝗢𝗟𝗘𝗖𝗔𝗠 !

[...]
Wiem, że zdecydowanie nigdy nie kochałam cię tak bardzo, jak ty kochałeś mnie, ale wiem, że to ty sprawiasz, że przestaję się bać tych uczuć.

OSTRZEŻENIE DOTYCZĄCE TREŚCI : 18➕

• 2023 miszmasz