Anna

Okładka książki Anna Magda Mila
Okładka książki Anna
Magda Mila Wydawnictwo: Habanero Cykl: Związani (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Związani (tom 1)
Habanero
2023-07-18
2023-07-18
BDSM

Okładka książki Zakazany romans Magda Mila, Aga Novakova
Zakazany romans Magda Mila, Aga Nov...
Okładka książki Oddaj mnie Magda Mila, Aga Novakova
Oddaj mnie Magda Mila, Aga Nov...

Bardzo lubię książki Magdy Mili i kiedy tylko dowiedziałam się, że autorka wraca po długiej przerwie z nową powieścią, byłam jej bardzo ciekawa.

Książka należy do tych mniej obszernych, bo ma tylko 200 stron, a krótkie rozdziały sprawiają że czyta się szybko.

Spędziłam przy mniej miło czas i nie żałuję, jednak stwierdzam, że to nie jest ta twórczość Magdy jaką znam.
W poprzednich jej książkach czułam emocje, chemię i ten ogień który bił od bohaterów 🔥🌶️
Niestety tutaj mi tego zabrakło, było poprawnie, ale bez fajerwerków.

[Książka przeczytana na legimi]

W...

Książkę czytałam z polecenia i jednak trochę się zawiodłam. Myślałam, że tam naprawdę będzie się działo. Emocje będą mną targać podczas czytania. Niestety. Zakończenie już po całości mnie rozbiło.

No, no... ale to było dobre. Książka specyficzna, świetnie napisana.

No, no... ale to było dobre. Książka specyficzna, świetnie napisana.

Świetna czekam na ciąg dalszy

Świetna czekam na ciąg dalszy

Nie zachwyciła mnie ta książka. Tak jak poprzednie pozycje autorki pochłaniałam tak ta nie zrobiła na mnie żadnego wrażenia. Była zwyczajnie nudna. Bohaterowie byli bez wyrazu.

Rewelacyjna choć na pewno nie dla wszystkich. Dobry wątek BDSM i sceny jak zwykle świetnie napisane. Spodziewałam się innego zakończenia, ale lubię zaskoczenia więc to też na plus. Warto było czekać :)

• Czytam z Legimi
  • Rezygnacja