Zakazany romans

Okładka książki Zakazany romans Magda Mila, Aga Novakova
Okładka książki Zakazany romans
Magda MilaAga Novakova Wydawnictwo: Habanero Cykl: Grzeszne fantazje (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Grzeszne fantazje (tom 1)
Habanero
2020-12-18
2020-12-18
literatura polska erotyk MFM

Okładka książki Oddaj mnie Magda Mila, Aga Novakova
Oddaj mnie Magda Mila, Aga Nov...

Uwielbiam Magdę i sposób w jaki podkręca gorąca erotyczną atmosferę w książkach. Tu "Piepszony Francuz " wygrywa to starcie w grzesznych fantazjaach.
Polecam .

Polecam .

Krótkie opowiadania, które chwilami nie miały żadnej interesującej treści. Najbardziej podobał mi się Wróg.

Pierwszy tom cyklu Grzeszne fantazje zawiera kilka krótkich opowiadań, z których tylko jedno autorstwa pani Magdy Mila "Pieprzony Francuz" przypadło mi do gustu i daje za nie pięć gwiazdek.

Jeśli ktoś lubi "takie" klimaty to polecam gorąco ;) Mnie Magda Mila nigdy nie zawiodła i tym razem też tak było. Obie Panie dały radę rozpalić moją wyobraźnię. Poproszę o więcej!

Książki Magdy Mili biorę w ciemno, wiadomo są trochę lepsze i trochę gorsze, ale zawsze są gwarantem porządnej erotyki i ciekawych bohaterów.
Ta książka to zbiór 5 opowiadań, w których nacisk jest postawiony na intymne relacje między ich bohaterami, chociaż 2 czy 3 mają też ciekawą historię.
Jak zwykle sceny erotyczne są napisane pobudzająco zmysły, ale ze smakiem i wyczuciem, co jest dość rzadkie w książkach polskich autorek.
Najbardziej podobały mi się 3 ostatnie, a z nich chyba najfajniejsza historia była w ostatnim, czyli "Wróg" i szczerze mówiąc chętnie kupiłabym pełnowymiarową książkę, która byłaby oparta na tym opowiadaniu. Ta historia naprawdę ma potencjał.

Jak zwykle sceny erotyczne są napisane pobudzająco zmysły, ale ze smakiem i...

Pięć różnych ale i bardzo ekscytujących pełnych erotyzmu i namiętności książek o relacjach między kobietami i mężczyznami :)
Mnie osobiście książka wciągnęła na maksa czytałam z wypiekami na twarzy autorzy poruszyli wiele aspektów życia intymnego zaczynajac od ilości osób w łóżku, po różnice wiekowe, po ludzi kochających seks o każdej porze dnia i nocy bez względu na miejsce, po różne preferencje łóżkowa a skończywszy na pokazaniu, ze to co nas może przerażać może nas podniecać i kręcić.

Książka nie jest typową opowieścią o zakochaniu i miłości mimo to ma w sobie to coś co jak wspomniała tutaj jedna osoba w opiniach, czytając ja podnieca nas i rozgrzewa do czerwoności tak ze sami byśmy tak chcieli, być ta kobieta która jest z dwoma mężczyznami albo przeżyć to ze starszym mężczyzna czy spróbować pokonać własne granice.

Polecam te książkę fajnie się czytało na pewno nie wszystko przypadnie do gustu mimo to mnie się osobiście bardzo spodobała :)

Bardzo lubię Magdę Mile, czym sama jestem zaskoczona, jej książki zawsze są gorące i szybko je pochłaniam. Tutaj również się nie zawiodłam, ale nie lubię nagle urwanych historii. Brakuje mi tutaj dobrego zakończenia, nawet niedopowiedziane historie mogą być ciekawe i wzbudzać emocje natomiast tutaj raczej nie byłam ciekawa co dalej.

1/52
"Zakazany romans" to pieć opowiadań o mocnych scenach erotycznych, perfekcyjnie opisanych. Sama fabuła jednak niezbyt mnie zaciekawiła, wolę książki pełnowymiarowe, nie w formie opowiadań.

1/52

Ja na tego rodzaju literaturę bardzo dobra. Napisana z pomysłem, każde opowiadanie inne, dotyczące innej sytuacji. Każde z tych opowiadań ma otwarte zakończenie. A kobiety w nich mają różne przygody. Opowiadania, króciutkie ale napisane fajnie.

Pięć erotycznych, krótkich opowiadań, w bardzo różnym klimacie.
Zdecydowanie wolę dłuższe historie niż 20 stronicowe opowiadania ale i te bywają wciągające.
Przedstawione historie są bardzo różne. Jedne proste inne wręcz szokujące.
Osobiście najbardziej podobały mi się dwie: dług i Francuz. Obie miały w sobie dużą dawkę emocji i były wciągające.... 😊

Pięć erotycznych, krótkich opowiadań, w bardzo różnym klimacie.
Przedstawione historie są bardzo różne. Jedne proste inne wręcz szokujące.

• Przeczytane w 2021

Dodaj cytat z książki Zakazany romans