Niech to usłyszą

W.A.B.
2022-11-23
2022-09-26
literatura polska

Chyba byłoby lepiej, gdyby panowie nie połączyli sił przy tym projekcie.

Chyba byłoby lepiej, gdyby panowie nie połączyli sił przy tym projekcie.

Przeczytałam jednym tchem... Jak wszystko z resztą co wyszło spod pióra p. Chmielarza.

Zasadniczo ciekawa historia, sporo wyrazistych postaci, a jednak zostawia pewien niedosyt. Jeden ze "złych" bohaterów od początku budzi podejrzenia, ale ostatecznie jego rola w całej sprawie była dla mnie pewnym zaskoczeniem. Finał i zakończenie trochę grubymi nićmi szyte, sporo tu dość absurdalnych i niezrozumiałych posunięć, ale mimo to da się przeczytać. Inne pozycje Chmielarza bardziej mi się podobały.

Solidny kryminał na leniwy wknd z zaskakującym zakończeniem, zwrotami kacji - czyli tak, jak powinno to być w solidnym kryminale :-)

Świetny i wciągający kryminał. Jestem zaskoczony, ponieważ nie czytałem jeszcze książki dwóch autorów która tak bardzo mi się spodobała. Polecam

Fajne czytadło na weekend - szybko wciągnęłam się w opowiadaną historię. Jednak nie bardzo przemawia do mnie koncepcja umieszczenia akcji w istniejącej rozgłośni radiowej i wrzucenie do fabuły istniejących w rzeczywistości celebrytów. Choć książka wciąga - w moim odczuciu strasznie przekombinowana jest cała ta historia. I jakoś drażnił mnie wątek podcasterow kryminalnych - choć sama takich podcastów słucham. Mam wrażenie, że ten wątek wyszedł bardzo sztucznie.
Podsumowując - można, ale na pewno nie trzeba.

Świetna zawiła chistoria i zaskakujący finał, to sedno tej książki. Czyta się szybko i nie można się nudzić. Duet autorów ma ogromny potencjał.

Czyta się błyskawicznie - skończyłam ją w ciągu 1 dnia. Akcja zwarta, pełna zwrotów akcji, zakończenie bardzo zaskakuje.

Przecietna choc szybko sie czytalo. Zaskakujace zakonczenie na plus.

Przecietna choc szybko sie czytalo. Zaskakujace zakonczenie na plus.

Czyta się fantastycznie! Krótkie rozdziały, chciałoby się przeczytać jednym tchem, nie można się oderwać. Do tego świetna narracja w czasie teraźniejszym-duża rzadkość. I brak jakichkolwiek wulgaryzmów; jak na Chmielarza to niespotykane. Tylko sama końcówka chociaż w miarę interesująca to trochę naciągana. Bardzo polecam 👍

• Przeczytane 2023
  • Kryminał