Burza w nim

W tej części jest naprawdę dużo dramatu glo jej bohaterki i aż dziw, że potrafiła sobie z tym wszystkim poradzić. Książkę zdominowała postać głównej bohaterki i Storm gdzieś jest gdzieś poza tym.
Mam cichą nadzieję, że kolejna historia będzie o Lee i Kate.

Mam cichą nadzieję, że kolejna historia będzie o Lee i Kate.

Trzecią część serii o motocyklistach z grupy Dogs of Hell Mc Kentucky od @ewelina_maria_mantycka miałam możliwość przeczytać dzięki współpracy recenzenckiej/ reklamowej z @waspos

"Burza w nim" to historia Nasha vel Storma i miłości jego życia Everly. Bolesna strata na dodatek podwójna odcisnęła piętno na motocykliście. Wydawałoby się że twardy i niezłomny biker w jednej chwili stracił wszystko co było dla niego najcenniejsze. Mimo upływu czasu rana w jego sercu nie zabliźniła się. A wręcz przeciwnie, jedno spotkanie z kobietą, jedno spojrzenie w oczy tej którą przed laty stracił i wszystko wróciło. Wróciło ze zdwojoną siłą.

Muszę powiedzieć że Everly nie wzbudziła mojej sympatii. Swoim zachowaniem wobec Nasha i wręcz przedmiotowym jego traktowaniem byle zrealizować swój cel robiła krzywdę nie tylko sobie ale również mężczyźnie którego przecież mimo wszystko wciąż kocha. Za to główny bohater swoją niezłomnością i uporem,troską i kochającym sercem zaskarbił sobie moją sympatię od początku.

"Burza w nim" w mojej ocenie mimo że porusza trudny aczkolwiek warty poruszania temat ( utraty ciąży, problemów z jej donoszeniem) jest najsłabszą z trylogii. Zaznaczam że hest to tylko i wyłącznie moja opinia i nikt nie musi się z nią zgadzać. Nie twierdzę że książka jest kiepska, czy że nie warta czytania. Jest dobra, może wzruszyć i pobudzić do refleksji,irytować postawą bohaterów ale to chyba dobrze że lektura wzbudza emocje, prawda?

Czy po każdej burzy zawsze wychodzi słońce? Czy to słońce wyjdzie też dla Nasha i Everly? Tego dowiecie się sięgając po trzeci tom serii Dogs of Hell "Burza w nim"

No cóż... jedno mogę powiedzieć. Nie zawiodłam się. Lubię książki typowo z tematyką MC a historia klubu MC Dogs of hell naprawdę mi się podoba. W tej części mamy do czynienia ze Stormem którego poznaliśmy już poniekąd w poprzednich tomach i jego pierwszą i jedyną miłością. Kobietą o której przez lata nie potrafił zapomnieć. Gorąco polecam.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dla mnie wszystkie trzy czesci są super. Czyta się szybko i z ciekawością . Polecam.

zaczytana0598
"Burza w nim" autorstwa Eweliny Marii Mantyckiej jest niestety ostatnią częścią cyklu Dogs of Hell MC Kentucky. W tej części bliżej poznamy losy Nashvilla Cava i Everly Kamakura, która jednak żyje.
Nashville Cava nie potrafi się pozbierać po śmierci swojej ukochanej i ich nienarodzonego dziecka. Jako członek klubu motocyklowego, a tak naprawdę wiceprezydent młodszej gwardii musi podejmować odpowiedzialne decyzje.
Jest tam też specjalistą od wszystkiego co związane z komputerem. Mężczyźnie pewna kobieta wydała się bardzo znajoma. Przypominała mu jego Everly, w dodatku ma tak samo na imię jak ona. Okazuje się, że Nashville był oszukiwany, a jego kobieta żyje tylko pod innym nazwiskiem.
Po co ona wróciła?
Czy będą w stanie na nowo się połączyć?
Jakie sekrety wyjdą na jaw? Zachęcam Was do przeczytania tej lektury, aby poznać odpowiedzi na te i inne pytania 🤗
Byłam zachwycona tą książką i wzbudziła we mnie wiele emocji.
Na pewno jeszcze nie raz wrócę do twórczości tej cudnej autorki.
#burzawnim #ewelinamariamantycka #dogsofhellmckentucky #waspos #wydawnictwowaspos #recenzja2023 #świetnaksiążka📖 @ewelina_maria_mantycka @waspos

zaczytana0598

Kolejna, 3 już część cyklu Dogs of Hell MC Kentucky. W tym tomie, poznajemy bliżej inną dwójkę bohaterów, których wcześniej znaliśmy tylko pobieżnie. Zatem co im się przydarzy? Jakie są moje odczucia po lekturze? Zapraszam Was do zapoznania się z moją recenzją.

Nashville Cava bardzo cierpiał po śmierci swojego nienarodzonego dziecka i ukochanej. Coś, co miało być nowym początkiem, stało się absolutnym końcem. Tak z ciągłego żalu i smutku, z Nasha powstał Storm. Rodzina i przyjaciele z klubu wspierali go jak mogli, jednak on nie potrafił zapomnieć. Wiedział, że jako wiceprezydent młodszej gwardii, musi się jednak trzymać w ryzach i podejmować odpowiedzialne decyzje. Bo oprócz członkiem klubu, był także specjalistą od wszystkiego, co było związane z komputerami i wszelkim oprogramowaniem.
Pewnego wieczoru, podczas wizyty w klubie, jedna z dziewczyn wydała mu się dziwnie znajoma. Wyglądała jak jego zmarła dziewczyna. Gdy okazało się, że nawet nazywa się tak samo, Storm przestał wierzyć w przypadki. Okazało się, że został oszukany a jego ukochana Everly wciąż żyje....
Do tego rosyjska mafia siejąca ferment, skorumpowani strażnicy prawa i walka o władzę...Everly choć nie jest członkinią klubu, wplątała się w te wszystkie afery całkiem nieświadomie...
Jak potoczą się losy tej dwójki? Czy przeznaczenie połączy ich na nowo? Jakie tajemnice wyjdą na jaw? Kto okaże się przyjacielem a kto wrogiem? Czy złe wspomnienia, mogą stać się w przyszłości tymi dobrymi? Odpowiedzi na te pytania, znajdziecie właśnie w lekturze.

Przyznam się Wam, że z początku byłam nieco przytłoczona tą powieścią. Niby wiedziałam, czego się spodziewać, bo znałam wcześniejsze części, ale... No. Nie mogłam się po prostu przemóc.🤷 Bardzo duża ilość bohaterów, sprawiała, że byłam dosyć pogubiona. Później dopiero zaczęłam czytać tę książkę z coraz większą przyjemnością. Porachunki gangów, wulgaryzmy i erotyka kipią tutaj dosłownie z każdej strony. To nie jest lekka historia. Jest pełna bólu i cierpienia. Jednakże są tez w niej zawarte takie wartości jak: przyjaźń, lojalność czy miłość.

Miło było ponownie spotkać się ze starymi znajomymi i poznać nieco bliżej kolejną dwójkę. Myślę, że jeżeli ukaże się następna, 4 część to również chętnie ją przeczytam. By dowiedzieć się, co przydarzyło się pozostałym bohaterom. Podsumowując, jeśli lubicie motocyklistów, erotykę i ostrą jazdę, to ta lektura będzie dla Was w sam raz. Ja ze swojej strony powiem, że to spotkanie z książką uważam finalnie za udane ;) . Przyznaję 7 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐/10 punktów ;)

[Współpraca barterowa z W
Wydawnictwo WasPos ]

"Wcześniej nie zdawałem sobie z tego sprawy, ale teraz, kiedy zmierzyłem się z możliwością utraty jej, zrozumiałem, że pragnę dostać szansę, by wszystko naprawić."

Co byście zrobili, gdyby po 15 latach okazało, że Wasz ukochany/ukochana żyje? A wcześniej pochowaliście tę osobę.

W takiej sytuacji znalazł się właśnie nasz bohater, lecz zacznijmy od początku.

Nashville stracił miłość swojego życia wraz z nienarodzonym dzieckiem. Z Everly byli tylko nastolatkami, gdy mieli zostać rodzicami. W trakcie komplikacji kobieta i niemowlę nie przeżyło. Tak przynajmniej powiedziano mężczyźnie, który się załamał. Po wielu latach Storm spotyka w klubie dziewczynę łudząco podobną do zmarłej. Oprócz wyglądu łączy je jeszcze jedno, a mianowicie to samo imię. Czyżby to był aż taki zbieg okoliczności?

Okazuje się, że Everly wcale nie umarła. Powróciła do rodzinnego miasteczka pod innym nazwiskiem. Jaki jest prawdziwy powód powrotu kobiety? Przywiała ją chęć zemsty? 🤔

Kolejna tom przygód o chłopakach z Dogs of Hell. Podobała mi się poprzednia część, więc wiedziałam, że sięgnę po kolejną. Wątek MC w wykonaniu autorki jest bardzo dobrze opisany. Wciągający czytelnika w mroczny i niebezpieczny świat klubów motocyklowych. 🏍️🏍️

Autorka świetnie wykreowała bohaterów. Storm jest jak burza, której nie da się okiełznać. Jest również gotowy do poświęceń dla swojej rodziny i braci. Potrafi być bezwzględny, ale też opiekuńczy i troskliwy. Everly dużo przeszła jako nastolatka, ukształtowało to jej obecny charakter. Nie mogę jednak jej wybaczyć tego, że przez tyle lat okłamywała Nasha. Nie robi się takich rzeczy ukochanej osobie.

W książce nie zabraknie niebezpiecznych i krwawych momentów. Toczącą się ciągła walka o władzę, porachunki z mafią rosyjską, skorumpowani gliniarze to tylko przedsmak tego, co Was czeka. Tutaj nie ma chwili na nudę.

Oprócz nowych bohaterów nie zabraknie tych z poprzednich części. Wraz z zakończonym tomem nie musimy się żegnać z ulubionymi postaciami. Moją ulubioną jest Lynn. Z niecierpliwością wyczekiwałam scen z nią 😁.

Podsumowując, jeśli lubisz wątki MC, to książka idealnie wpasuje się w Twój gust. Polecam serdecznie.

W takiej sytuacji znalazł się właśnie nasz bohater, lecz zacznijmy od początku.

Nashville...

❤️Opinia❤️
Tytuł: Burza w nim
Seria: Dogs of hell
Autor: Ewelina Maria Mantycka
Wydawnictwo: WasPos
📖

Po utracie ukochanej i ich dziecka klub był dla niego wszystkim, co mu pozostało.
Ta, która trzymała go na powierzchni odeszła, pozostawiając go w pustce.
To właśnie przeszłość pełna koszmarów, żałoby i żalu stworzyła Storma, który dla klubu był specem od komputerów i zapewnieniem bezpieczeństwa, a zostając wiceprezydentem młodszej gwardii, musiał podejmować szybkie i niebezpieczne decyzje, które nie wszystkim w Danville się podobały.
Pewnej nocy w klubie natrafił na dziewczynę, która wydała mu się znajoma, a gdy okazało się, że ma ona na imię Everly tak, jak jego zmarła ukochana przestał wierzyć w przypadki. To była ona. Jego Everly żyła i powróciła, aby wydrzeć z niego wszystko, co w nim jeszcze po niej pozostało. Żyj i umieraj – to przecież była jej dewiza.
Everly Kamakura nadal żyła, lecz pod zmienionym nazwiskiem. Cały czas tkwiła w niej ta cząstka, która w ciemności przez wiele lat wołała jego imię. Powinna być martwa tak, jak jej dziecko i marzenia.

❤️Moja opinia❤️

Everly po tym wszystkim, co przeszła, nie jest już tą samą osobą, którą znał Nash.
Od momentu, gdy po raz ostatni się widzieli, przeszła wiele i to wszystko odbiło się na niej, ale również spowodowało, że stała się bardziej pewna siebie.
Postanowiła walczyć o spełnienie swojego marzenia za wszelką cenę i choć walki, które toczyła, kończyły się niepowodzeniem, nie poddawała się i walczyła ile sił.
Po powrocie do Danville pracowała w banku i nie przypuszczała, że stanowisko, które tam obejmowała, mogłoby ściągnąć na nią niebezpieczeństwo, lecz właśnie tak się stało.

Storm – Nashville Cava – jest wiceprezydentem młodszej gwardii Dogs of Hell, jest również specem komputerowym i zapewnieniem bezpieczeństwa dla klubu. Po utracie ukochanej i dziecka pogrążył się w mroku, a przeszłość, której nie da się zapomnieć, ciągnie za sobą demony, z którymi musi żyć na co dzień. Ten przystojny motocyklista jest w stanie znieść wiele, aby zatrzymać ukochaną u swego boku.

„Burza w nim” to trzeci tom serii Dogs of Hell autorstwa @ewelina_maria_mantycka
W tej części poznajemy historię Everly i Storma, dwójki ludzi, którzy w przeszłości zaznali bólu i cierpienia spowodowanego utratą kogoś, kogo kochali.
Gdy czytam serie, w których każdy tom opowiada historię innych bohaterów, w dużej większości przypadków to właśnie pierwszy tom jest dla mnie tym najlepszym, najbardziej zapadającym w pamięć. W przypadku tej serii zdecydowanie mogę powiedzieć, że to trzeci tom, czyli właśnie „Burza w nim” jest najlepszą częścią, obok, której nie możecie przejść obojętnie.
Już od pierwszej strony autorka serwuje czytelnikom dawkę emocji, które ukazują cierpienie i ból spowodowane utratą najbliższej osoby. Nie zabraknie tu również, tajemnic, sekretów, niebezpieczeństw, intryg, mafii rosyjskiej, skorumpowanych gliniarzy i walki o władzę w mieście oraz jak na romans przystało pożądania, namiętności i scen wywołujących wypieki na twarzy.
Tutaj nie ma miejsca na nudę.
Główni bohaterowie zostali świetnie wykreowani, choć z początku ciężko mi było polubić Everly, ale gdy poznałam jej przeszłość, gdy dowiedziałam się, przez co musiała przejść zaimponowała mi swoją siłą, tym, że mimo poniesionej porażki miała siłę, aby się podnieść i za wszelką cenę walczyć o to, czego pragnęła. Z kolei Nash był gotów na wiele, aby zatrzymać miłość swojego życia przy sobie, gotów był trwać przy niej w tych najcięższych chwilach, nie pozwalając jej na poddanie się.
Autorka poprzez historię Everly i Nasha pokazuje nam, że walka z cierpieniem po utracie kogoś, kogo kochamy, jest trudna i bardzo ciężko jest się z nią pogodzić, ciężko nam zmierzyć się z bólem, który rozrywa nas od środka, a prawdziwa miłość może wybaczyć i przetrwać wiele. A gdy mamy przy sobie kogoś, kto kocha nas miłością prawdziwą i trwa przy nas mimo wszystko, jesteśmy w stanie wiele znieść i nie jedną walkę rozegrać i wyjść z niej zwycięsko.
Ta historia, choć opowiada o jednym z członków klubu motocyklowego, którzy jak wiadomo, są twardzi i nie dają sobie w kaszę dmuchać oraz o kobiecie, która po koszmarnej przeszłości stała się silniejsza, jest również historią, która niejednokrotnie potrafi sprawić, iż łezka w oku się zakręci. To powieść pełna nienawiści przeradzającej się w miłość, szczęścia przeradzającego się w rozpacz, utraconych i tych nowych nadziei, bólu i łez, żalu, złości, smutku i straty.

❤️Moja ocena❤️
⭐4,5/5

#burzawnim #dogsofhell #ewelinamariamantycka #waspos #instabook #instgramczyta #polskiebookstagramy #polskibookstagram #ksiazka_i_dobre_wino #czytamlegalnie #czytamlegalniezlegimi #romansowelove #mojaopinia

❤️Cytaty❤️

🍷Czułem, że ból i złość były jak burza. Przychodziły spontanicznie i mijały. Nie mogłem dłużej wytrzymać.

🍷Everly mawiała, że największym bólem człowieka była strata bliskiej osoby.
Myliła się.
Największym bólem było życie bez niej.
Bez światła w zupełnej ciemności.

🍷Byłem burzą w jej sercu. Burzą jej życia. A potem ona ustała, a Everly odeszła.

🍷Te słowa mnie zaskoczyły, ale światło w jej oczach i uśmiech na twarzy mówiły mi, że coś kombinowała. Nim się obejrzałem, czarnowłosa dziewczyna podeszła do naszego stolika z Lynn i Ronem. Piła swojego różowego drinka i uśmiechała się do mnie.

🍷Trudno było go nie zauważyć. Burzy, która wkraczała cicho, niszcząc wszystko wokół siebie.

🍷To był błąd. Powrót do miejsc, w których zostawiłam demony, zakopałam swoje serce i obiecałam nigdy nie wracać. A jednak minęły lata, a ja nadal tkwiłam w tej samej pozycji.

🍷Ból nie był realny, to tylko moja ciągła ucieczka przed zagrożeniem, które nie istniało.

🍷Wszystkie moje fantazje zamknęły się w jednym gorącym widoku. Wspomnienia odżyły, a ja pragnęłam je stłumić, ale nie mogłam. Wiedziałam, że był typem faceta, o którym zawsze marzą grzeczne dziewczynki. Wszystkie te dobre rady dotyczące niebezpiecznych mężczyzn na motocyklach nic jednak nie znaczyły , gdy wpatrywałam się w te piękne niebieskie oczy.

🍷Jestem psem, który chroni Piekła. Jestem synem tej rodziny. Jestem bratem dla braci i wrogiem dla każdego, kto nie uszanuje naszych zasad. To mój klub, moja krew i moja rodzina.

🍷Wierzyłam, że będzie drugie dziecko, a on tu zostanie. Uwolniłam się od ciemności, w której kiedyś krzyczałam jego imię. Teraz był już blisko mnie. Dotykałam jego twarzy, starając się zapamiętać każdy szczegół.

🍷Kochałam burzę w nim, ale bardziej deszcz, który nadchodził po burzy.

❤️Opinia❤️
Tytuł: Burza w nim
Seria: Dogs of hell
Autor: Ewelina Maria Mantycka
Wydawnictwo: WasPos
📖

Ta, która trzymała go na powierzchni odeszła, pozostawiając go w pustce.

Szukacie romansu, który dostarczy Wam niesamowitych emocji i wrażeń?

"Burza w nim" to trzeci tom motocyklistów z Dogs of Hell.
Nashville Cava (Storm) stracił nie tylko dziecko, ale też ukochaną Everly.
Storm nie pogodził się z tym, że Everly odeszła zostawiając go w totalnej pustce. Bracia i klub Dogs of Hell to wszystko co mu pozostało.
Pewnej nocy okazuje się, że Storm został oszukany. Otóż w klubie spotyka dziewczynę podobną do zmarłej Everly. Okazuje się, że to naprawdę Everly.
O co chodzi? Dlaczego Everly okłamała i oszukała Storma?
Tego dowiecie się z tej książki.
Dostaniecie historię pełną emocji, która złamie Wam serca, ale pokaże też, że prawdziwa miłość nie umiera. Czeka Was prawdziwy rollercoaster emocjonalny. Żal, smutek, nienawiść, miłość, pożądanie, niebezpieczeństwo i nieoczekiwane zwroty akcji. Nie ma mowy o nudzie.
Główny bohater musiał zmierzyć się z bólem po stracie ukochanej. Jednak okaże się, że ona sfingowała własną śmierć i oszukała Storma. Ja nie mogłam oderwać się od tej książki. Koniecznie chciałam poznać odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Dlaczego Everly to zrobiła? Co wyniknie z ich spotkania po latach?
Znajdziecie tutaj też porachunki gangsterskie rosyjskiej mafii oraz skorumpowanych policjantów. Kto wygra walkę o władzę w mieście?
Autorka genialnie buduje napięcie i trzyma w niepewności. Lekkie pióro autorki sprawia, że książkę czyta się szybko i z przyjemnością.
Polecam!

Szukacie romansu, który dostarczy Wam niesamowitych emocji i wrażeń?

"Burza w nim" to trzeci tom motocyklistów z Dogs of Hell.
Nashville Cava (Storm) stracił nie tylko dziecko, ale też ukochaną Everly.
Pewnej nocy okazuje się, że...

Średnia książka, dużo pobocznych wątków nic nie wnoszących poza stronami do przeczytania. Niektóre akcje dzieją się błyskawicznie i mamy przeskoki czasowe a niektóre są mocno rozpisane. Według mnie najsłabsza z serii.

• MC i mafia
  • Przeczytane Styczeń 2023
  • NIE CZYTAM
  • Rezygnacja
  • Przeczytane 2023

Dodaj cytat z książki Burza w nim