Nieposkromione pożądanie

2022-11-17
9788367200219
erotyk romans

Okładka książki Faces of Revenge Magdalena Jachnik, Ewelina Kwiatek
Faces of Revenge Magdalena Jachnik, ...
Okładka książki Świąteczny tatuaż Paula Ciulak, Magdalena Jachnik
Świąteczny tatuaż Paula Ciulak, Magda...

Rachel pracuje jako asystentka szefa, na czele firmy dochodzi do zmiany władzy. Miejsce szefa zajmuje jego syn, Nicholas. Przystojny mężczyzna kieruje swoje zainteresowanie ku Rachel, lecz nie chodzi tutaj o stworzenie pary i uczucia, a pozbawiony emocji układ polegający tylko do zaspokojenia żądzy.

Romans biurowy został tutaj świetnie przedstawiony, Nicholas nieraz pokazał Rachel gdzie jest jej miejsce w szeregu, a jednocześnie jego fascynacja podchodziła już pod małą obsesję. Muszę przyznać, że sceny erotyczne zostały tak napisane, by rozpalić zmysły do czerwoności. Choć mi najbardziej podobała się scena, gdy zamknął Rachel samą w biurze, bo z jednej strony ukazał się jako cham ( tak o nim pomyślałam),ale jednocześnie pokazał się jako troskliwy i dbający o swoją kobietę mężczyzna. Cicho... już nic więcej nie zdradzam.
Bardzo przyjemnie spędziłam z nią czas.

Romans biurowy został tutaj świetnie przedstawiony, Nicholas nieraz...

‼️RECENZJA PATRONACKA ‼️
"Nieposkromione pożądanie" autorstwa Magdaleny Jachnik od pierwszych stron niesamowicie mnie wciągnęło. Nie ukrywam, że bardzo długo czekałam na tą pozycję o czym tylko wie sama autorka 😊
Rachel jest bardzo piękną i młodą kobietą, przykuwa wzrok mężczyzn. Ma również dobrze prosperującą pracę w firmie w Nowym Jorku jako asystentka prezesa.
Bardzo kocha swojego narzeczonego, mimo to postanawia się z nim rozstać , choć nie jest to dla niej łatwe, ale nie jest w stanie się pogodzić z takim jej traktowaniem.
Na miejsce szefa, który przeszedł na emeryturę, przychodzi Nicholas - jego syn, niesamowicie przystojny.
Tragicznie wypada ich pierwsze spotkanie. Pojawia się między nimi więź, która jest niewidoczna na pierwszy rzut oka.
Mimo, że Nicholas pokazuje, że nie ma żadnych uczuć, a serce jego jest skamieniałe... dziewczyna zgadza się na układ, który mężczyzna jej proponuje.
Jest jeszcze tajemnica, którą skrywa przed nią szef. Jaką?
Tego dowiecie się czytając tą cudną pozycję ❤️🥰
Czy Rachel o dobrym sercu uda się zmienić nastawienie Nicholasa do kobiet?
Czy mężczyzna otworzy się przed pracownicą?
Serdecznie zachęcam do przeczytania tej niesamowitej książki.
Jest to piękny romans biurowy z elementami erotyka i elementów mocniejszych typu BDSM.
Jeśli lubisz takie historie napewno się nie zawiedziesz 🥰😈😇❤️

‼️RECENZJA PATRONACKA ‼️
Bardzo...

Epitety, które przychodzą mi do głowy po przeczytaniu tej książki to "erotyczna, telenowela brazylijska". Dlaczego? Dlatego, że jest tu tyle kiczu i absurdu, że inaczej nie mogę jej nazwać.
Całość jest napisana prostym językiem, wręcz powiedziałabym, że "podwórkowym". Sporo przekleństw, epitetów, które ranią oczy 🙈 W ogóle cała fabuła, szybko następujące po sobie wydarzenia, czy bohaterowie sprawili, iż mam takie wrażenie, że zostali porwani z innej galaktyki😁 Postępowanie głównego bohatera jest tak chamskie i tak bardzo w stylu "jestem facetem, mam penisa, więc rządzę", że miałam ochotę zdeptać go, jak obrzydliwego robaka. A fuuuu 🥴
Ale, żeby nie było, że się czepiam- ta książka ma dwa atuty- małą Alice, która jest mega wojowniczką♥️ oraz bardzo dobrze poprowadzone i napisane sceny erotyczne🔥 Tyle, bądź tylko tyle🤷
I choć Autorka miała bardzo ciekawy pomysł na całą historię to język, którym ją przedstawiła, popsuł doszczętnie moje nadzieje na dobrą lekturę już od pierwszych stron. Naprawdę szkoda 😏

🌹🌹🌹🌹🌹🌹 Recenzja 🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Magdalena Jachnik "Nieposkromione pożądanie"

Wydawnictwo Spark

🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

" Nie mam zamiaru więcej dać się wykorzystać i traktować tak przez jakiegokolwiek mężczyzne. Niech wreszcie nauczą się szacunku i przestaną traktować kobiety jak marionetki, a szczególnie nie pozwolę, żebym tą kobietą była ja.."

" Nieposkromione pożądanie " to wciągający romans biurowy z wątkiem BDSM, który momentami czyta się z rumieńcami na twarzy..
Autorka ma przyjemny lekki styl pisania, przez co książke czyta się w ekspresowym tempie..
Książka przedstawiona jest z perspektywy głównych bohaterów, gdzie poznajemy ich życie, myśli i odczucia...
" Nieposkromione pożądanie " to książka pełna tajemnic, pożądania, erotyzmu, smutku i troski..
Podoba mi się że autorka tonuje pożądanie i namiętność Rachel i Nicholasa dodając delikatne wątki w postaci Alice, Hope i Barbary, gdzie wszystko świetnie współgra..

" Jesteś moją pieprzoną zgubą, której pragnę. - Wpija się w moje usta. Chcę się wyrwać, bo zabolały mnie jego słowa, ale moje ciało reaguje inaczej. Pragnę jego ust, pragnę go całego. - to mnie gubi, skarbie - dyszy..."

Rachel to młoda, atrakcyjna kobieta, która pracuje na stanowisku asystentki w świetnie prosperującej firmie w Nowym Jorku.. Od pięciu lat jest zaręczona z Lucą.. Rachel jest już zmeczona zachowaniem swojego narzeczonego, i nie wie co robić, bo nadal go kocha..
Wszystko się zmienia kiedy jej szef odchodzi na emeryturę, a jego miejsce zajmuje syn Nicholas..
Niestety pierwsze spotkanie nie wyszło najlepiej, I dlatego nowy szef obrał ją na cel i chce jej uprzykrzyć życie.. Mężczyzna chce podporządkować sobie dziewczynę i proponuję jej układ który zmieni wszystko.. Wkracza w świat którego dotej pory nie znała.. Dziewczyną targają sprzeczne emocje, jej umysł podpowiada inaczej a ciało reaguje inaczej.. Z każdą chwilą między nimi zawiązuje się niewidzialna wieź...

Nicholas jest przystoinym mężczyzną o lodowatym sercu, który nie chce się już nigdy zakochać..Nie dba o uczucia kobiet i wykorzystuje do własnych celów.. Zmienia się to kiedy zajmuje miejsce ojca i przejmuje jego asystentkę, która potrafi się postawić .. Od samego początku kobieta wzbudza wnim pożądanie i za wszelką cenę będzie chciał ją mieć.. Nicholas proponuję dziewczynie układ który łamie wszelkie zasady.. Ale jest jeszcze tajemnica którą skrywa Nicholas..

Jaki układ zaproponował Nicholas ?
Czy Rachel przyjmie propozycje szefa?
Czy pożądanie wygra z rozsądkiem?
Jaką tajemnice skrywa Nicholas?
Czy Rachel rostopi lód wkoł serca Nicholasa?

🌹🌹🌹🌹🌹🌹 Recenzja 🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Magdalena Jachnik "Nieposkromione pożądanie"

Wydawnictwo Spark

🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

Witam, dziś mam dla was recenzje książki Nieposkromione pożądanie ❤️. Autorki Magdaleny Jachnik ❤️❤️.

Rachel pracuje jako sekretarka prezesa w jednej z największych firm w Nowym Jorku. Wszystko było w jak najlepszym porządku do czasu, kiedy firma zyskuje nowego szefa. Życie kobiety się komplikuje, ponieważ nowy szef obiera ją za swój cel, co doprowadza do tego, że Rachel nie potrafi odnaleźć się w tej sytuacji.
Nicholas to mężczyzna, który nie ma żadnych skrupułów, kobiety wykorzystuje do własnych celów, lecz żadna z nich się dla niego nie liczy.
Między tą dwójką zaczyna iskrzyć, Nicholas proponuje układ, który zmienia życie kobiety. Rachel daje się wpędzić w pułapkę, wkracza do nieznanego jej dotąd świata, skąd nie ma ucieczki. Tajemnica, którą skrywa mężczyzna, staje się numerem jeden, jednak kiedy kobieta pozna prawdę, będzie z tego zadowolona? Przeczytajcie sami 😉.

Nieposkromione pożądanie to romans biurowy, choć nie wszystko dzieje się w samym biurze 😉. Nasza bohaterka Rachel to młoda ambitna kobieta marząca o tym, by jej narzeczony w końcu się oświadczył. Spełnione marzenia nie do końca wyglądają tak, jakby się chciało… Niestety życie nie jest łatwe, można się w nim pogubić, tym bardziej że są między nami różnego rodzaju uzależnienia. Alkoholizm, bo z takim uzależnieniem mamy do czynienia w tej powieści, jest bardzo trudną chorobą, bez leczenia i chęci podjęcia jej nikt nie jest w stanie sam sobie z nim poradzić. Najgorsze to to, że odbija się to na psychice także partnera, czy partnerki, a uwierzcie mi, nie jest łatwo żyć z taką osobą.
Mamy także do czynienia z różnego rodzaju upodobaniami łóżkowymi, a nasz bohater proponuje układ, który nie jestem pewna czy na dłuższą metę i tak nie zakończyłby się czymś więcej. Uczuciami nikt nie powinien się bawić, tym bardziej że od samego początku naszych bohaterów coś do siebie przyciągało. Trochę denerwowało mnie zachowanie Nicholasa, lecz po tym, co się dowiedziałam, wcale nie zdziwiło mnie traktowanie kobiet w sposób, jaki on to robił, lecz nie zawsze jest tak, jak nam się wydaje. Nie każdy z nas jest zły, nie każdy z nas źle traktuje swoje rodziny, lecz niestety zdarzają się i takie osoby. Jednak nie powinniśmy dać się zaślepić złości, rozczarowaniu i goryczy po tym, co stało się z naszymi bliskimi. Trzeba również potrafić wybaczać, lecz nie zawsze jest to łatwe.
Świetna historia, która pokazuje nam, że życie na każdym zakręcie ma dla nas niespodzianki, a los nie zawsze musi być tym złym, dostajemy dosłownie pod nos to, co powinniśmy wybrać, lecz jesteśmy tylko ludźmi i mamy prawo do popełniania błędów, które zawsze można naprawić. 😉
Książka z motywem biurowym, ale nie tylko, ponieważ jest to pozycja dla każdego, warta jest naszych kilku minut, więc polecam 😉❤️😍.

Nie wiem jak Wy, ale ja po przeczytaniu książki pisanej w duecie, mam ochotę poznać twórczość autorek solo. Dlatego bez wahania zdecydowałam się wykorzystać okazję do zrecenzowania książki Magdy. Przyznam, że po tym jak Magda stwierdziła, że w książce “Shades of Revenge” ona odpowiadała za tę stronę bardziej namiętną, bałam się, że jej książka skupi się wyłącznie na erotyce.
Choć w moim patronacie, który pozwolę sobie przypomnieć - serdecznie Wam polecam - sceny erotyczne były tak idealnie wyważone, nie było ich ani za dużo ani za mało i świetnie podgrzewały atmosferę, więc nie wiem czemu się bałam. Pewnie dlatego, że już były sytuacje gdzie dobrze zapowiadająca się książka, co do której miałam praktycznie pewność, że mnie zachwyci, okazała się słabym porno. Teraz zauważyłam, że jestem coraz ostrożniejsza, bardziej nieufna, a to chyba w sumie niedobrze 🙁

Jednak Magda stworzyła romans biurowy, z gorącą okładką, dużą dawką namiętności i emocji ale nie tylko skupiła się na erotyce.

Znacie osoby, które tkwią w związku, który nie daje im satysfakcji, ale nie potrafią tego zakończyć ze zwykłego przyzwyczajenia ? Tak jest z naszą główną bohaterką Rachel. Luca był jej pierwszym mężczyzną, są ze sobą od lat, nawet doczekała się oświadczyn. Ale wszystko wskazuje na to, że dostała pierścionek tak dla świętego spokoju i jej związek nie wnosi do jej życia nic pozytywnego. W dodatku “narzeczony” jest bezrobotny i traktuje ją jak służącą, nie dba o ich relacje, nie okazuje żadnego szacunku. A Rachel to kobieta inteligentna, ambitna, przez te lata umocniła swoją pozycję w firmie i jest obecnie asystentką prezesa, jego prawą ręką. Niestety nagle prezes oddaje stery swojemu synowi i niespodziewanie to zmienia jej życie nie tylko w kwestii zawodowej…

Nicholas to ten typ bohatera męskiego, który nieraz w trakcie lektury, podniesie ciśnienie czytelnikowi. Podobno to my - kobiety , jesteśmy niezdecydowane, wiecznie nie wiemy czego chcemy. Ale on to taka kobieta z PSM - stanowi zagrożenie dla siebie i otoczenia, zmienia zdanie z prędkością światła i nie może dojść do ładu sam ze sobą.

A Rachel ? Naraziła się mu już od pierwszej chwili i równie mocno jak go zirytowała, też zaintrygowała. Niestety to typ uparty, który uważa, że kobiety to zło, nadają się tylko na chwilę zabawy, żadnej nie ma w planie traktować poważnie, bo kiedyś jakaś go skrzywdziła, to reszta za nią musi cierpieć. I nie ma szans na to, że sam przed sobą przyzna się, że jego skamieniałe serce na nowo zaczęło bić.

No ale… Kim była ta która tak go zraniła? Co się wydarzyło w jego życiu, że stał się taki nieprzewidywalny, niedostępny i oziębły ?

Magda zdecydowanie nie skupiła się tu tylko na seksie. Nie stworzyła uległej i wiecznie napalonej bohaterki, a kobietę z pazurem, która ma własne zdanie i stawia się na każdym kroku, nie daje się zdominować do czego dąży Nicholas. I niby doprowadza go tym do szału ale czy aby na pewno tylko do tego ?

Jednak nie tylko on pojawił się w jej życiu i namieszał. Pod dach Rachel trafia mały, porzucony szczeniaczek, który ma dać jej nadzieję na lepsze jutro. I dzięki niemu w jej życiu pojawia się także pewna, potrzebująca ciepła dziewczynka, wraz ze swoją opiekunką. Kim staną się one dla naszej bohaterki ?

Może “Nieposkromione pożądanie” nie jest idealne, może zakończenie było lekko za słodkie w moim przekonaniu. Mimo, że to co miało być jak przypuszczam, zaskakujące, było z mojej perspektywy dość oczywiste ale ta cała historia nie stała się dla mnie, jakoś mniej wartościowa. Wywarła wręcz pozytywne wrażenie i właśnie na tej emocjonalnej, poruszającej części, skupiłam się najbardziej. Podobały mi się też zmiany jakie zachodziły w Nicholasie, choć miałam wiele razy ochotę kopnąć go w pewną część ciała. I nie tylko ja jedna… Za zaletę uważam, też to jak autorka rozegrała kwestię z Lucasem i że nie szło wszystko takim oczywistym, oklepanym torem.

Tak więc Kochani, mimo namiętnej okładki, nie jest to pospolity erotyk. Magda stworzyła książkę, która ma w sobie znacznie więcej i zdecydowanie, może się podobać. Muszę też zaznaczyć, że jednak erotyki nie ma mało i jeśli ktoś szuka właśnie książki namiętnej to się też nie zawiedzie. Zaznaczam po prostu, że to książka, która nie skupia się wyłącznie na tym tytułowym “Nieposkromionym pożądaniu”.

Dziękuję serdecznie za możliwość poznania historii tych wyjątkowych bohaterów i mam nadzieję, że i Wam przypadnie ona do gustu. A może już czytaliście ?

Rachel wiedzie spokojne życie praca i narzeczony są dla niej najważniejsi, aż do dnia kiedy jej nowym szefem zostaje Nicolas. Przez mężczyznę jej życie zmienia się diametralnie.
Nicolas jest facetem bez skrupułów i uczuć, jedyne do czego jest zdolny to wykorzystać i zostawić. A teraz za cel obrał sobie nową pracownicę.

„Jesteś moją pieprzoną zgubą, której pragnę”

Kiedy Nicolas proponuje Rachel układ ta jeszcze nie wie że jest to droga bez powrotu. A napięcie między nimi było wręcz namacalne. Kwestią czasu była eksplozja jaka nastąpiła….

[...] Pozwoliłam na to, aby każda część mojego ciała mimo wszystko dalej pragnęła tego aroganckiego mężczyzny. Pragnęłam jego dotyku, tortur,ust, namiętności…..

Kochani na początek jeżeli lubicie gorące erotyki to jest to książka dla Was. Nie zabraknie ognia.
Hot romans biurowy 🔥🔥🔥🔥
A teraz emocje które towarzyszyły mi podczas czytania to złość, rozczarowanie, fascynacja i ciekawość.
Złość no cóż… złościłam się na główną bohaterkę bo czasem wydawała się być bezmyślna 🤭 a Nikolas to dupek przed duże ,,D", rozczarowanie przez błędy które troszku rzucają się w oczy 🙈,fascynacja lubię takie niegrzeczne książki 😈 ciekawość bo, pomimo wszystko byłam ciekawa jak potoczy się relacja między tą dwójką bo to co się działo zagłuszało wszystko wyżej 🤣🤣🤣🤣
Na pewno znajdą się osoby które nie polubią tej historii ale ja fajnie spędziłam z nią czas. I polecam wszystkim lubiącym dostawać wypieków na twarzy.

„Jesteś moją pieprzoną zgubą, której pragnę”

Kiedy...

Jest to lekki romans biurowy ale napisany takim jezykiem,
ze czasmi odbieral nam przyjemnosc z czytania.

Jest to lekki romans biurowy ale napisany takim jezykiem,
ze czasmi odbieral nam przyjemnosc z czytania.

‼️RECENZJA PATRONACKA‼️

Tytuł: Nieposkromione pożądanie
Autor: Magdalena Jachnik
Wydawnictwo: Spark

Dziękuję autorce za możliwość zostania patronem tej historii. Poznałam ją już jakiś czas temu na platformie wattpad i już wtedy skradła moje serce. Bo to jest kochani romans biurowy, ale z cudownym zakończeniem i dość ciekawą fabułą, która zaskakuje z każdym kolejnym rozdziałem.

Pewnie pomyślicie znowu romans biurowy, ile raz już to czytałam, ale muszę wam powiedzieć, że autorka ciekawie poprowadziła fabułę, dzięki czemu zaskakuje nas w każdym rozdziale. Do samego końca czytelnik jest w niepewności.

Dla miłośników erotyków nie zabraknie dobrych i gorących scen. Dla osób, które lubią romantyczne i szczęśliwe zakończenia też nie zabraknie tych wspaniałych scen.

Pamiętam, jak pierwszy raz czytałam tę historię i płakałam ze wzruszenia i teraz, czytając kolejny raz się wzruszyłam. Bo kochani w książce jest ta magia świąt, którą uwielbiam.

Główna bohaterka Rachel do tej pory wiodła spokojne życie. Aż do momentu, kiedy nowym szefem staje się Nicolas. Wtedy kochani zaczyna się robić gorąco. Między bohaterami iskrzy. Czuć tę chemię w każdym kolejnym rozdziale. Prezes Nicolas ma też swój mały sekret, który powoli odkrywa przed Rachel, ale myślę, że o tym musicie sami przeczytać.

Kochani historia, którą serdecznie wam polecam sprawi, że będziecie mieć wypieki na policzkach, ale również uronicie niejedną łezkę. Autorka bardzo dobrze poprowadziła fabułę oraz świetnie wykreowała bohaterów.

Gwarantuje wam przepiękne zakończenie tej historii. Zakochacie się w tej książce jak ja.

@wydawnictwo_spark

#recenzja #magdalenajachnik #wydawnictwospark #współpraca #nieposkromionepozadanie #czytamlegalnie #recenzjapatronacka #zaczytanamama86 #hope #romansbiurowy #święta

‼️RECENZJA PATRONACKA‼️

Tytuł: Nieposkromione pożądanie
Autor: Magdalena Jachnik
Wydawnictwo: Spark

" Nieposkromione pożądanie" ~ M. Jachnik

Premiera : 17.11.2022
Wydawnictwo : spark

Jedyne z czego zadowolona była do tej pory w swoim życiu Rachel to praca. Niestety i tym nie było jej dane się cieszyć dalej bo wszystko z dnia na dzień runęło jak domek.

[...] 𝐎𝐛𝐫𝐚𝐜𝐚 𝐦𝐧𝐢𝐞 𝐠𝐰𝐚𝐥𝐭𝐨𝐰𝐧𝐢𝐞, 𝐚 𝐣𝐞𝐠𝐨 𝐰𝐚𝐫𝐠𝐢 𝐥𝐚𝐝𝐮𝐣𝐚 𝐧𝐚 𝐦𝐨𝐢𝐜𝐡. 𝐉𝐞𝐠𝐨 𝐣𝐞𝐳𝐲𝐤 𝐰𝐝𝐳𝐢𝐞𝐫𝐚 𝐬𝐢𝐞 𝐝𝐨 𝐬𝐫𝐨𝐝𝐤𝐚 𝐮𝐬𝐭 𝐰 𝐩𝐨𝐬𝐳𝐮𝐤𝐢𝐰𝐚𝐧𝐢𝐮 𝐦𝐨𝐣𝐞𝐠𝐨. 𝐂𝐡𝐜𝐞 𝐠𝐨 𝐨𝐝𝐞𝐩𝐜𝐡𝐧𝐚𝐜, 𝐚𝐥𝐞 𝐭𝐨 𝐣𝐞𝐬𝐭 𝐭𝐚𝐤 𝐬𝐞𝐤𝐬𝐨𝐰𝐧𝐞 𝐢 𝐩𝐨𝐝𝐧𝐢𝐞𝐜𝐚𝐣𝐚𝐜𝐞.

Zaproponowany układ przez mężczyznę wiele zmieni w ich kontaktach. Dziewczyna niczego nieświadoma daje się wplatać w układ bez wyjścia ze swoim szefem. Co przyniesie jej życie? Czy właśnie popełniła największy błąd w swoim życiu?
▫️ ▫️ ▫️ ▫️ ▫️ ▫️ ▫️ ▫️ ▫️ ▫️ ▫️ ▫️ ▫️

Magdalena Jachnik to pisarka, która na swoim koncie ma już kilka tytułów. Ja natomiast biorąc do ręki " Nieposkromione pożądanie" nie wiedziałam czego się mogę spodziewać.

Jest to moje pierwsze spotkanie z jej piórem, czy udane? Przeczytajcie 😘

Zacznę od mniej przyjemnych rzeczy a mianowicie korekta, redakcja jak zwał tak zwał. Widziałam sporo postów po ktorych autorzy mają zmyte głowy przez czytelnika odnośnie poprawek. Oczywiście! Gdy jest pełno błędów nie wyłapanych przez autora i wydawnictwo można szukać winnych jednak obniżenie oceny za błędy i to dosyć sporo w moim mniemaniu jest krzywdzące.
Co o tym sądzicie?

Ja zazwyczaj decyduje się na zmniejszenie oceny o stopień. W przypadku tej książki postanowiłam tego nie robić. Pojawiające się błędy nie były aż tak nagromadzone żeby się czepiać.

Jednak...
Skupię się teraz już na plusach a jest ich więcej.
Pomysł na historie w pierwszej chwili był dla mnie oklepany i bałam się co z tego wyjdzie. Jednak Magda poradziła sobie świetnie i oprócz oczywistego schematu urozmaiciła go swoim stylem i pomysłem. Postać Szefa bezdusznego egoisty trzymała w napięciu i choć osobiście bardzo mnie denerwował byłam ciekawa tego co się wydarzy. Co do bohaterki to zdecydowanie bardziej obdarzyłam ją sympatią choć chwilami zastanawiałam się, gdzie ona ma rozum 😂.

[...] 𝐏𝐨𝐳𝐰𝐨𝐥𝐢𝐥𝐚𝐦 𝐧𝐚 𝐭𝐨, 𝐚𝐛𝐲 𝐤𝐚𝐳𝐝𝐚 𝐜𝐳𝐞𝐬𝐜 𝐦𝐨𝐣𝐞𝐠𝐨 𝐜𝐢𝐚𝐥𝐚 𝐦𝐢𝐦𝐨 𝐰𝐬𝐳𝐲𝐬𝐭𝐤𝐨 𝐝𝐚𝐥𝐞𝐣 𝐩𝐫𝐚𝐠𝐧𝐞𝐥𝐚 𝐭𝐞𝐠𝐨 𝐚𝐫𝐨𝐠𝐚𝐧𝐜𝐤𝐢𝐞𝐠𝐨 𝐦𝐞𝐳𝐜𝐳𝐲𝐳𝐧𝐲. 𝐏𝐫𝐚𝐠𝐧𝐞𝐥𝐚 𝐣𝐞𝐠𝐨 𝐝𝐨𝐭𝐲𝐤𝐮, 𝐭𝐨𝐫𝐭𝐮𝐫, 𝐮𝐬𝐭, 𝐧𝐚𝐦𝐢𝐞𝐭𝐧𝐨𝐬𝐜𝐢

Dialogi były emocjonujące, niekiedy agresywne. Jednak nie zabrakło też w nich skruchy i starań. Byłam ogromnie ciekawa zakończenia. Czy ta dwójka mimo tego co przeżyli będą potrafili otworzyć swoje serce dla drugiej osoby. Pojawienie się psa dodatkowo zmiękczyło moje serducho! ❤️ Nie wspominając już o dziewczynce.

Podsumowując całość to myślę, że książka jest warta uwagi. Z całą pewnością trafi w gusta osób które nie boją się uronić łez, ale także lubią eksperymenty i odważne kroki. Autorka nie bawi się w zbędne opisy otoczenia czy rozległe wątki. Przez całość płynie się błyskawicznie, uwierzcie mi, że przy tej pozycji się nie zanudzicie. Gratuluję premiery i czekam na kolejne po które zamierzam sięgnąć! ❤️

" Nieposkromione pożądanie" ~ M. Jachnik

Premiera : 17.11.2022
Wydawnictwo : spark

• Egzemplarz w prezencie od wydawnictwa
  • Zakupić
  • NIE CZYTAM
  • Rezygnacja

Dodaj cytat z książki Nieposkromione pożądanie