Czekolada. Szkoła cukiernictwa

Okładka książki Czekolada. Szkoła cukiernictwa praca zbiorowa
Okładka książki Czekolada. Szkoła cukiernictwa
praca zbiorowa Wydawnictwo: Jedność Seria: Le Cordon Bleu kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Le Cordon Bleu
Jedność
2022-10-24
2022-10-24

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Co przychodzi Ci na myśl słysząc słowo "czekolada"?

Może najpyszniejsza tabliczka czekolady?
Czekoladowe pralinki, smaki dzieciństwa?
A może najpyszniejsze wyrafinowane ciasta i tarty, podawane w ekskluzywnych restauracjach w towarzystwie latte macchiato, czy lekko gorzkiego espresso?

Dzisiaj masz szansę przenieść wyrafinowany klimat prosto do swojego domu, dzięki pracy mistrzów cukiernictwa szkoły Le Cordon Bleu- kolebki dla gastronomicznej elity.
Oj, dziś książka dla prawdziwych smakoszy!

Moja pierwsza myśl gdy zobaczyłam publikacje @jednoscwydawnictwo?
Koniecznie muszę zrobić kawę i zjeść coś słodkiego!
Nic dziwnego, ksiazka zachwyca perfekcyjnym wydaniem i doskonale przygotowanym prezentacjom- sprawdź sam!
Aż slinka cieknie!
Co więcej,

Podzielona na kilka części zawiera w sobie wszystko co niezbędne do stworzenia czekoladowych dzieł sztuki.
Możemy wybierać między lekkością ciast, kruchością tart, rozpływającymi się w ustach musami i finezyjne wykończonymi deserami.

Między kolejnymi przepisami znajdują się również praktyczne porady dotyczące bazy cukiernictwa, jak np. walkowanie ciasta które nie jest obciążające, idealnie kruche ciasto, albo beza czekoladowa.

Już na początku każdy zainteresowany tematem znajdzie listę potrzebnych składników i przyborów do przyrządzenia zaplanowanych pyszności, a sądząc po przepisach które udało mi się poznać- można znaleźć w niej smakołyki dla początkujących fascynatów jak i zaangażowanych zaawansowanych twórców.

Wykończona oszczędnością na miarę prawdziwego stylu idealnie wpisuje się w kanony sztuki gastronomicznej znanej całemu światu.
Przedstawione na zdjęciach czynności ułatwiają dobry początek a wykończone desery rozbudzają wyobraźnię... I prawdziwie motywują!

Wiec jak, kto się skusi? 🤩❤️

Co przychodzi Ci na myśl słysząc słowo "czekolada"?

Może najpyszniejsza tabliczka czekolady?
Czekoladowe pralinki, smaki dzieciństwa?

• Kuchnia
  • Kuchnia