Nanny for the neighbors

Okładka książki Nanny for the neighbors Lily Gold
Okładka książki Nanny for the neighbors
Lily Gold Wydawnictwo: Independently published literatura obyczajowa, romans
Nanny for the neighbors
Independently published
2021-07-02
2021-07-02
romans reverse harem

Gorsze niż „Faking with Benefits”. Czyta się szybko, ale fabuła jest trochę chaotyczna i miejscami się ciągnie. Na końcu typowy zwrot akcji jak w każdym romansie. Postacie spoko, Beth miała ciekawą historie, która poruszała trudniejsze tematy. Jeśli chodzi chłopaków, Jack był uroczy, ale nijaki. Sebastiana mnie denerwował, ale Cyrus skradł moje serce. Był zabawny, uroczy i zadziorny.
Przeciętny romans, spoko do lekkiego czytania, ale ogólnie takie meh.

• Po angielsku
  • Po Angielsku
  • Romans typu Harlequin
  • Posiadam EBOOK
  • ENG
  • Romans - skomplikowana przeszłość bohaterów

Dodaj cytat z książki Nanny for the neighbors