Przywracanie zdrowia

Okładka książki Przywracanie zdrowia David R. Hawkins
Okładka książki Przywracanie zdrowia
David R. Hawkins Wydawnictwo: Virgo nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Healing and recovery
Virgo
2012-01-01
2012-01-01
9788362842049
Katarzyna Dumińska

🌿💫 Zanurz się w fascynujący świat uzdrawiania i odkryj tajemnice zdrowia w "Przywracaniu zdrowia"! 📚🌈

W tej wyjątkowej książce, Hawkins dzieli się swoimi niezwykłymi doświadczeniami w uzdrawianiu, odkrywając, jak z wykorzystaniem Mapy Poziomów Świadomości wyleczył siebie oraz pacjentów z przewlekłych chorób, które wydawały się być beznadziejne. To prawdziwe dzieło, które przenosi nas na inny poziom myślenia o zdrowiu, duchowości i naszej wewnętrznej mocy. 🌟🧠

To pozycja, która odmieni Twoje spojrzenie na psychologię, potęgę umysłu i siłę sugestii. Otworzy przed Tobą drzwi do wewnętrznej mocy, ukrytej w Tobie. Chociaż wymaga pewnej gotowości na jej przyswojenie, to bez wątpienia intrygująca lektura, która na długo pozostanie w Twojej pamięci. 🔍🔮

Książka ta skupia się na różnych aspektach psychologii, energii oraz zagadnieniach duchowości, ukazując, że możemy sami wpływać na swoje życie i zdrowie. Jej obszerne omówienie wzbogacone przykładami i technikami pozwoli Ci poznać potencjał Twojego umysłu i rozwinąć własne możliwości. 🌀🌌

Z pewnością, odniesienia do osób, które nie są jednoznacznie pozytywne, mogą budzić kontrowersje, ale zrozumienie kontekstu i głębszego przekazu autora pozwoli Ci skupić się na najważniejszych kwestiach przekazu. 🧭🗝️

"Przywracanie zdrowia" to nie tylko zbiór technik, ale przede wszystkim podróż do wnętrza samego siebie, która pozwoli Ci rozwijać się duchowo i otworzy nowe możliwości. To przepustka do nowego wymiaru życia, w którym Ty kształtujesz swoją rzeczywistość. 💖💡

Zachęcamy do zgłębienia tej wyjątkowej lektury, która pomoże Ci odblokować ukryty potencjał Twojej duszy i odmieni sposób, w jaki patrzysz na zdrowie, uzdrawianie i całe swoje życie. Rozpocznij duchową podróż razem z Hawkinsiem i odkryj tajemnice swojej wewnętrznej siły! 💪🌿

#PrzywracanieZdrowia #DavidRHawkins #MapaPoziomówŚwiadomości #Uzdrawianie #ZdrowieDucha #PotęgaUmysłu #EnergiaŻycia #RozwójDuchowy #OdkrywanieSiebie #TechnikiUzdrawiania #InspirująceMyśli #WewnętrznaSiła #KsiążkaPełnaMądrości #IntrygującaLektura #NowyWymiarŻycia #KreowanieRzeczywistości #DuchowaPodróż #RozwijajSię #OtwórzOczyNaŚwiat #KsiążkaPełnaSkarbów #ZdrowieIAutonomia #InspiracjaNaCoDzień #MyślPozytywnie #KsiążkiPrzydatneWŻyciu #LekturaNaRelaks #SiłaUmysłu #DuchowyRozwój #Ezoteryka

Książka zmienia sposób patrzenia na zdrowie, zdrowienie, uzdrawianie, choroby i wiele innych aspektów. Jedna z kluczowych pozycji nie tylko dla Hawkinso-maniaków. Trzeba mieć pewną gotowość na nią ale to jak na każdą poważną pozycje związaną z rozwojem duchowym.

Pierwsza książka Hawkinsa po którą sięgnęłam, ale na pewno nie ostatnia.

Obszerne dzieło otwierające oczy na wiele zagadnień z zakresu psychologii, potęgi umysłu, sugestii, duchowości oraz wewnętrze siły każdego z nas.

Kolejne rozdziały traktują o różnych życiowych problemach i koncentrują się wokół opisów energii. Momentami powtórzenia były irytujące, jednak rozumiem sens ich omówienia w kontekście konkretnych przykładów.

Jedna rzecz, która do mnie nie przemówiła, a wręcz odrzuciła to odniesienia do konkretnych osób w kontekście pytań w tekście kinezjologicznym, a dokładnie odniesienie się do Matki Teresy jako pozytywnej persony, która niby promowała dzieła autora, choć wiele źródeł podaje, że nie była to prawda. Moim zdaniem odniesienia do 'świętych' powinny być pominięte, przynajmniej w tak radykalnej ocenie.

Pierwsza książka Hawkinsa po którą sięgnęłam, ale na pewno nie ostatnia.

Książki Hawkinsa to moje największe odkrycie w tym roku, jak nie w życiu. Tego na psychologii niestety nie uczyli. Ciało naprawia się samo. Wystarczy mu pozwolić.

Książka jest świetna, z resztą jak każda książka Hawkinsa. Koncepcje napisane w tej książce są bardzo pomocne ale nie ma co oczekiwać odrazu rezultatów technik i koncepcji które są opisane w tej książce. Najpierw trzeba się rozwinąć duchowo wejść na wyższe poziomy świadomości żeby tę koncepcję zaczęły działać, przepracować ze sobą wiele rzeczy rozpuścić swoje ego techniką uwalnia, wiedzą z tematyki rozwoju duchowego oraz medytacjami a dopiero wtedy koncepcje zapisane w tej książce zaczynają działać. Nie ma nic odrazu nie da się odrazu kochać wszystkich ludzi tak samo jak nie da się odrazu przestać etykietowac przewlekłej choroby ale warto zacząć pracować nad sobą a wtedy te techniki i koncepcje zaczynają działać niesamowicie. Oraz bardzo polecam z zapoznaniem się z wszystkimi książkami Davida r Hawkinsa a wszcsgolnosci zanim zaczniemy czytać przywracanie zdrowia polecam przeczytać "Siła czy moc" "Przekraczanie poziomów świadomości" oraz "Technikę uwalnia" książka absolutne 10/10

David R. Hawkins to moje odkrycie roku 2022. Choć do jego (roku :D) końca pozostały jeszcze całe 4 miesiące, nie sądzę, żeby jakikolwiek autor zdołał to "przebić". Ta książka to po prostu "petarda". Dla osób, które zastanawiają się, czy po nią sięgnąć zamieściłam trochę cytatów. Zerknijcie i sprawdźcie, czy to jest to, czego szukacie. Parę dni temu dodałam też kilka cytatów z " Techniki uwalniania"- "bazowej" książki Hawkinsa.

Warto przeczytać, bardzo wartościowa pozycja. Niektóre wywody pisarza wzbudzają mój sprzeciw (odzyskanie wzroku swoją siłą umysłu i woli) ale może to właśnie jest droga do ozdrowienia.

Czytam, czytam i w teorii już wiem jak sobie pomóc.
Tymczasem chwyta mnie choroba i nie umiem teorii przekuć na praktykę.
Choć nie , drobne sukcesy odniosłem.
Warto poznać.

Czytam, czytam i w teorii już wiem jak sobie pomóc.
Tymczasem chwyta mnie choroba i nie umiem teorii przekuć na praktykę.
Choć nie , drobne sukcesy odniosłem.
Warto poznać.

Książka warta przeczytania.

Książka warta przeczytania.

Trudno powiedzieć, która z książek Davida R. Hawkinsa jest najważniejsza, ale każda z nich ma moc zmieniania życia, każda jest niesamowita. Dzięki tym książkom zmienia się wszystko, bo zmienia się całkowicie punkt widzenia.

Przywracanie zdrowia jest zbiorem wykładów w różnych tematach dotyczących zdrowia. Kolejne rozdziały przynoszą konkretne sposoby radzenia sobie z życiowymi trudnościami bazujące na koncepcjach wprowadzonych przez dr Hawkinsa.

• Psychologia
  • Zdrowie