Radykalna manifestacja marzeń

Wydawnictwo: Grupa Medium
Radical Manifestation: The Fine Art of Creating the Life You Want...
Lemanoo

W swojej nowej książce Colin C. Tipping wprowadza nas w strukturę nowego modelu świata i myślenia opartego na wykorzystaniu inteligencji duchowej. Każdy z nas ma swoje marzenia, lecz jakże często wolimy uznać, że na coś nie zasługujemy, że prześladuje nas pech, że skoro inni mają, to dla nas "nie wystarczy". Autor burzy te stereotypy, dowodząc, iż tylko od nas zależy, czy zrozumiemy i zaakceptujemy prawdę, że Wszechświat jest miejscem nieograniczonej obfitości, i zechcemy czerpać z pola jego nieskończonych możliwości.Colin C. Tipping proponuje konkretne narzędzia, wskazując, w jaki sposób zmienić stare przekonania i zastąpić je nowymi, dzięki którym będziemy się cieszyć dobrym zdrowiem, udanymi związkami, sukcesami zawodowymi i finansowymi, a nawet uda nam się schudnąć.

źródło opisu: Wydawnictwo Medium

źródło okładki: http://www.dobreksiazki.pl/okladki/duze/radykalna-...»

Łukasz | 2019-05-11
Przeczytana: 30 kwietnia 2019

Polecam. Książka zawiera dużo przydatnej wiedzy i dobrze się ją czyta.

książek: 1940
Weronika | 2018-04-15
Przeczytana: 15 kwietnia 2018

Dla minie kolejna tak zwana "dobra książka", którą zaaplikowałam sobie w ramach rozwoju duchowego. Pisząc "dobra", mam na myśli przywracajaca pozytywne spojrzenie na świat.
Pozycja o tym, jak w zależności od naszego sposobu spostrzegania świata, możemy kreować własną rzeczywistość.
Książka dla mnie szczególnie ważna, ponieważ dzięki niej "zapoznałam" się z postacią Davida Hawkinsa i zaczynam powoli czytać jego działa, które jak czuję - okażą się dla mnie przełomowe. :)

orchideaidea | 2016-04-20
Przeczytana: 20 kwietnia 2016

Kolejna pozycja nt. realizacji celów, zamiarów, pragnień.
Autor w swoich teoriach manifestacji marzeń odwołuje się do dwóch modeli postrzegania świata. Jeden z nich jest pełen niedostatku i opiera się na wątpliwościach, braku wiary na poprawę sytuacji. Drugi natomiast to świat, który jest wypełniony bogactwem wielkiego Wszechświata.
W książce mowa jest też o konkretnych cechach, jakie powinien posiadać cel możliwy do spełnienia. Bardzo ważna jest w tym przypadku rola emocji.
Dzięki tej książce zetknęłam się też po raz pierwszy ze zjawiskiem precesji.
Warte uwagi okazały się także odwołania do innych książek, które dokładniej wyjaśniają inne związane z tą tematyką pojęcia.