W zielonych oczach wiedźmy

Okładka książki W zielonych oczach wiedźmy Maria Bucardi
Okładka książki W zielonych oczach wiedźmy
Maria Bucardi Wydawnictwo: Bielsko-Biała Maria Bucardi fantasy, science fiction
Bielsko-Biała Maria Bucardi
2016-01-16
2016-01-16
fantastyka fantasy mariabucardi bucardi wiedźma czary magia magiczna kostiumowa

Cudowna!! P.Marii należą się ogromne podziękowania za stworzenie takich pięknych książek ❤️ Część drugą uwielbiam bardzo. Zaskoczyła mnie w wielu momentach zresztą jak każda część. Idealna dla osób, które interesują się magią ale i nie tylko. Ogrom wiedzy magicznej wystarczy mieć otwarty umysł żeby ją dostrzec. Bardzo za nią dziękuję i serdecznie polecam ❤️🍀🦄

Tak jak wspomniałam przy pierwszej części jest to dla mnie księga wiedzy, ogromna księga wiedzy. Moja mega romantyczna dusza zatraciła się w tej historii. Uważam, że właśnie najlepsze historie to te, które pozwalają się nam zatracić. Maria napisała historię, która poruszyła i poruszy wiele ludzkich serc.

Bardzo ciekawa, wciągająca fabuła, pełna zaskakujących zwrotów akcji, z plejadą różnorodnych osobowości, co sprawia, że czyta się jednym tchem. Ale to nie wszystko. Książka przesycona jest symbolami i tropienie ich to prawdziwa intelektualna uczta, czyli nauka magii w formie powieści. A to już wyższa półka. Prawdziwa szkoła Wiedzy Wyższej zaczyna się wtedy, gdy obserwujemy, jak wątki powieści splatają się z naszym życiem.

Druga cześć mojej ukochanej trylogii o losach Mariam Salise.. Czyta się je dosłownie jednym tchem! Opowieść pełna magii, tajemnic, zaskakujących zmian akcji.. Bogate opisy pozwalają odczuć te zdarzenia dosłownie wszystkimi zmysłami.

Z całego serca polecam Ci spotkanie z Marią Bucardi i jej twórczością. W swoim sercu poczujesz, od której książki zacząć to spotkanie ;) Daj się poprowadzić swojej intuicji ✨💖✨

Jedna z lepszych książek jakie czytalam w życiu. Wciagajaca i barwna... Czytajac czulam sie jakbym przezywala wszystkie perypetie sama. Pozostale czesci sa rownie wciągające. Polecam z calego serca 🙂

Już po pierwszej stronie.. przepadałam. Niesamowicie wciągająca historia. Pełna emocji i mądrości. Polecam! Ale uwaga! niesamowicie wciąga!

Niesamowite emocje warte przeżycia!

Niesamowite emocje warte przeżycia!

Och ! jak ja lubię przygody Mariam Salise.🦋

Och ! jak ja lubię przygody Mariam Salise.🦋

Przygoda, która rozświetla zakamarki serca. Nie ma wspanialszej historii. Główna bohaterka daje nadzieję, wiarę i miłość temu światu. Książka warta każdej chwili. Nasza kochana Arcykapłanka. Kogoś bardzo, a to bardzo przypomina. Prawda, Pani Mario?

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Przy tej książce byłam w innym świecie. Dla fanów ,którzy lubią Harrego Pottera, Sagę Zmierzch i inne takie:D-idealna!

Dodaj cytat z książki W zielonych oczach wiedźmy