Poznaj pochodzenie swojej duszy

Okładka książki Poznaj pochodzenie swojej duszy Maria Bucardi
Okładka książki Poznaj pochodzenie swojej duszy
Maria Bucardi Wydawnictwo: Bielsko-Biała Maria Bucardi ezoteryka, senniki, horoskopy
28 str. 28 min.
ezoteryka, senniki, horoskopy
Bielsko-Biała Maria Bucardi
2022-01-01
2022-01-01
28 min.
magia planety orion syriusz andromeda duchowość powołanie dusza maria bucardi bucardi

Bardzo ciekawa pozycja, brakowało takiej. Zostały tu zebrane informacje dotyczące kilku ras galaktycznych i cech oraz innych oznak charakterystycznych dla dusz pochodzących stamtąd (m.in. Orion, Arktur, Andromeda, Plejady, Syriusz).

Biorąc pod uwagę, że takich kompleksowo podanych opisów jest niewiele, warto przeczytać. Już nie mówiąc o wielu sprzecznych wiadomościach pojawiających się w sieci.

Książka jest dla wszystkich tych, którzy zawsze czuli się zagubieni w życiu. Jeśli czujesz się inny i ciągnie Cię do gwiazd to koniecznie po nią sięgnij! Wyjątkowa pozycja 🌞 Dzięki niej można zrozumieć prawdę o pochodzeniu swojej duszy i o samym sobie.

Bardzo poruszająca rzecz, przypomniała mi wiele z tego, co czułam na dnie duszy. Obudziła pamięć Domu i wszystkich powiązań, jakie mamy z różnymi gwiazdozbiorami. Pozwoliła zrozumieć, skąd biorą się nasze właściwości, cały zestaw cech osobowości; odczuć prawdę w sercu.

Jeśli zastanawiasz się co jest ze mną nie tak? chyba jestem jakaś inna? nie pasuję do "tego" świata, to w tej książce znajdziesz odpowiedzi na powyższe pytania :). Ta książka zabierze Cię na inne planety, czyta się lekko i przyjemnie, a przy okazji przeniesie w inne, magiczne wymiary.

Wow! Dzięki tej książce dowiedziałam się, skąd pochodzi moja Dusza :) skąd we mnie pewne cechy, których nie widze u swoich bliskich.. Jakie cele wyznaczyła sobie Dusza na to wcielenie i jakie posiadam talenty, ktore maja mi pomoc w realizacji tych celów.
Polecam z całego serca. Nie jest to długa publikacja i czyta się ją przyjemnie, a z treści mozna wyciągnąć naprawdę ważne wnioski.

Jeśli należysz do osób, które wciąż zadają sobie pytanie "skąd przybyłeś tutaj na Ziemię, gdzie jest Twój Dom"? To pozycja obowiązkowa dla Ciebie, ale zapewniam Cię to dopiero początek Twojej niezwykłej przygody w odkrywaniu tajemnic...Ahoj przygodo zwana Życiem.

Niesamowita podróż, by odkryć pochodzenie własnej Duszy!

Niesamowita podróż, by odkryć pochodzenie własnej Duszy!

Bardzo długo wyczekiwałam tej książki i nie spodziewałam się że aż tak dużo z niej wyciągnę! Bardzo mi pomogła i uświadomiła wiele. Z całego serca polecam! Kasia Rajba

Wiedza o pochodzeniu duszy i gwiazdozbiorach, której nigdzie indziej wcześniej nie znalazłam. Można się z niej dowiedzieć jaki charakter mają ludzie, których dusze pochodzą z różnych gwiazd i co jest dla nich ważne tutaj na Ziemi ✨.

• Do kupienia
  • Magia

Dodaj cytat z książki Poznaj pochodzenie swojej duszy