Worowka

Okładka książki Worowka Paulina Jurga
Okładka książki Worowka
Paulina Jurga Wydawnictwo: Otwarte Cykl: Seria gruzińska (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Seria gruzińska (tom 3)
Otwarte
2023-01-11
2023-01-11
igor aisza rzeźnik pajączek rosyjska_mafia bratwa gruzińska_mafia romans_mafijny romans mafia czeczeńska_mafia thriller

Na początku była fascynacja później zmieniła się ona w miłości. Czy poczują ją oboje? Ale jak to bywa w życiu, szczególnie w mafijnych szeregach, nie ma chwili spokoju i nikt nie może czuć się bezpieczny. W tej książce znajdziesz wiele okrucieństwa, przerażających praktyk, radykalnych poglądów, poznasz smak zemsty. Znajdziesz tutaj również miłość i namiętności. Autorka przygotowała dla nas dwa epilogii, to od Ciebie zależy, który wybierzesz. Ja bardzo chciałabym żeby historia Aiszy i Igora zakończyła się wraz z epilogiem pierwszym. Niestety poznając mafijny świat, w którym przyszło żyć, tej dwójce to bardziej realne wydaje mi się, że epilog drugi byłby bardziej prawdopodobny. Ta książka to emocje, czytajcie bo warto! Polecam cała serię!

jak pomyślę co tam się dzieje, to już mam w oczach łzy.
Autorka umiejętnie potrafi manipulować uczuciami czytelników, jest w tym Królową 👸
"Worowka" jest najmocniejsza częścią serii o mafii Gruzińskiej. To ostatni tom i tak emocjonalny, że czytelnikowi połamie serce a jednocześnie daje szansę na szczęśliwe zakończenie.
Igor w końcu otworzył się na uczucia
Aisza w końcu otworzyła się na mężczyzn, ale.... szczęście długo nie trwa....
To bohaterzy, którzy zbudowali swoją miłość na cierpieniu fizycznym i psychicznymi. Autorka ich nie oszczędzała!
To walka z wrogami aby w końcu było można odczuć szczęście pomimo tego całego brutalnego świata mafii... czy im się udało?
Dowiecie się z książki.

Ja powiem tak : brutalna gruzińska mafia w której nie ma miejsca na słabości a gdy one są to są początkiem wielkiego cierpienia. To nie jest seria w której są kotki i myszki , to życie Igora przedstawione w najbardziej brutalny sposób w jaki można go pokazać. Leję się Krew, zemsta goni zemstę ale jest światełko w tunelu. Jednak nim do niego dojdziemy, trzeba będzie przygotować chusteczki i relanium bo mocno działa na czytelnika.
Nieprzewidywalna , przesiaknieta krwią historia dwojga skrzywdzonych w życiu ludzi.

Epilog nr 2 😡 @paulinajurga ty naprawdę nie znasz litości 🤬

jak pomyślę co tam się dzieje, to już mam w oczach łzy.
Igor w końcu otworzył się na uczucia
Aisza w końcu...

To trzecia i ostatnia część serii gruzińskiej, która kończy się inaczej niż pozostałe.

★Po traumatycznym dzieciństwie Aisza, Czeczenka poznana w serii rosyjskiej, dostaje szansę na namiastkę szczęście u boku Igora. Choć przeszłość jest ciągle z nią i odzywa się w najbardziej niepożądanych momentach rozpoczyna nierówną walkę o uczucie.
Niestety strachy z przeszłości wracają, gdy przypomina sobie o niej Guzajew, jej czeczeński narzeczony, któremu w wieku dwunastu lat została przyrzeczona przez ojca. Życie Sofii i Igora komplikuje się, a akcja powieści nabiera tempa i brutalności. Porwanie, czasem bezsilność i niesamowita determinacja są udziałem obydwojga głównych bohaterów.

Jak się to wszystko skończy?

Ta ostatnia część serii o mafii gruzińskiej, rosyjskiej i czeczeńskiej jest jeszcze mocniejsza od poprzednich. Wciągająca akcja, dobrze wykreowani bohaterowie, nieszablonowe zakończenie dające nam możliwość wyboru, podjęcie decyzji, czy przeczytać drugi prolog, czy nie?
Ja nie mogłam się oprzeć i przeczytałam obie wersje. Moje serce rozpadło się na dwa kawałki, szczęśliwy przy pierwszym i krwawiący przy drugim.
Autorka poświęciła wiele godzin nie tylko na wykreowanie fabuły, ale również na zgłębienie różnych zagadnień i obyczajów gruzińskich i czeczeńskich. Świetna robota autorki sprawiła, że długo trawiłam jej treść.

Książkę zdecydowanie POLECAM!

Cała seria gruzińska to u mnie 10/10 punktów recenzenckich.
@jolamab_zaczytana

Niestety strachy z przeszłości...

Całość PETARDA, tylko nie odważyłam się do końca doczytać epilogu 2 wiedząc że kontynuacji już nie będzie. Niech żyją długo i szczęśliwie w mojej wyobraźni. 🙂

Za ten drugi epilog autorkę należałoby potraktować jak oprawców Aiszy... Nie czytajcie jak nie musicie.

Każda kolejna część z serii jest lepsza. Zakończenie świetne, choć pozostawia spory niedosyt.

Wiem, że ma to być ostatnia część z serii. Jednak po przeczytaniu epilogu nr 2 MOCNO liczę jednak na kontynuację.

Obydwie Serie o mafii rosyjskiej i gruzińskiej pochłonęła w tydzień, bo są tak wciągające i ciężko odłożyć książkę. Żyłam ta historia cały ten tydzień, nawet w snach :)
Książki czyta się lekko i szybko, co jest prawdziwym majstersztykiem ze strony autorki gdyż opowiadają dość krwawe i brutalne historie. Zwroty akcji są zaskakujące, wątki romantyczne chwytają za serce, a przy okazji można się dowiedzieć wiele o mafii rosyjskiej/gruzińskiej/czeczeńskiej jak i o samych zwyczajach w tychże państwach.

Właśnie jestem w połowie 3 czesci i oczywiście adrenalina wzięła górę i przeskoczyłam na zakończenie i podjęłam decyzję że nie dam rady jej skończyć. Nie po tym co przeczytała i po tym co poczułam w 1 czesci. Tak ksiazka jest dobra naprawdę dobra ale ja chyba za słaba i żal mi głowach bohaterów i nie dam rady jej skoczyć . Jedna śmierć mi wystarczy

Żałuję że nie napisałam tego w nocy jeszcze w emocjach.
Przeczytałam epilog 2. I co to ma być? Ja się pytam jak można tak skończyć serię, przecież tu jeszcze tak wiele mogło się zdarzyć. Jaka szkoda ze to juz koniec. Polecam całą serię

Żałuję że nie napisałam tego w nocy jeszcze w emocjach.

• Przeczytane 2023