Niebezpieczna miłość

Amare
2024-03-15
2024-03-15

Okładka książki Moja prawda Rina Dark, K.E. December
Moja prawda Rina Dark, K.E. Dec...
Okładka książki Słodkie zapomnienie Rina Dark, K.E. December
Słodkie zapomn... Rina Dark, K.E. Dec...
Okładka książki Jesienna nadzieja Rina Dark, K.E. December
Jesienna nadzieja Rina Dark, K.E. Dec...

📚K.E. December "Niebezpieczna miłość"
📖Wyd. @amare
Romeo na wezwanie brata porzuca dotychczasowe życie i udaje się na ratunek rodzinie. Musi uratować jej honor i stanąć na wysokości zadania. Aurora natomiast zostaje przystawiona do muru i musi działać wbrew własnej woli. Ale jak wiadomo rodzina w tych dwóch przypadkach jest najważniejsza. Co takiego wydarzy się pomiędzy tą dwójką ?
Kochani jestem pod wrażeniem tego jak autorka się tutaj świetnie spisała. Uwielbiam świat mafii i to kręci mnie bardzo w książkach. Jest to dla mnie jak zawsze rewelacyjna odskocznia od realnego świata i zawsze po takiej historii mam ciarki na rękach. Uwielbiam wchodzić w świat intryg, namiętności i adrenaliny, która tutaj w tej powieści wylewa się na nas ogromną falą.
Uwielbiam tutaj to, że bohaterowie są tak dobrze wykreowani i dzięki temu mogę wczuć się w tą historię na całego. Mamy tutaj postacie z krwi i kości, którzy dają nam wiele niesamowitych wrażeń i pokazują jak ważna jest rodzina oraz uczucia. Bardzo podobało mi się to jak dążyli do swoich wyznaczonych celów. Wielki plus także za dialogi, które czytało się z ogromną przyjemnością. Uwielbiam kiedy autorzy wprowadzają w swoje historie przemyślane i wciągające rozmowy pomiędzy danymi osobami.
Mamy tutaj fabułę, która rozpędza się niczym rollercoaster i pędzi przez jej całą długość. Nie ma tu chwili wytchnienia a wręcz przeciwnie mamy tutaj coś co wciąga nas w całości.
Nie czytałam poprzednich tomów, lecz teraz wiem, że muszę je jak najszybciej nadrobić. Jeżeli nie czytaliście poprzednich to nic nie będzie wam przeszkadzało, ponieważ w tej historii są tylko wzmianki o poprzednich bohaterach.
Także zacieram rączki i muszę jak najszybciej poznać losy poprzednich bohaterów tej serii. ❤️

📚K.E. December "Niebezpieczna miłość"
📖Wyd. @amare

Miłość jeszcze nigdy nie była tak skomplikowana. W połączeniu z rodzinnymi wyzwaniami oraz niebezpieczeństwami jakie czyhały na drodze bohaterów okazało się, że głębokie uczucie napotka na swojej drodze na pierwszy rzut oka niemożliwe do pokonania problemy.

K.E. December prowadzi nas przez historię pełną wyzwań, w której wydaje się, że wszystko może się wydarzyć. Autorka po raz kolejny otwiera przed nami mafijny świat i pokazuje, że czuje się w nim jak ryba w wodzie. Jej historia jest nie tylko w pełni dopracowane, ale i wiarygodna oraz rzetelnie przedstawiona dzięki czemu czytelnik doskonale potrafi rozeznać się we wszystkich wydarzeniach. Ten gatunek zbyt mocno zakorzenił się w ostatniej popkulturze, by móc w pełni uniknąć pojawiających się schematów a jednak autorka w ciekawy sposób wprowadza do swojej historii powiew świeżości i tym sposobem sprawia, że jej opowieść wybija się ponad przeciętność. Lekki styl, obrazowe przedstawienie wydarzeń a także skupienie się na dojrzałej kreacje bohaterów sprawiają, że lektura December warta jest uwagi.

Czytamy o rodzinie, która wymusza na swoich najbliższych wątpliwe moralne zasady. Każdy z członków mafijnego świata zobowiązany jest do kontynuowania tradycji. Przekonał się o to Romeo, który na prośbę swojego brata zdecydował się porzucić wszystko co zbudował w Nowym Jorku, by stanąć do walki o honor rodziny Bonanno. Nie spodziewał się, że spotka na swojej drodze Aurorę - dziewczynę, która tak jak on wie, że z rodziną wychodzi się najlepiej tylko na fotografii. Połączo ich wzajemne zrozumienie i otaczające niebezpieczeństwa, ale czy nie rozdzieli strach przed niepewnym jutrem?

Oto historia o miłości, która nie powinna mieć miejsca. Czytamy o zagubionych bohaterach, którzy poszukiwali własnego miejsca w świecie i dążyli do realizacji planu związanego z przyszłym szczęściem. Czytelnik doskonale potrafi zrozumieć sytuację w jakiej się znaleźli oraz utożsamia się z otaczającymi ich problemami a tym samym trzymać kciuki za odpowiedni rozwój wypadków. Przerzucając kolejne strony czułam się w pełni zaangażowana we wszystko co chciała przedstawić autorka i bawiłam się lepiej niż dobrze będąc naocznym świadkiem wszelkich niebezpiecznych scen związanych z mafijnymi porachunkami. To właśnie ten motyw pojawił się na pierwszym planie: miłość w konfrontacji z wszechobecnymi zagrożeniami. Na szczęście unikamy znany schematów i czytamy o wyjątkowej opowieści, która może pochwalić się pełnym dopracowaniem.

"Niebezpieczna miłość" wprowadza czytelników do świata wielkich namiętności, niespodziewanego pożądania oraz głębokich uczuć a także poddaje w wątpliwość moralne zasady jakim kierują się główni bohaterowie. Można zatem w pełni zaangażować się w historię i kierować się własnymi pomysłami na ostateczny finał, ale zapewniam, że autorka i tak pozytywnie Was zaskoczy. To ciekawa propozycja, idealna na leniwe popołudnie, która otwiera przed nami drzwi do mafijnego świata, w którym wszystko może się wydarzyć.

🌹 „𝓝𝓲𝓮𝓫𝓮𝔃𝓹𝓲𝓮𝓬𝔃𝓷𝓪 𝓶𝓲ł𝓸ść” 𝓚.𝓔. 𝓓𝓮𝓬𝓮𝓶𝓫𝓮𝓻🌹

•• Jak daleko się posuniesz, by ocalić swoich bliskich? ••

▪️𝗥𝗘𝗖𝗘𝗡𝗭𝗝𝗔 ▪️

W historii „Niebezpiecznej miłości” poznajemy Romeo, który na wezwanie brata opuszcza Nowy York w celu ochronienia honoru rodziny Bonanno na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Jednak na jego drodze pojawia się piękna kobieta o imieniu… I tutaj pojawia się zagwozdka czy kobieta, którą spotkał jest tym za kogo się podaje? Tutaj wszystko wydaje się być podejrzane, tylko pytanie komu można zaufać?

Książka to Spin Off serii Castellani Brothers i muszę przyznać, że nie czytałam wcześniejszych części, ale ani trochę nie przeszkadza to w odbiorze „Niebezpiecznej miłości”. Bez dwóch zdań mogłabym nazwać tę autorkę dilerką emocji. Ta historia dostarczyła mi wszystko to co potrzebuje uzyskać od romansu. Mnóstwo skrajnych emocji, niezapomniane wrażenia i gorące uczucie pomiędzy dwójką ludzi.

Jak to bywa w tego typu książkach sceny łóżkowe odgrywają tutaj dużą rolę. Autorka postarała się, by były one dosyć mocne i tak opisane, by działały na wyobraźnie czytelnika. Fabuła jest zaskakująca. Zaczynając tę książkę byłam przekonana, że dostanę po prostu pozycję z dużą ilością scen erotycznych. Jakie było moje zdziwienie kiedy zaczęły pojawiać się w niej bardzo osobliwe momenty.

To nie jest łatwa lektura, ale z pewnością taka, która wciąga bez reszty swoim mrocznym klimatem i nie pozwala przerwać lektury ani na moment dopóki nie pozna się zakończenia

„Niebezpieczna miłość” to typowo kobieca literatura, która przypadnie do gustu miłośnikom romansów. To trzymająca w napięciu, pełna skrajnych emocji powieść. Skrywane tajemnice, niebezpieczne rozgrywki i miłość, która nie miała prawa się udać a wszystko to przedstawione w tej niepozornie krótkiej powieści.

„Z Romeo nic nigdy nie było proste, ale życie nie polega na tym, żeby iść na łatwiznę. Ja też nie planowałam. Będę walczyć o szczęście do ostatniego oddechu, bo prawdziwa miłość jest warta wszelkich poświęceń.”

🌹 „𝓝𝓲𝓮𝓫𝓮𝔃𝓹𝓲𝓮𝓬𝔃𝓷𝓪 𝓶𝓲ł𝓸ść” 𝓚.𝓔. 𝓓𝓮𝓬𝓮𝓶𝓫𝓮𝓻🌹

•• Jak daleko się posuniesz, by ocalić swoich bliskich? ••

▪️𝗥𝗘𝗖𝗘𝗡𝗭𝗝𝗔 ▪️

Drogi Czytelniku...

Na wstępie chcę zaznaczyć, że znajdziemy tu między innymi sceny erotyczne (nie są jakoś specjalnie rozbudowane, lecz są) i wulgarne słownictwo, więc jest to powieść skierowana raczej do pełnoletnich miłośników literatury.

Mafia? A jakże.
Pewien powrót? Tak.
Silne charaktery? I to nie dwa...
Napięcie? Będzie.
Trudne relacje rodzinne? Jasne.
Pożądanie? Pewnie.
Groźby? Niestety.
Pewnego rodzaju walka? Znajdzie się.
Emocje? Oj, tak.
Kłamstwo? I to nie jedno...
Wojna? Obecna.
Miłość i nienawiść? Są.
Zagrożenie życia, niebezpieczeństwa? Cóż...
Tajemnice? Oczywiście.
Kobieca determinacja? Obecna.
Strach i odwaga? Będą.
Zdrada? Niestety.
Smutek, rozczarowanie? Cóż...
Między innymi tym razem właśnie taką mieszankę (jak dla mnie wręcz wybuchową) serwuje nam K.E. December w swojej najnowszej książce pod tytułem „Niebezpieczna miłość”.
Jaki osiągnęła efekt? By poznać odpowiedź na to pytanie, jak zawsze odsyłam do lektury, książki oczywiście.
Jest to tom trzy i pół cyklu Costello Brothers.

Wspaniale było po raz czwarty przenieść się do świata Romeo, Aurory, Ellie, Tommaso, Grace, Alice, Fabricio, Marca, jego braci: Mattea oraz Marcella, Anastazji, Jess, Anny, małej Adele, Billa, Charlotte, Mario, Iriny, Giovanniego i innych.

Na pewno zastanawiacie się jakie są moje odczucia po lekturze.
Już odpowiadam.

Po pierwsze, bohaterowie. Jak zawsze są dobrze wykreowani, zróżnicowani i interesujący. Polubiłam tu Aurorę i Grace. To wbrew pozorom silne i empatyczne kobiety. Nauczyłyby niektóre kobiety niejednego.
Szansę dałam również Romeo, chociaż nie od razu. Fabricio mimo iż nie grał tu pierwszych skrzypiec również zyskał moją sympatię. Niestety nie mogę tego napisać chociażby o Tommaso czy matce Aurory.
Nie pisnę jednak dlaczego. Nie chcę zdradzać za dużo.

Po drugie, fabuła. Nie chcę nikomu zdradzać tu szczegółów, jednak powiem, że to prawdziwy rollercoaster, przynajmniej dla mnie. Muszę jednak przyznać, że akcja rozkręca się swoim tempem (co nie znaczy, że było spokojnie, a uwierzcie, nie było),a pod koniec... Autorka serwuje nam emocje dużymi porcjami. Nie brakuje tu zaskakujących zwrotów akcji, wywoływania w nas skrajnych uczuć i problemów, którymi obarczone są na każdym kroku nasze persony, zwłaszcza Romeo i Aurora.

Po trzecie, styl. Książka, tak jak poprzednie tomy, napisana jest lekkim językiem, przystępnym dla każdego. To ułatwia, bardzo uprzyjemnia czytanie i sprawia, że czyta się bardzo szybko (jak dla mnie za szybko, książka mogłaby mieć jeszcze kilkadziesiąt stron...). Za to daję plusa.

Po czwarte, układ. Historię poznajemy z trzech, choć głównie dwóch perspektyw - Aurory, Romea i Fabricio (miał tu tylko swoje małe pięć minut). Ta narracja bardzo tu pasowała. W tego typu powieściach jest to bardzo dobre rozwiązanie. Czytelnik dzięki temu poznaje wydarzenia, których nie mógł 'widzieć' bohater przebywający gdzieś indziej, a wydarzenia te mogły być bardzo istotne. Przyznaję za to plusa.

Po piąte, znów ten świat mafii. Autorka po raz kolejny barwnie i w naprawdę ciekawy sposób oprowadza nas po ich świecie i 'pokazuje' zasady w nim panujące. Nadal czułam jakbym sama należała do tej 'rodziny'. Jednak czegoś mi tu brakowało, troszkę mocniejszych scen (przynajmniej dla mnie) i byłoby ok... Leci za to następny plusik.

Po szóste, zakończenie. Warto do niego dotrzeć, myślę że było naprawdę dobre. Cieszę się, że autorka właśnie tak pokierowała losami niektórych bohaterów. Wiadomo, co nieco bym zmieniła, jednak było naprawdę ok. Daję za to plusa.

Powieść, tak jak jej poprzedniczki, mimo wszystko jest lekką lekturą do poduszki.

Opowieść pokazuje, że czasami warto wybaczyć. Każdy popełnia błędy, jednak niektóre można naprawić i warto to zrobić jeśli tylko nadarzy się okazja.

Książka, tak jak trzy poprzednie tomy, praktycznie czyta się sama. Historia wciąga i sprawia, że chce się być częścią życia (chociaż momentami naprawdę niebezpiecznego) naszych bohaterów i nie opuszczać go aż do ostatniej kropki, przynajmniej w tej części.

Autorce dziękuję za kolejną przygodę. Nie ukrywam, liczę jeszcze na dwie historie - Grace i Fabricio. ;)

Ogólna ocena - 8,5/10. :)
POLECAM, POLECAM, POLECAM.
Warto po nią sięgnąć.

Pozdrawiam, Iza.

Drogi Czytelniku...

Mafia? A jakże.
Pewien powrót? Tak.
Silne charaktery? I to nie dwa...
Napięcie? Będzie.
Trudne relacje rodzinne? Jasne.
Pożądanie?...

„Jak daleko się posuniesz, by ocalić swoich bliskich?”

Co w życiu jest najważniejsze miłość, rodzina czy lojalność?

Romeo i Aurora będą musieli sobie odpowiedzieć na te pytania, a my razem z nimi.

Ona będzie musiała zrobić coś wbrew swojej woli, by ochronić najbliższą jej osobę. On będzie musiał porzucić dotychczasowe życie w Nowym Jorku, by objąć władzę i pomóc bratu, by ochronić rodzinę. Ich drogi przetną się i to nieprzypadkowo, co doprowadzi do wybuchu nie tylko pożądania, ale i gniewu, gdy prawda wyjdzie na jaw. Bo każda intryga i kłamstwo prędzej czy później wyjdą na jaw, a za każdą podjętą decyzję trzeba będzie ponieść konsekwencje. Czy ich historia zakończy się tak samo, jak historia Romea i Juli, a może będą mieli swoje szczęśliwe zakończenie?

„Niebezpieczna miłość” jest przesiąknięta emocjami, zdradami, kłamstwami, niebezpieczeństwem, pożądaniem, strachem, gniewem, tajemnicami, nadzieją i pragnieniami. Od początku zostajemy wciągnięci w wir wydarzeń, zwrotów akcji i napięcia, a to napięcie nie opada ani na chwilę, wręcz przeciwnie im dalej tym jest jeszcze większe, aż wybucha, nie pozostawiając nas obojętnymi na to, co się tam dzieje. Do samego końca nie wiadomo, jak skończy się ta historia. Zostały tu ukazane relacje rodzinne i to jakimi potworami okazują się ludzie oraz to do czego są, w stanie się posunąć, by dostać to, czego chcą. Autorka nie oszczędzała ani mnie, ani swoich bohaterów. Porwała mnie w swój świat i sprawiła, że nie mogłam się oderwać od czytania i przeżywania każdej chwili. Polecam.

„Jak daleko się posuniesz, by ocalić swoich bliskich?”

Co w życiu jest najważniejsze miłość, rodzina czy lojalność?

Cześć.

Dziś na dworze lato, więc spędzam czas w ogrodzie. A co u Was?

Dziś chcę Was zabrać do świata mafii, który wykreowała autorka K.E. December, wydawnictwo AmAre.

Książka jest Spin Off serii Castellani Brothers, nie czytałam wcześniejszych części i wręcz mi to nie przeszkadzało, ponieważ każda z części jest osobna historią każdego z braci. W tej części znalazłam wzmianki o pozostałych braciach i mnie zaciekawiły, tak więc na pewno nadrobię tamte części.

W „Niebezpieczna miłość” poznajemy Romeo, który na wezwanie brata opuszcza Nowy York, by chronić honor rodziny Bonanno na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Na jego drodze pojawia się piękna kobieta o imieniu… No właśnie czy kobieta za kogo się podaje jest tym kim jest? A może nie do końca? Czy na swój ukryty plan?

Przez książkę dosłownie przepłynęłam, otrzymałam pełną gamę emocji, tajemnic, sekretów, fabułę która jest pełna zwrotów akcji, wydarzeń oraz wyzwań, które los stawia na drodze bohaterów.

Romeo i Aurora są bardzo realistyczni, momentami miałam wrażenie że są gdzieś koło mnie a ja przypatruje się wszystkiemu. Autorka bardzo powoli i umiejętnie budowała klimat książki, wywołując napięcie, oczekiwanie na co się wydarzy, jednocześnie poczucie zagrożenia, które może nadejść w każdej chwili. Zostają poruszone takie momenty jak trudne relacje rodzinne, przyjaźń, przemoc wobec kobiet, szantaż.

Autorka w swojej książce łamie kilka przyjętych stereotypów, które rządzącego światem mafii, czy to dobrze? Powiem, że tak bo dzięki temu cała historia zyskuje i jest też powiewem inności w tym gatunku. Zakończenie poukładało wszystkie niewiadome w jedną całość i rozwiązało problemy. I myślę że to nie jest ostatni tom, ponieważ jeszcze została jedna osoba, o której warto opowiedzieć.

„Niebezpieczna miłość”

Gdy wychodzą na światło dzienne kolejne tajemnice, nikt nie jest bezpieczny, a pierwszeństwo obejmuje bezwzględność, lojalność, wyrachowanie.

Zainteresowała Was książka?

Polecam Wam ją z całego serca.

Cześć.

Dziś na dworze lato, więc spędzam czas w ogrodzie. A co u Was?

@book.moodpl

„Niebezpieczna miłość” to książka, którą pochłonęłam „na raz”. Twórczość autorki poznałam dzięki serii „Costello Brothers”, która ogromnie podobała mi się. Dlatego jak przeczytałam na okładce, że „Niebezpieczna miłość” to spin off serii „Costello Brothers”, musiała ją przeczytać. I tu również, nie zawiodłam się. Bardzo ta historia podobała mi się, a po zakończeniu żałowałam, że to już koniec.
Głównym bohaterem w powieści jest Romeo Bonanno, który przyjeżdża do Nowego Jorku, na prośbę swojego przyrodniego brata. Musi pomóc w walce z rodziną Conti. Na miejscu poznaj swoje rodzeństwo oraz dowiaduje się, dlaczego ojciec w przeszłość postąpił tak, a nie inaczej. Ale oprócz wyzwań rodzinnych czeka go niespodzianka w postaci „Juli”, jej rolka w jego życiu i walka z rodziną Conti. Czy to nie przeznaczenie, że Romeo spotyka Julię ? Tutaj nie powiem Wam nic więcej, nawet cos przed Wami zataiłam :D Ale musicie przeczytać tę książkę. Zwłaszcza osoby, które tęsknią za braćmi Costello. W tej książce spotkam ich, tak samo jak wspaniałe partnerki mężczyzn. I uwielbiam moment, gdy nasza główna bohaterka spotyka się z dziewczynami Costello. Poza tym nie spodziewałam się, że ta książka tak bardzo mnie zaskoczy. Ale udało się jednym kluczowym wydarzeniem, autorce wprowadzić mnie w osłupienie. Intrygi, porachunki mafijne, namiętność, tajemnice, ale też rodzina, która na nowo próbuje odnaleźć siebie. Książka byłą świetna, do tego styl pisania autorki jest lekki i przyjemny. Przez tę książkę wręcz się płynie i na pewno nie znajdziecie w niej pierwiastka nudy.

@book.moodpl

1998

Jestem bardzo rozczarowana, że nigdzie nie jest napisane, że ta powieść jest bardzo ściśle powiązana z cyklem Costello Brothers. Inaczej patrzyłbym na pewne wydarzenia, które wydawały mi sie znajome ale nie wiedziałam skąd.
Romeo Bonanno musi opuścić swoich przyjaciół w Nowym Jorku , bo obiecała swojemu 19-to letniemu przybranemu bratu w Los Angeles, że pomoże mu w walce z rodziną Conti.
Do tej rodziny przez ślub swojej matki należy również Aurora, która na rozkaz swojego brutalnego przybranego brata, ma szpiegować dla niego poczynania Romeo a najlepiej iść z nim do łóżka, bo inaczej ucierpi Alice, 13-to letnia dziewczyna,która jest dla niej bardzo droga.
Jej plan się powiódł z Romeo spędzają bardzo dużo czasu w łóżku ale nie dowiedziała się nic ciekawego.
Dlatego musi zrobić jeszcze jedna rzecz, która w mafii grozi śmiercią za zdradę.
Powieść dobra, ale czy zasługuje na tak wysokie oceny???
Czasami prócz bardzo rozbudowanych scen w łóżku nic się nie dzieje.
Sam pomysła na powieśc dobry, tylko niewykorzystany. Dla mnie nie ma tu ani ciekawej akcji ani emocji.
Ciekawa jestem kolejnej części o bracie Romea Fabricio, który jest gejem.

"Niebezpieczna miłość" jest spin-offem serii Bracia Costello Brothers. Każda z części opowiada historię innego z braci synów szefa nowojorskiej rodziny mafijnej, więc można czytać ten tom niezależnie od pozostałych. Tym razem poznajemy Romeo, a u jego boku Aurorę. I oczywiście sprawdzimy, co słychać u postaci z wcześniejszych tomów.

Bardzo zżyłam się z bohaterami tej serii i ciężko było mi się z nimi rozstać. Każdy z nich okazał się zupełnie inny, a jednocześnie każdy na swój sposób wyjątkowy. Dlatego bardzo cieszę się, że K.E December zdecydowała się dać nam jeszcze jedną historię. A ta nosi w sobie pewne elementy klasyku "Romeo i Julia". Między naszą parą rodzi się uczucie, które nie powinno było się pojawić. Ale z miłością trudno wygrać, prawda?

"Upiłam łyk drinka, chcąc dodać sobie pewności, ale musiałam też pilnować się, żeby nie wypić za dużo. Człowiek po alkoholu robi wiele głupot, a ja potrzebowałam zachować w miarę trzeźwy umysł, żeby nie zdradzić się niczym przed Bonanno ani jego wścibskim bratem. Powoli sączyłam alkohol, ale dopiero kiedy wypiłam całość i poprosiłam o nowy napój, odważyłam się spojrzeć w lewo, gdzie razem z bratem i kilkoma ludźmi siedział on – moje fatum, moje przeznaczenie oraz przepustka do mojej wolności."

Bohaterowie mają sporo tajemnic. A kiedy zaczną wychodzić na światło dzienne, nic już nie będzie takie samo. Mafia rządzi się swoimi prawami. Bezwzględność i wyrachowanie to zasady, które charakteryzują członków rodziny mafijnej. A co jeśli dojdzie do zdrady?

"Miałam zadanie do wykonania i musiałam się do niego dobrze przygotować. Od tego, czy będę dobrą aktorką, zależała nie tylko moja wolność, ale też życie."

Kolejny raz zostały złamane stereotypy, jeśli chodzi o powieść mafijną. Trudna miłość, tajemnice z przeszłości, rodzinne więzy, lojalność i konsekwencje wyborów to punkty centralne tej historii. Aurora i Romeo będą musieli zmierzyć się z wyzwaniami, jakie rzuci im los. Złość, napięcie, wzruszenie, smutek, radość i szczęście gwarantują dobrą zabawę. Autorka wie, w którym momencie zaskoczyć, kiedy zrzucić emocjonalną bombę.

"Niebezpieczna miłość" to rollercoaster skrajnych emocji i uczuć, które ponownie złapały mnie w swoje macki i nie chciały puścić aż do finału. Bawiłam się wyśmienicie!

Bardzo zżyłam się z bohaterami tej serii...

Kamila, kontynuując sukces serii Costello Brothers, przynosi czytelnikom kolejną porcję emocji i niebezpiego romansu w swoim najnowszym spin-offie "Niebezpieczna Miłość". Historia, nawiązująca do klasycznej opowieści o Romeu i Julii, prowadzi czytelników przez labirynt emocji, niebezpieczeństw i zdrad.

W tej powieści głównymi bohaterami są Romeo i Aurora, którzy łączą się w historii pełnej toksycznych relacji, pożądania i tajemnic z przeszłości. Mężczyzna, porzucając swoje dotychczasowe życie, staje w obronie mafijnej rodziny Bonanno, co prowadzi go do nieoczekiwanych spotkań i wydarzeń. Aurora vel Julia, z kolei, musi stawić czoła własnym demonom oraz wybrać między lojalnością wobec rodziny a własnym szczęściem.

Autorka zręcznie buduje napięcie między bohaterami, kreując atmosferę niepewności i zagrożenia, która trzyma czytelnika w napięciu przez całą lekturę. Opowieść pełna jest emocji, zwrotów akcji i nieoczekiwanych wyzwań, które stawiają bohaterom los.

Jednym z największych atutów tej książki jest sposób, w jaki autorka ukazuje złożoność ludzkich relacji, obnażając zarówno ich piękno, jak i brzydotę. Dialogi są autentyczne, a postacie - mimo że wpisane w świat mafijny - są bardzo realistyczne i przystępne dla czytelnika.
"Niebezpieczna Miłość" to opowieść o rodzinnych więziach, lojalności i konsekwencjach wyborów. Kamila zadaje pytania o to, co naprawdę jest ważne w życiu - miłość, rodzina czy lojalność - i pozostawia czytelnika zastanawiającego się nad własnymi wartościami.

Dla fanów serii Costello Brothers oraz dla miłośników romantycznych historii, "Niebezpieczna Miłość" stanowi obowiązkową lekturę, która zapewni niezapomniane chwile czytelniczego uniesienia.

W tej powieści głównymi bohaterami są Romeo i Aurora, którzy łączą się...

• 2024 <3
  • Romanse
  • Kolejka

Dodaj cytat z książki Niebezpieczna miłość