Serce w dobrym stylu. Jak świadomie zarządzać własnym zdrowiem

Okładka książki Serce w dobrym stylu. Jak świadomie zarządzać własnym zdrowiem Anna Słowikowska
Okładka książki Serce w dobrym stylu. Jak świadomie zarządzać własnym zdrowiem
Anna Słowikowska Wydawnictwo: ATS Publishing zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
ATS Publishing
2021-01-01
2021-01-01
9788396092007
zdrowie medycyna kardiologia serce dieta odżywianie

"Serce w dobrym stylu"-Dr Anny Słowikowskiej to jedna z najlepszych książek kardiologicznych pisanych językiem, który jest zrozumiały także dla laików. Nigdy nie przypuszczałem, że tak ważna jest rola śródbłonka. Czyta się tę książkę cudownie, dowiadując się naprawdę wiele ciekawych rzeczy o zdrowiu. Można w dużej mierze powiedzieć o sobie. Gorąco polecam. W. Gołdyn

Boli Cię serce? nogi? Coś Ci gdzieś się kołacze? I masz już tego dość to przeczytaj książkę dr Ani a wyjdziesz na prostą z uśmiechem na twarzy i lekki jak piórko :) Polecam lekturę!

Doskonałą, wspaniałą!!! Bardzo polecam wszystkim. Pięknie opisane zagadnienia z zakresu układu krążenia, czyta się bombowo.
Do tego fantastyczne rysunki.
Moim zdaniem I miejsce wśród książek, które chcę się czytać.
Dziękuję autorce i gratuluję tak wspaniale napisanej książki.

Do tego fantastyczne rysunki.
Moim zdaniem I miejsce wśród książek, które chcę się czytać.
Dziękuję autorce i gratuluję tak wspaniale napisanej książki.

Książka „Serce w dobrym stylu” w błyskotliwy, szczegółowy, ale i przystępny sposób przybliża często skomplikowane zagadnienia, dotyczące chorób układu sercowo-naczyniowego. Czyta się ją znakomicie! Dzięki dużej dawce humoru i znakomitym rysunkom lektura książki jest wielką przyjemnością. Ogromną wartością książki są praktyczne wskazówki dla pacjentów przygotowujących się do operacji serca. Książka obala wiele szkodliwych mitów dotyczących funkcjonowania po zabiegu, podpowiada jak skutecznie zadbać o siebie i cieszyć się życiem. Polecam każdemu!

Książka w jasny sposób wyjaśnia nawet najtrudniejsze zagadnienia z zakresu serca i układu krążenia sprawiając, że czyta się ją z ogromną przyjemnością. No i jeszcze te rysunki! Fantastyczne! Podarowałam ją Mamie na urodziny jako chyba najbardziej trafiony prezent od lat. Mama zachwycona a ja wiem, że tam znajdzie wszystkie odpowiedzi i przestanie mnie zamęczać pytaniami ;) Polecam serdecznie!

Ta książka to absolutny majstersztyk! Powinien ją przeczytać każdy komu zależy na zrozumieniu podstaw działania układu krążenia i profilaktyki. Serdecznie polecam!
Adam

Adam

Bardzo sympatyczna książka, zrozumiała dla każdego czytelnika, o tym, jak dbać o serce i co robić, gdy zachoruje. Wyróżnia się atrakcyjnym przedstawieniem tematu (w tym - ładnymi, zabawnymi ilustracjami),klarowną strukturą i dokładnym, a mimo to ciekawym, opisem zagadnień. Wszystko jest logicznie powiązane i wyjaśnione - od budowy i pracy serca, przez zasady utrzymania go w dobrym stanie, po właściwe postępowanie, gdybyśmy znaleźli się w szpitalu, czy nawet przeszli operację serca (w rozdziale o rehabilitacji jest mowa nawet o życiu seksualnym). Książka jest warta swojej ceny.

Książka która zrobiła na mnie duże wrażenie. Język przystępny dla wszystkich czytelników.
Temat potraktowany wnikliwie, bez zbędnych dłużyzn. Czyta się nie jak poradnik popularno-naukowy, ale jak ciekawą i wartościową beletrystykę. Książkę polecam wszystkim. Znaleźć tu można odpowiedzi na szereg nurtujących nas pytań związanych z naszym zdrowiem.

Książka jest znakomita, wreszcie pani Anna potrafiła wytłumaczyć w sposób absolutnie czytelny zawiłości medyczne. Ta książka jako podręcznik powinna trafić do wszystkich szkół - gratuluję

Jako osoba, która ma praktycznie codzienny kontakt z chorobami serca śmiało mogę polecić książkę "Serce w dobrym stylu" !
Napisana w sposób bardzo przyjazny i co najważniejsze świadomy przez specjalistę kardiologa z dużym doświadczeniem.
Każdy kto chce się czegoś dowiedzieć o swoim sercu oraz o tym jak dbać aby pracowało jak najdłużej bez żadnych problemów, to powinien mieć tą książkę u siebie !

Anna Słowikowska Serce w dobrym stylu. Jak świadomie zarządzać własnym zdrowiem Zobacz więcej