Uzdrawianie ciała za pomocą umysłu

Tłumaczenie: Karolina Bochenek
Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
How Your Mind Can Heal Your Body
978-83-7377-518-3
zdrowie, medycyna
Scarlett

Jak to możliwe, że placebo działa? Czy każdy z nas może dowolnie wykorzystywać uzdrawiającą właściwość umysłu? Odpowiedzi udziela niekwestionowany autorytet medyczny o wieloletnim doświadczeniu w branży farmaceutycznej. W swojej pierwszej na polskim rynku książce opisuje, w jaki sposób możemy wykorzystać wizualizację, zaszczepione w nas przekonania i pozytywne nastawienie do wyleczenia całego organizmu. Poprzez rewolucyjną metodę uzdrawiania w polu kwantowym Autor pokazuje, jak wyobraźnia i myśli stymulują systemy obronne ciała oraz uruchamiają procesy zwalczania choroby, bólu i dolegliwości fizycznych. Na wszystkie przytoczone w książce tezy znajdziesz wiarygodne wyniki specjalistycznych badań. Twój umysł – najskuteczniejszy lek.

źródło opisu: http://www.talizman.pl/

źródło okładki: http://www.talizman.pl/

Ramon | 2014-08-30
Przeczytana: 30 sierpnia 2014

Do lektury zachęcił mnie fakt, że autor jest autorytetem medycznym z doświadczeniem w branży farmaceutycznej, który jednak dostrzegł, że zdrowie zależy od czegoś więcej. Na początku byłem nieco rozczarowany treścią, niby nic odkrywczego, trochę lania wody, taki tam sprawnie wyprodukowany bestseller. Ale z czasem znalazłem tu coraz więcej znaczących informacji, co ważne, nie tylko dających do myślenia, ale niezwykle inspirujących do działania.

Nadal uważam, że formalnie rzecz biorąc ta książka mogłaby być lepsza, może głębsza, jednak autor jest coachem, motywatorem i to się czuje. Jeśli nie jesteś zrzędą i marudą, po lekturze tej pozycji nawet słońce będzie jaśniejsze, a trawa zieleńsza :)

Tetiisheri | 2012-12-05
Przeczytana: 14 listopada 2012

Nie od dzisiaj, jak przypuszczam, większość z nas miała sposobność przekonać się o tym, jaki wpływ na liczne różne sytuacje w życiu ma nasze własne nastawienie, przekonania i zaszczepione gdzieś głęboko w naszych myślach wizje. Umysł potrafi zdziałać cuda. O tym jak za pomocą umysłu można uzdrowić ciało pisze Dr David R. Hamilton. Swoje spostrzeżenia autor spisał na podstawie badań dotyczących mocy umysłu, które prowadził przez ponad 26 lat.

„Uzdrawianie ciała za pomocą umysłu” to publikacja składająca się z kilku rozdziałów, zgrabnie obejmujących opisywany przez autora temat. W rozdziale pierwszym doktor wyjaśnia w jaki sposób umysł może uzdrawiać.

„W Części I prezentuję badania związane z wyłaniającą się w szybkim tempie nauką badającą połączenie umysłu z ciałem. Załączam też dowody ma istnienie efektu placebo oraz wpływu mocy pozytywnego myślenia na nasze ciało, przedstawiając najnowsze badania nad wpływem naszych myśli i emocji na mikro-zmiany w mózgu, a także przełomowe...

Kiti | 2013-02-23

Dr David R.Hamilton posiada wieloletnie doświadczenie w branży farmaceutycznej. Jest także autorem bestsellerów.

Ludzie dzielą się na optymistów i pesymistów, ci pierwsi mają zdecydowanie lepiej. Dzięki pozytywnemu podejściu do życia żyją znacznie dłużej oraz mniej chorują. Liczby przeprowadzonych badań mówią same za siebie… Ryzyko zachorowania na zawał serca zmniejsza się, aż o 77 %, niż w przypadku pesymistów!
Niewielu z nas pewnie zdaje sobie sprawę z tego, że problemy w małżeństwie mogą doprowadzić do poważnych problemów z sercem. Przez ciągłe kłótnie, stres, docinki praca naszego serca może ulec pogorszeniu.

Zadowolenie z siebie również dobrze wpływa na nasze samopoczucie, dlatego dobrze być pełnym radości i cieszyć się z tego, co mamy.

Gdy ktoś zacznie narzekać od razu wszyscy podchwytują temat i po chwili cała sala wypełniona jest wyrazami niezadowolenia. Jest to jedna z tych negatywnych cech, która zdecydowanie za szybko się rozprzestrzenia...
Dzielenie się pieniędzmi...

Monszak | 2016-04-16