Zrozum Swoje Choroby

Okładka książki Zrozum Swoje Choroby Patrick Obissier
Okładka książki Zrozum Swoje Choroby
Patrick Obissier Wydawnictwo: Virgo zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Biogenealogy: Decoding the Psychic Roots of Illness: Freedom from the Ancestral Origins of Disease
Virgo
2015-01-01
2015-01-01
Paulina Piotrowska
zdrowie terapie komplementarne

Warto przeczytać, żeby zapoznać się z inną koncepcją pochodzenia i leczenia chorób niż nasza medycyna współczesna.

Totalna biologia to jest totalna bzdura i pseudonauka. Ci, którzy zachwycają się tą książką powinni wrócić do podręcznika przyrody z podstawówki, bo brakuje fundamentalnej wiedzy.

Interesująca.

Interesująca.

najlepsza książka w tematyce Totalnej Biologii! wszystko jest bardzo zrozumiale opisane, niestety ostatni rozdział (o przyszlosci medycyny) jest zbyt cyrkowy ale mimo to nie odejmuję gwiazdek bo naprawdę pozycja powinna być przeczytana przez każdego

Przeczytana już dawno, ale opinii jeszcze nie było.

Zastanawialiście się kiedyś skąd się bierze np. rak piersi? Czy nasz organizm potrafi sam się uzdrowić? Skąd się biorą choroby? Choroba to efekt. Nie przyczyna.

Autor wraz ze swoją żoną po śmierci syna, zachorowali na raka. To nie mógł być zbieg okoliczności. To, co robi z nami stres nie mieści się w głowie.

Ta książka to coś innego niż typowy poradnik o tym, żeby się nie stresować. To naukowa pozycja, którą pochłoniesz. Dzięki niej wiele rozjaśni się w głowie, jak działa natura.

Przeczytana już dawno, ale opinii jeszcze nie było.

Ta...

Książka dla początkujących uczniów totalnej medycyny, czyli innego patrzenia na choroby i ich funkcji w całym życiu człowieka. Nieźle się czytało, ale do innych książek z tej tematyki to wiele jej brakowało.
Dziękuję za uwagę!

Dziękuję za uwagę!

Zdecydowanie dla osób początkujących, którzy dopiero zapoznają się z koncepcjami związanymi z totalną biologią. Mam wrażenie, że książka jest wyważona, chociaż chaotycznie napisana i przez to może być trudniejsza w odbiorze. Mam po niej niedosyt, poczucie braku jakiegoś uporządkowania tematu.
Pisana jest dosyć lekko, ciekawie. Czasami trudno się połapać w wątkach, bo autor stosunkowo dużo miesza.
Ale - podobnie jak przedmowczyni - nie żałuję, że kupiłam i że przeczytałam.

Ciekawa. Dla początkujących. Nie żałuję, że kupiłam.

Ciekawa. Dla początkujących. Nie żałuję, że kupiłam.

fajny temat tylko pisarz to nic wyjatkowego. Zagorzaly ewolucjonista mowiacy o inteligencji calego systemu czlowieka. W sytuacjach niewytlumaczalnych podpiera sie Bogiem omijajac jego wklad i nie nazywajac Jego po imiemiu. Typowy głupi ale stanowczy . Ksiazke mozna odpuscic bo jest ogolnikowa.

• Zdrowie
  • Chcę kupić
  • Do kupienia
  • Na wymianę
  • O ziołach i medycynie naturalnej
  • Generacje

Dodaj cytat z książki Zrozum Swoje Choroby