Opowieści o odwadze i dobroci. Disney Księżniczka

Okładka książki Opowieści o odwadze i dobroci. Disney Księżniczka praca zbiorowa
Okładka książki Opowieści o odwadze i dobroci. Disney Księżniczka
praca zbiorowa Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk opowiadania, powieści dla dzieci
opowiadania, powieści dla dzieci
Tales of Courage and Kidness
Wydawnictwo Olesiejuk
2021-09-03
2021-09-03
Katarzyna Łączyńska
Księżniczki Disney opowieści dla dzieci

Ta pozycja to wybór siostry Piotrka - 5-letniej Małgosi. Gosia zachwycona, każda opowieść przedstawia księżniczkę niezależną. XXI wiek zawitał i do postaci Disneya 😁 💪
Piotrek zdecydowanie na NIE 😂

Piotrek zdecydowanie na NIE 😂

Wydawnictwo Olesiejuk jak zwykle nie zawiodło :) Piękna gruba oprawa, kolorowe grafiki, miedziany bok książki, który idealnie prezentuje się na półce. Z tego co czytałam, to ta książka stworzona została po to by właśnie inspirować, do tytułowej odwagi i dobroci, opierając się na kobiecych postaciach Disneya, które na przestrzeni lat spełniają właśnie tą misję. Nieprawdopodobnie ujmująca wymowa i morały, które zostają w sercach na długo.

Każdy z nas tak naprawdę w mlodosci miał tam jakiegos swojego ulubieńca jeśli chodzi o bajki. Jeden odznaczał się odwagą, inny robił co chciał, trzeci miał dużo znajomych, a czwarty np wszystkim pomagał. Wymieniane w tym opracowaniu zbiorowym księżniczki odznaczają się dobrem i odwagą. Każda z nich! Pomimo tego że są różne, to jednak łączą je te same wartości. W tym miejscu można polubić je wszystkie i nie trzeba wybierać jednej.

Zaskoczenie co do treści. Myślałam że. to po prostu zebrane w jednym miejscu historie które już znamy. Jednak to jest coś zupełnie nowego i innego. Fajnie że jeszce ktoś się zabiera za to by odnawiać takie postaci disneya i robić ukłon w stronę młodych fanek, by mogły jeszcze lepiej poznać osobowości księżniczek

ta książka to cudo! naprawdę cudo. Córki zachwycone, a ja razem z nimi. bardzo wielkie gratulacje za to że nadal takie książki powstają i jeszcze bardziej rozszerzają historie postaci Disneya które są tworzone z naprawdę niezwykłą starannością co jest godne podziwu. A samo wydanie, ta piękna okładka. łał :)

Polecam wszystkim szczególnie w tym nadchodzącym świątecznym czasie kiedy każdy zastanawia się nad tym co kupić w prezencie swoim dzieciom. Dla dziewczynki na pewno będzie to idealny prezent, bo nie dość że książka rozwija, ma w sobie wiele wartości to jest o znanych i lubianych bohaterkach disneya

Cieszyłam się że Vaiana znalazła się również w tym zestawieniu, bo tak naprawdę nie wiemy o niej za wiele. Jedynie tyle ile pokazała nam bajka, tutaj możemy poznać ją trochę bliżej. Gwarantuje wam że jestem jedną z wielu dorosłych kobiet, które zakupiły tą książkę. Wewnętrzne dziecko też trzeba w sobie pielęgnować

Każdy z nas pragnie prawdziwej szczerej miłości, każdy chce się rozwijać, chce z odwagą patrzeć w przyszłość. Każdy z nas też ma swoje własne marzenia, które pragnie spełnić. Niekiedy wymaga to od nas niemałego wysiłku, ale są sprawy o które zawsze warto jest zawalczyć. Opowieści o odwadze i dobroci, to zbiór opowiadań, które przedstawiają te wszystkie wartości, pokazują jak można i trzeba walczyć o swoje. To jest skarbnica wiedzy

Każdy rozdział rozpoczynał zupełnie nową historię. Opatrzony piękną grafiką i opisem cech charakteru danej postaci. Później zaczynała się historia, każda objawiała się niesamowitą odwagą, dobrym sercem i innymi wartościami, które na pewno warto naśladować.

Piękne obrazki

Piękne obrazki