Pętla kłamstw

Okładka książki Pętla kłamstw Agnieszka Siepielska
Okładka książki Pętla kłamstw
Agnieszka Siepielska Wydawnictwo: Akurat Cykl: Dylogia uczuć (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Dylogia uczuć (tom 1)
Akurat
2021-10-13
2021-10-13
literatura polska

"Pętla kłamstw" Agnieszki Siepielskiej jest kolejną książką którą wzięłam do ręki. Książka jest napisana z perspektywy dwóch bohaterów: Avy i Masona. Akcja zaczyna się bardzo spokojnie , aby później przyśpieszyć, a na samym końcu uderzyć z podwójną siłą. Zakończenie było dla mnie bardzo zaskakujące i takiego obrotu sprawy się nie spodziewałam. Polecam. Jestem bardzo ciekawa co będzie dalej... zaczynam czytać kolejną część " Cena prawdy".

2000

Powieść bardzo dobra i może się podobać.
Natomiast nie polubiłam Avy, która po czterech latach małżeństwa, nagle postanawia je zakończyć, ze względu na charakter i postępowanie mężą.
Nie miała własnych pieniędzy, bo nie pracowała. Prowadziła tylko z przyjaciółmi fundację dla potrzebujących..
Tutaj poznała Masona Benetta z którym nawiązała gorący romans. Po burzliwym spotkaniu jej męża i Masona, pogubiła się w swoich domysłach, bo na jaw zaczęły wychodzić tajemnice rodzinne o których nie miała pojęcia.
Ja też się pogubiłam, nie mogąc zrozumieć postępowania Masona. Dlatego muszę koniecznie przeczytać kolejną część....może tajemnice ujrzą wreszcie światło dzienne.

Powieść bardzo dobra i może się podobać.
Tutaj poznała Masona Benetta z którym nawiązała gorący romans. Po burzliwym...

Książka wciąga, przeczytałam ją w dwa dni. Fajnie został ukazany bohater Mason jak i bohaterka Ava. Lecz zabrakło mi takiego wow mam nadzieję że inaczej będzie w drugiej części.
Na nudne wieczory polecam.

Na nudne wieczory polecam.

Wciąga intryga, tajemnica i męski bohater. Ciekawe czy wszystko dobrze się skończy w 2 części?

„Pętla kłamstw" była na mojej liście książek do przeczytania już od dawna. Niestety ogrom nowości wydawniczych sprawił, że gdzieś mi się zgubiła i ze wstydem przyznam, że kompletnie o niej zapomniałam. 🙈 Dopiero kontynuacja dylogii, która wyszła całkiem niedawno mi o niej przypomniała. Zamówiłam więc i od razu pogrążyłam w lekturze.

Małżeństwo Avy i Mitchella przechodzi poważny kryzys. Mężczyzna stał się opryskliwy i agresywny wobec żony, która choć próbuje na wszelkie sposoby tłumaczyć jego zachowanie to widzi, że powstała między nimi szczelina zaczyna się pogłębiać coraz bardziej. Obawia się, że jeszcze chwila i przybierze rozmiar przepaści, której już nie będą w stanie pokonać.
Wkrótce w fundacji, w której pracuje Ava zjawiają się bracia Bennet, a dziewczyna wdaje się w romans ze starszym z nich – Masonem. Mężczyzna mocno na nią działa i wprowadza w zupełnie inny wymiar, pokazując co do tej pory traciła, a ona coraz częściej doświadcza uczucia déjà vu.
Co to może oznaczać? Dokąd doprowadzi ją relacja z Masonem? Czy jej małżeństwo jest już definitywnie zakończone?

A co, gdy wszystko wokół niej okaże się tylko złudzeniem, pętlą kłamstw, w którą została wciągnięta?

Znam i uwielbiam serię motocyklową od autorki, ale to, co dostałam tutaj to zupełnie inny kaliber. „Pętla kłamstw" to inne oblicze Agnieszki, które spodobało mi się chyba jeszcze bardziej.

Historia Avy wciągnęła mnie całkowicie. Autorka stworzyła intrygującą fabułę i bohaterkę pogubioną, słabą na krytykę, która utraciła poczucie własnej wartości. Było mi jej cholernie żal, a jednocześnie krzyczałam: „Kobieto! Weź się w garść!". Czy będzie miała odwagę i siłę by zmierzyć się z ludźmi, którzy do tej pory karmili ją wyłącznie kłamstwami? Czy jest gotowa na prawdę?

Cieszę się, że mam pod ręką drugi tom, bo ten autorka zakończyła w bardzo ciekawym momencie. 😳 Polecam

Małżeństwo Avy i Mitchella przechodzi...

Bardzo dobra
Nie spodziewałam się takiego zakończenia 🥰

Bardzo dobra
Nie spodziewałam się takiego zakończenia 🥰

Świetna książka. Szybko się czyta, ciekawa historia. Bardzo żałuje ze przeczytałam w złej kolejnosci, bo świetnie byłoby odkrywać krok po kroku losy bohaterki, a nie od końca :) bardzo polecam

Pierwszy raz książkę przeczytałam w październiku 2021 roku. Słuchając drugi raz żeby przypomnieć sobie fabułę przed drugim tomem, słuchałam z takim zaciekawieniem jakbym nigdy nie czytała jej wcześniej, ale tak samo mnie zachwyciła jak poraz pierwszy 😉

Małżeństwo Avy i Mitchella przechodzi poważny kryzys. Ciągłe kłótnie i niedopowiedzenia sprawiają, że niegdyś bliscy sobie ludzie, dzisiaj są sobie prawie obcy.
Jednak co się stanie kiedy okaże się, że to w co wierzyła było kłamstwem?

„Twoje życie będzie wyglądać jak ta szachownica. Będziesz zmuszona myśleć nad każdym ruchem i niszczyć przeciwnika, choćby wbrew własnej woli. W innym przypadku przegrasz i wszystko pójdzie na marne.”

„Pętla kłamstw” jest pierwszym tomem dylogii uczuć autorstwa Agnieszki Siepielskiej. To historia w której nic nie jest takie jakie się wydaje. To świetnie napisany romans z intrygą w tle, która może zniszczyć życie bohaterów. Kolejny raz autorka pokazała jak wielki ma talent i doskonale wie co zrobić by zaciekawić czytelnika.
Jestem zdecydowanie na tak, dlatego z przyjemnością polecam tę książkę.

Wkrótce w życiu Avy pojawiają się bracia Bennett, a Ava wdaje się w romans ze starszym z nich - Mansonem. Ich relacja opiera się na niesamowitym przyciąganiu i pożądaniu, czyli jest przeciwieństwem relacji z mężem....

Wciągająca.

Wciągająca.