Wybierz mnie!

Okładka książki Wybierz mnie! Beth Garrod
Logo Lubimyczytac Patronat
Logo Lubimyczytac Patronat
Okładka książki Wybierz mnie!
Beth Garrod Wydawnictwo: YA! literatura młodzieżowa
dla młodzieży miłość wakacje

Wyróżniona opinia i

Wybierz mnie!

przeczytanych książek 505 napisanych opinii 406

Ależ mam ogromny problem z tą recenzją. Cholernie wielki problem, bo niby to nie było złe, jeśli chodzi o fabułę, ale coś mi tu nie grało jako całokształt. Jest to druga książka tej autorki jaką miałam okazję przeczytać, i po raz kolejny czytając, czułam, że to nie do końca to.
Przez to, że nie potrafiłam wbić się w historię, książka dłużyła mi się niemiłosiernie, niestety...
I nie wiem, czy ja ostatnio jestem jakaś dziwna, czy czepialska. Albo mam jakiś przesyt, bo dość sporo książek ostatnio nie trafia w mój gust więc będę się łudziła, że to po prostu nie ten czas na czytanie.

Albo po prostu jestem już za stara na młodzieżówki :P
Ha Ha Ha :P

No, ale nie będę Was zniechęcać, bo jak wiecie, nigdy tego nie robię. Wbrew przeciwnie. Zachęcam Was do sięgnięcia po książkę i wyrobienia sobie własnego zdania ;)

Lekka, klimatyczna i przezabawna - te cechy idealnie opisują książkę ,,Wybierz mnie!". Szczególnie przemówił do mnie letni klimat całej powieści. Zakochałam się w tym krajobrazie piasku, wody i słońca, malowanym słowami. Śmiałam się co drugi rozdział, a mnie wcale nie tak łatwo rozśmieszyć.
Mogę powiedzieć, że to naprawdę luźna pozycja na lato. Zdecydowanie świetnie się bawiłam przy tej lekturze. Polecam, jeśli jedziesz na wakacje i chcesz coś przeczytać, ale jednocześnie jednak wolisz skupić się na rzeczywistości, a nie na świecie książkowym. ;-)

Beth Garrod jest mi znana z książki "All I want for Christmas" którą miałam okazję przeczytać w pewną zimę. To była świąteczno zimowa młodzieżowa lektura. Tym razem dla odmiany przeczytałam wakacyjną hisotrię.

Meg jest nastolatką. Ma za sobą nieudany pierwszy pocałunek, o którym chciałaby zapomnieć. Uważa, że wisi nad nią całuśna klątwa. Na wakacje leci z ojcem oraz siostrą na grecką wyspę. W tym celu postanawia wyznaczyć sobie misję, że w wakacje doświadczy perfekcyjnego, filmowego pocałunku. Na horyzoncie pojawiają się trzej kandydaci i dziewczyna myśli, że uda się jej osiągnąć cel. Niestety to nie będzie takie proste i droga do tego będzie najeżona wieloma kompromitującymi wydarzeniami oraz przezabawnych sytuacji.

"Wybierz mnie!" to książka zdecydowanie dla nastolatków i idealna na wakacje. Napisana lekkim piórem przez co czyta się ją przyjemnie i szybko.

3/4 książki główna bohaterka irytowała mnie niemiłosiernie, ale może dlatego, że jestem ciut starsza niż grupa docelowa czytelników - strasznie głupiutka i naiwna. Jednak na sam koniec zmądrzała i wzięła życie w swoje ręce, co podwyższa ocenę. Lekkie pióro autorki i fabuła nie wymagająca myślenia sprawiają, że całość jest idealną pozycją do odmóżdżenia. Na plus fakt, że mimo oczywistej fabuły - wakacyjna miłość - nie została ona poprowadzona tak jak wszystkie, jest w tej historii coś, co odróżnia ją od innych. A co, to już oceńcie sami :D

Lekka, wakacyjna książka, którą szybko się czyta. Jednak nie zachwyciła mnie tak jak bym tego chciała. Jak dla mnie książka idealna dla osób 12+.

Ciekawa i godna polecenia książka.

Ciekawa i godna polecenia książka.

Szczerze mówiąc, ta książka była znacznie lepsza i ciekawsza niż się spodziewałam. To pozycja idealna dla młodzieży, która aż prosi się o zabranie na wakacyjny wyjazd. Starsza młodzież i dorośli też powinni się przy niej dobrze bawić, pozwoli im oderwać się od szarej rzeczywistości. Mamy tutaj bardzo rozwiniętą warstwę humorystyczną, niejednokrotnie nie mogłam powstrzymać śmiechu podczas czytania. Wiele zabawnych zbiegów okoliczności i główna bohaterka prześladowana przez pecha to przepis na idealną wakacyjną lekturę. Jednak na pozór zabawna i lekka książka porusza też ważne i poważne tematy, jak pierwsza miłość, bycie sobą czy więzi rodzinne.

Uwielbiam!! Idealna książka na wakacje ,pełna humoru, pięknych widoków i ciekawych bohaterów.

Uwielbiam tę książkę. Pamiętam jak chciałam to czytać na wakacje, ale już dłużej nie wytrzymałam. Wzięłam tę książkę do ręki przed snem i się zaczytałam.

Mocne 7, gubiłam się w postaciach, ale świetna! 💖💖💖

Mocne 7, gubiłam się w postaciach, ale świetna! 💖💖💖

• Na mojej półce
  • Egzemplarz w prezencie od wydawnictwa
  • Pod naszym patronatem
  • Romans, miłość