All I want for Christmas. Świąteczna zamiana miejsc

Okładka książki All I want for Christmas. Świąteczna zamiana miejsc Beth Garrod Patronat LC
Okładka książki All I want for Christmas. Świąteczna zamiana miejsc
Matylda Biernacka

Wyróżniona opinia i

All I want for Christmas. Świąteczna zamiana miejsc

przeczytanych książek 718 napisanych opinii 148

Zawsze szukałam książki, w której historia będzie iście świąteczna. No to znalazłam! Naprawdę przez całą książkę czuć było świąteczną atmosferę. Aż szkoda, że nie znalazłam jej w grudniu! :)
Fabuła dosyć prosta, lekka i mocno przewidywalna. Od początku do końca było wiadome co się wydarzy. Mimo to dobrze się przy niej bawiłam. Przepłynęłam przez książkę z uśmiechem na twarzy.

Dobrze się bawiłam czytając tą książkę :)

Dziś recenzja książki All I want for christmas 🎄🎄🎄 serce skradła mi okładka i tytuł bo.... kocham tą piosenkę 😍😍😍 i uwierzcie mi jest to książka tak naszpikowana Świętami, że jeśli ktoś je kocha tak jak ja to musi ją przeczytać koniecznie. I cieszę się że przeczytałam ją po Świętach bo pozwoliła mi dalej być w tej Pięknej atmosferze 🎄🎄🎄

Holly- Brytyjka, która ma bzika na...

Święta potrafią być naprawdę wyjątkowym czasem. W szczególności, gdy przez lata udało się stworzyć swoje własne tradycje i schematy, które sprawiają, że czujemy się szczęśliwi i pełni radości. Wtedy nawet mimo rożnych trudności w życiu, nagłych zmian można odetchnąć i zobaczyć świat, gdzie magia świąt kreuje wszystko wokół. Tylko mimo tej magii czasami dochodzi do tego, że...

Holly i Ellie to dwie nastolatki których dzieli Atlantyk. Holly to prosta dziewczyna, która ma bzika na punkcie świąt. Po prostu je uwielbia. Natomiast Ellie jest fluancerką i biedrze udział w pewnym wyzwaniu by nie stracić konta na instagramie. Wpada na pomysł by zamienić się miejscami z jedną jej obserwatorką z instagrama. Zamiana ma polegać na tym by Holly odwiedziła...

Dziś już ostatnia świąteczna lektura w tym sezonie. 🎄❤️ A także ostatni dzień 2021 roku. 🙈 Jak planujecie spędzić sylwestrową noc? 🎆🍾 Mam nadzieję, że przyjemnie i w miłym towarzystwie. 🥰 Może książka będzie z Wami tego wieczoru? 📖😍

Holly, młodziutka Brytyjka, jest miłośniczką świąt Bożego Narodzenia. Celebruje ten czas na wszelkie możliwe sposoby. Jednak w tym roku nie...

„All I Want for Christmas” to świąteczna komedia romantyczna dla młodzieży. Napisana została przez Beth Garrod i przetłumaczona na język polski przez Matyldę Biernacką.

Powieść zawiera w sobie historię zamiany miejsc na święta przez dwie dziewczyny – Elle i Holly. Pierwsza z nich mieszka w USA, natomiast druga w Wielkiej Brytanii. Elle jest gwiazdą mediów...

Sięgnęłam po tę książkę z dwóch powodów: żeby zrelaksować się przy niezbyt wymagającej książce oraz żeby przeczytać chociaż jedną świąteczną książkę w tym roku.

Ogólnie nie jestem typem osoby, która uwielbia oglądać świąteczne filmy i czytać książki w tej tematyce... ale czasem mnie natchnie i tak też się stało, kiedy wybrałam tę książkę.

,,All I want for Christmas"...

Chciałabym Wam polecić świetną książkę na świąteczny relaks przy choince. All I Want For Christmas Świąteczna Zamiana Miejsc od Beth Garrod to idealna historia na Netflixową produkcję. Mamy tu dwie nastolatki, Holly, która jest świątecznym freakiem i wszystko co robi w życiu opiera się na planach i listach. Elle to wschodząca influencerka, która od nowa rozpoczyna przygodę...

Amerykańska gwiazda mediów społecznościowych zaproszona zostaje do wyzwania. Celem jest zdobycie do świąt trzydziestu tysięcy obserwatorów na Instagramie. Stawka jest wysoka bowiem przegrany będzie musiał usunąć swoje konto. Elle wpada na szalony pomysł, który może poprowadzić ją do zwycięstwa. Pomysłem tym jest zamiana miejscami z jedną ze swoich obserwatorek.
Chęć zamiany...

• Świąteczne