Jak wyglądać piękniej w 30 dni. Podręcznik dbania o cerę i włosy

Okładka książki Jak wyglądać piękniej w 30 dni. Podręcznik dbania o cerę i włosy Marta Grzegorzak
Marta Grzegorzak Wydawnictwo: Self Publishing , brak wydawnictwa poradniki
poradniki
Self Publishing , brak wydawnictwa
2021-01-01
2021-01-01
uroda pielęgnacja włosy cera podręcznik poradnik

Niewiele można dowiedzieć się z tej książki. Zdecydowanie przerost formy nad treścią. Liczyłam na rozbudowane i omówione plany pielęgnacji a otrzymałam jeden plan do każdego rodzaju cery, który różni się tylko częstotliwością stosowania kosmetyków. Zdecydowanie za drogi ten e-book jak na to co w nim można znaleźć, tym bardziej że został napisany przez osobę bez wykształcenia kosmetologicznego. Ja się zawiodłam i zdecydowanie nie polecam.

Dawno temu studiowałam kosmetologię przez jakiś czas, tworzyłam własne kosmetyki- i z mojej perspektywy-książka będzie prawdziwym wybawieniem dla początkujących. Mimo posiadanej wiedzy wyłapałam z niej kilka ciekawych porad. Przeszkadzał mi jednak język- potoczny, prosty, jakbym czytała dzieło nastolatki. Chyba wolałabym bardziej profesjonalną formę. Uważam też, że ebook jak na swoją treść i formę jest nieco za drogi- w tej cenie można kupić dobry podręcznik do kosmetologii. Szkoda, że nie ma formatu .mobi/.epub na czytniki.

Idealna dla osób początkujących, gubiących się w natłoku informacji, nie wiedząc gdzie pierwsze rękę włożyć. Marta świetnie poradziła sobie z tłumaczeniem w bardzo prosty i najważniejsze w rozsądny sposób, jak w tym wszystkim się nie pogubić, nie wierzyć w mity i nie podpadać w paranoje. Zaczynając czytać tego E-booka już byłam obeznana w temacie, wiec większość rzeczy wiedziałam, ale wyciągnęłam z tej lektury niektóre nowe informacje. Duży plus za plany pielęgnacyjne oraz polecane produkty, chętnie skorzystam.

Bardzo dobra pozycja dla totalnego laika w temacie. W jednym miejscu znalazłam wyjaśnienie który z kosmetyków do czego służy, w jakiej kolejności je stosować, co wybrać w zależności od efektu, który chcemy osiągnąć.
Liczyłam na trochę więcej fachowej wiedzy, więc momentami przeszkadzało mi pobieżne traktowanie niektórych zagadnień.
Dużym plusem są gotowe plany pielęgnacji, lista polecanych produktów – już po tygodniu od wprowadzenia dodatkowych produktów, widzę poprawę elastyczności i nawilżenia skóry.

Dużym plusem są gotowe plany pielęgnacji,...

Ech, szkoda, że Marta na swoim insta zapewnia, że w ebooku są rzeczy inne niż na jej blogu i właśnie instagramie. Ja nie dowiedziałam się z ebooka nic innego. Fajne podsumowanie najważniejszych zasad, ale warte max. 50 zł. Kolejny duży minus za to, że nie ma formatów ePub czy mobi i trudno się czyta na czytnikach.

Bardzo treściwy i przydatny poradnik o pielęgnacji cery i włosów. Wszystkie informacje są czytelnie uporządkowane. Nie jest przeładowany niepotrzebnymi treściami. Ogromny plus za plany pielęgnacji oraz listę kosmetyków wg odpowiednich kategorii.

Świetna! Zazwyczaj nie czytam poradników, ale w tym jest wszystko, czego można chcieć się dowiedzieć odnośnie pielęgnacji cery i włosów. Bardzo treściwa, mnóstwo użytecznych informacji i konkretnych porad. Bardzo polecam, będę do niego wracać przed każdym zakupem jakichkolwiek kosmetyków! :)

• Własne
  • 0. Posiadam
  • Włosy

Dodaj cytat z książki Jak wyglądać piękniej w 30 dni. Podręcznik dbania o cerę i włosy