Narzędzia Prawa Przyciągania

poradniki
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
2021-01-26
2021-01-26

Książka jest ciekawa, zwłaszcza jeśli kogoś interesuje rozwój osobisty i prawo przyciągania, ale błędy interpunkcyjne, składniowe i styl (kropki zamiast przecinków, zaczynanie zdania od więc, ale, a tym samym, plus archaizmów w stylu ażeby i wtenczas) męczą okropnie. Przydałaby się porządna korekta...

Kolejna pozycja na etapie nauki o prawie przyciągania i manifestacji

Kolejna pozycja na etapie nauki o prawie przyciągania i manifestacji

Słyszeliście kiedyś o prawie przyciągania? Albo o tym, że wasza podświadomość ma ogromną moc? A może ktoś wam kiedyś wspomniał o Sekrecie, dzięki któremu możecie osiągnąć wszystko czego pragniecie? Wszystkie te stwierdzenia opisują to samo zjawisko, dzięki któremu każdy człowiek, który pozna jego mechanizm może spełniać swoje marzenia i rozwijać się.
Niestety mimo wielu publikacji na ten temat dostępnych zarówno w formie książkowej, jak i filmowej, nie każdemu się to udaje. Wiele osób ma problem ze stosowaniem Prawa Przyciągania, a ponieważ informacje zawarte w książkach czasem się od siebie różnią, lub są mało doprecyzowane, łatwo zwątpić w ich prawdziwość.

Ten problem zauważyła również Urszula Falkowska, autorka bloga bodymindmassage.pl i postanowiła napisać książkę, która będzie swoistym kompendium w tej dziedzinie.
„Narzędzia Prawa Przyciągania” to pozycja opisująca to zjawisko krok po kroku, dlatego jeśli nie spotkaliście się z nim jeszcze to z pierwszego rozdziału dowiecie się czym dokładnie jest, jak działa oraz poznacie sytuacje z życia autorki, które utwierdziły ją w tym, że Prawo Przyciągania istnieje i może być bardzo pomocne.
Co jednak z osobami, uważającymi je za bajki dla naiwniaków i niepoprawnych optymistów? Dla osób, które zamiast wiarą, kierują się rozumem, autorka przygotowała rozdział, w którym przedstawia naukowe dowody na istnienie tego zjawiska. Powołuje się w nim na badania naukowców z całego świata, przytacza wyniki eksperymentów (niektóre np. dotyczące wody można zobaczyć na yt) i podaje tytuły ich książek, po które można sięgnąć jeśli chce się poszerzyć swoją wiedzę.
Gdy już poczujecie się zachęceni i przekonani, w dalszej części książki dowiecie się jak właściwie działa ten mechanizm, dlaczego emocje pełnią tak ważną rolę w jego używaniu i jak stosować go w praktyce.

Książka jest napisana w sposób przystępny i wszystko dokładnie tłumaczy, dlatego nawet jeśli nigdy nie mieliście styczności z Prawem Przyciągania tu znajdziecie wszystkie potrzebne wskazówki by zacząć je stosować. Dodatkowo autorka zwraca uwagę na to jaki wpływ mają na nas traumy i fałszywe przekonania nabyte w przeszłości i proponuje skuteczne metody jak sobie z nimi radzić. Mnie nie trzeba było przekonywać, ponieważ kiedyś sama korzystałam z Prawa Przyciągania, czytałam na jego temat i oglądałam filmy, ale mimo to znalazłam tu wiele ciekawych informacji, o których nie miałam pojęcia i poznałam techniki, na które inaczej bym nie trafiła. Zachęciła mnie też do regularnej medytacji, którą do tej pory mocno zaniedbywałam. Jeśli szukacie motywacji i sposobu by zrealizować swoje plany i marzenia, to może być książka dla was. A jeżeli nadal nie jesteście pewni czy ten temat was zainteresuje, zachęcam do zapoznania się z blogiem oraz instagramem autorki, gdzie znajdziecie mnóstwo pozytywnych treści zachęcających do dalszego rozwoju.

Niestety mimo wielu...

Książkę czyta się lekko i przyjemnie, ale jest według mnie przesadzona w wielu momentach. Pierwsze rozdziały, w których wyjaśnione jest działanie prawa przyciągania są bardzo ciekawe, jednak przykłady z życia autorki, które są w książce przeplatane, nijak się mają do tego prawa. Zaciekawiło mnie w niej na pewno bardzo ciekawa interpretacja i podejście do Boga, w kontekście prawa przyciągania.

Pozycja zapadająca w pamięć i dającą wiele do myślenia. Zdecydowanie polecam :)

Pozycja zapadająca w pamięć i dającą wiele do myślenia. Zdecydowanie polecam :)

• Rozwój osobisty
  • * Nie posiadam