Byłam Twoja

Okładka książki Byłam Twoja Alexandra Mroczkowska
Okładka książki Byłam Twoja
Alexandra Mroczkowska Wydawnictwo: Wydawnictwo Feniks literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo Feniks
2021-02-01
2021-02-01

Okładka książki Zakochane święta P.K. Farion, Ewa Maciejczuk, Aleksandra Możejko, Alexandra Mroczkowska, Justyna Nowak-Wysocka
Zakochane święta P.K. Farion, Ewa Ma...
Okładka książki Sportowe Love Dakota Arizona, K. Hellishdeer, K.E. December, Agnieszka Kowalska-Bojar, Ewa Maciejczuk, Aleksandra Możejko, Alexandra Mroczkowska, Ewa Pirce, Alicja Wlazło
Sportowe Love Dakota Arizona, K. ...

To było takie źle... O litości.

To było takie źle... O litości.

Książka mi się bardzo podobała, według mnie opisuje życie na co dzień. Czyta ja się bardzo fajnie, szybko i przyjemnie. Bardzo ja polecam.☺️☺️
"Książka opisuje historię trzech kobiet Adrianne, Klaudię i Marianę, które łączył jeden mężczyzna Fabio.
Adrianna byla klasa kobieta która lubiła się bawić i czerpać z życia jak najwięcej. Młoda studentka dziennikarstwa poznaje na jednej imprezie Fabio, który o 180° zmienił jej całe dotychczasowe życie.

20 lat później wszystko się zmienia wychodzą na jaw wszystkie intrygi, kłamstwa. Adrianna była wierna swojemu mężowi Fabio. Ale to co się dowiaduje niszczy wszystko w to co dotychczas wierzyła.
Jaką rolę odgrywała Klaudia?
Czy wszystko się poukłada w życiu Adrianny i Mariny? "

Książka jest połączeniem kryminału i powieści erotycznej. Opowiada historię trzech kobiet. Główną bohaterką jest Adrianna. Fabuły nie będę komentował chociaż wydaję się, że to takie dłuższe opowiadanie erotyczne. Autorka powinna popracować nad tym aby rozdziały w większym stopniu z siebie wynikały. Jednak czytało się przyjemnie a i momentami było zaskakująco i "kryminalnie" i "erotycznie". Książka typowo na odmóżdżenie.

“Byłam Twoja” Alexandra Mroczkowska

Trzy kobiety, jeden mężczyzna i wspólna historia.

Trzy punkty widzenia jednej historii, nie powiem zakończenie mnie zaskoczyło. Nie sądziłam, że ten Fabio okaże się takim suki*synem. 🤬 Przepraszam, ale nie ma to innego określenia. Tutaj pewnie postąpiłabym tak samo jak główna bohaterka.

Jest to książka, która w ogóle mnie nie porwała. W ogóle jej nie czułam, męczyłam się czytając tą książkę.🤦‍♀️
Nawet nie wiem skąd ona się wzięła na mojej półce. Co za czort mnie podkusił, żeby ona się tam znalazła, nie wiem, nie pamiętam, długo już tam leżała...🤷‍♀️

Nie skreślam Autorki, bo na pewno dam jej jeszcze szanse, może to tylko ta książka tak na mnie podziałała. Może inne będą lepsze 😉

Polecam mimo wszystko żeby każdy sam ocenił.😊

“Byłam Twoja” Alexandra Mroczkowska

Trzy kobiety, jeden mężczyzna i wspólna historia.

Jest to książka, która w ogóle mnie nie porwała....

Początek taki trochę nudny ale później o wiele lepiej. Czekam na cdn

Początek taki trochę nudny ale później o wiele lepiej. Czekam na cdn

Dramat!! Okropna książka tego nie da się czytać

Dramat!! Okropna książka tego nie da się czytać

Trzymający w napięciu thriller. Ciekawa historia łącząca w sobie życie kilku kobiet i jednego mężczyzny. Stopniowe odkrywanie sekretów trzyma w napięciu. Dodatkowo spory plus za oryginalne sceny seksu. W końcu coś innego niż oklepane opisy w dziesiątkach innych książek.

Książka należy do tych , które czyta się z ciekawością, ale jest mocna i wymagająca. Łączy w sobie historię trzech kobiet, które łączy ze sobą jedne facet Fabio.

Adrianę poznajemy jako młodą dziewczynę, która nawiązuje romans z Fabio. Relacja nie jest typowa łączy ich seks w zasadzie . Gdy dziewczyna odkrywa, że jest w ciąży, Fabio oświadcza się . Po 20 latach małżeństwa, za sprawą wypadku Fabio wychodzą na jaw nieznane fakty, że jego życia. Kim był naprawdę? Czemu oszukiwał i zaniedbywał żonę i córkę?

Klaudia to kobieta, która jest kochanka Fabio. Kiedy ten wpadł na pomysł zebrania dowodów na żonę opracował plan, który miał zrealizować Klaudia. Początkowo myślimy, że jest zwykłą dziewczyną, która zaprzyjaźniła się z Adrianą. Potem wychodzą fakty, które sprawiają, że mamy niej inne zdania. Tylko do końca nie jest tak jak sądzimy. Klaudia pomaga Adrianie, a jednocześnie nie jest czyta do końca. Nie znamy dokładnych motywów jej działania.

Marina córka Adriany i Fabio. Młoda 20-latka początkowo pokazana jako szczęśliwa młoda studentka, która spędza dużo czasu z Adamem swoim chłopakiem. Pewnego dnia jej chłopak zauważa, że Marna miewa coraz częściej koszmar, który śni jej się co noc. Chce jej pomóc i umawia ją do psychiatry. Na jednej z sesji wychodzą fakty, które są przerażające. Co takiego się wydarzyło?

Fabio to facet w średnim wieku, który ma swoją firmę . Początkowo wiemy tylko tyle że kręci filmy. Z czasem okazuje się,żę to producent filmów porno. Nie byłoby to aż takie odrażające, gdyby nie fakty, które wychodzą na jaw. Samolubny egoista, zniszczył życie żonie i kochance, a jak się pod koniec okazuje, najbardziej skrzywdził córkę.

Książka jest dość mocna, dużo w niej erotycznych scen, które są dość ostro i bezpardonowo opisane. Dużo scen erotycznych, które dla niektórych mogą być niesmaczne. Ale książka ma drugie dno. Jeśli spojrzymy na nią poza pryzmatem seksu znajdziemy e niej trudne tematu. Fałszywa przyjaźń, brak poczucie stabilności, samotność, handel kobietami, gwałt i to w tej kazirodczej formie, a także zabójstwo z premedytacją. Jest też wiele innych aspektów, które łamią schematy. Książka ma kilka nieścisłości, jak np. postać Klaudii. Jest ze dwa błędy stylistyczne. Jeśli lubicie gorące erotyki, które jeśli siew nie zagłębicie znajdziecie cos więcej to polecam . Czytało się ją szybko i dość przyjemnie idealne zakończenie czytelniczego roku.

Toksyczne relacje.
Wyrwanie się z kajdan dotychczasowego wybrakowanego życia.
Odcięcie się od mroków przeszłości i demonów dławiących serce i duszę.
Końce i nowe początki.
Zemsta.
Oczyszczenie.

To znajdziecie w książce Alexandry Mroczkowskiej, która łamie granice przyzwoitości i tego co wypada, a co nie. Książce, która pokazuje, że wiek nie ma znaczenia, kiedy chce się być szczęśliwym, kiedy ma się ochotę na szaleństwo i badanie własnych granic. Bo pragnienia trzeba spełniać nie patrząc na nic wokół, jeśli coś nie zadowala, nie daje szczęścia, trzeba to zmienić, odrzucić bezpowrotnie, żeby otworzyć się na siebie i swoje potrzeby. Bo nikt od nas nie wie lepiej, czego nam potrzeba.

Z pewnością jest to książka dla tych, którzy lubią mocne wrażenia. Jest ostra, pieprzna i wulgarna, pełna żądzy i pragnień. Są tu niespodziewane sploty wydarzeń, które zmieniają życie głównych bohaterów. A wiele charakterów i ich punkty widzenia pozwalają zobaczyć historię z możliwie najszerszej perspektywy.

Toksyczne relacje.
Wyrwanie się z kajdan dotychczasowego wybrakowanego życia.
Odcięcie się od mroków przeszłości i demonów dławiących serce i duszę.
Końce i nowe początki.
Zemsta.
Oczyszczenie.

Książka ciekawiła mnie od bardzo dawna. Postanowiłam ją w końcu wcisnąć miedzy książki recenzenckie, jeśli chcecie wiedzieć czy żałuję to zapraszam na moją opinię.

Adrianna to kobieta dla której seks w życiu jest najważniejszy. I właśnie w taki sposób poznaje Fabia. Po gorącym seksie stwierdza że to kandydat na męża. Znany producent filmowy oświadcza się kiedy dowiaduje się że kobieta jest w ciąży. Po urodzeniu Mariny ich życie już nigdy nie będzie wyglądało tak jak kiedyś. Fabia nigdy nie ma w domu i z tego powodu kobieta zaczyna imprezować i korzystać z życia. Okazuje się że on już od dawna prowadzi podwójne życie. Zemsta będzie słodka.

Przepraszam za spojlery ale inaczej nie za bardzo byłabym w stanie napisać cokolwiek o tej książce. To co myślę o tej książce mogłabym pisać godzinami.
Zacznijmy od fabuły która jest wymieszana, zagmatwana i posiada wiele wiele wątków, niestety żaden z nich nie został wykorzystany tak jak powinien. Czasem warto rozpisać jeden wątek niż piętnaście innych nie wykorzystać w ogóle.
Redakcja książki jest tak tragiczna że ciężko się to czyta. Gdyby zmniejszyć czcionkę, ograniczyć marginesy i pousuwać przecinki których nie powinno być to książka ma może 120 stron. Zmiany rozmiaru czcionki strasznie męczył mnie i czytało się to opornie. Tematy które są poruszane w książce są na prawdę bardzo ważne i aby o nich pisać należało by się trochę bardziej przygotować a przede wszystkim rozpisać. Akcja pędzi stanowczo za szybko, absurd gonił kolejny absurd. Nie wiem co się podziało, nie mam zielonego pojęcia, ale Zła Domina mimo że była kontrowersyjną książką była o wiele lepiej napisana. Czy to wydawca aż tak namieszał w tekście?
Książkę czytamy z perspektywy wielu bohaterów - Adrianna, Fabio, Marina, Adam, Klaudia, brakowało jeszcze aby sąsiadka dodała swoje pięć groszy.
Rozumiem że to debiut, ale niestety tym razem to słabe wytłumaczenie bo to po prostu kiepska książka. Nie polecam. Szkoda czasu, ale oczywiście każdego namawiam do tego aby wyrobił sobie swoje zdanie, tak jak zrobiłam to ja. Ja rozumiem że dwie wkurzone kobiety są w stanie zrobić wiele, ale kiedyś powiedziałam że mało co jest w stanie mnie zaskoczyć, muszę to odwołać bo ta książka mnie zaskoczyła ILOŚCIĄ ABSURDÓW.
Rozwód kiedy mąż leży w śpiączce farmakologicznej? Wiele bym mogła wymieniać, ale szczerze? Nie chce mi się więcej o tym pisać, ani myśleć. Autorkę przepraszam, ale jestem zawsze szczera.

• Dysk
  • Erotyk