Odwet. Zemsta mafii

2021-02-10
2021-02-10

Osrta fabuła

Osrta fabuła

W mojej ocenie książka nie spełniła oczekiwań, jakie sugeruje jej tytuł i opis. Widzę w niej zlepek dwóch niespójnych historii, które nie miały na siebie większego wpływu. Fabuła skupia się na trzech postaciach:
1. byłym komandosie z nostalgią wspominającym swoją dawną miłość, a która jest teraz żoną biznesmena i ma ją ochraniać
2. tytułowej dziewczynie w czerwonej sukience, którą jest żoną, własnością przedmiotem w rękach męża - przyczyny tej sytuacji są nie znane.
3. mąż, który traktuje kobietę jak prywatną dzi... i on też jest zagadką. Książka skupia się w dużej mierze na wyuzdanych scenach seksualnych i poniżającym traktowaniu kobiet, co nie przypadło mi do gustu - a do pruderyjnych osób nie należę.
Podsumowując, moja opinia jest negatywna, a książka nie spełniła oczekiwań, pomimo ciekawie brzmiącego opisu. Miała być też mafia, ale nie wiem gdzie ona tu była.
Z przykrością musisz stwierdzić, że spędzony na niej czas okazał się niewart mojej uwagi.

2. tytułowej dziewczynie w czerwonej...

Odwet zemsta mafii – K. C. Hiddenstorm – wydawnictwo skarpa warszawska – To co na pewno można powiedzieć o tej książce to że jest to bardzo gorąca historia. Jeżeli ktoś szuka książki z dużą dozą erotyzmu to ta książka może się spodobać. Natomiast jeśli szukacie książek z bardziej ciepłą historią to nie do końca będzie to pozycja dla was.
To co mi się najbardziej nie podobało przez co ocena jest taka a nie inna to, to iż w całej książce postacie kobiece są traktowane bardzo przedmiotowo i nie ma to znaczenia Czy jest to żona, dziewczyna czy nieznajoma. Wszystko kręci się wokół jednego i mnie to zniesmaczyło. Nie jestem fanką takiego motywu dlatego też ta książka nie należy do moich ulubionych. Sceny erotyczne są w tej książce na plus, ale cały czas w każdej intymnej scenie podkreślane jest to iż to mężczyzna jest górą, on musi dominować a kobieta ma się podporządkować.
Podkreślam iż jest to moja subiektywna opinia i każdy ma prawo do własnej, dlatego nie wykluczam że może znaleźć się wiele osób którym ta książka spodoba się o wiele bardziej.

To co mi się najbardziej nie...

Przychodzę do Was dziś z recenzja książki K.C.Hiddenstorm "ODWET Zemsta Mafii" @karina_hiddenstorm . Książka zaznaczam wciąga, przeczytałam ją w jeden dzień 😜 opisane wątki erotyczne bardzo szczegółowo.

Michael były komandos dostaje pracę u mafii. Gdy pierwszy raz spotyka żonę szefa przypomina sobie że znał ja wcześniej, nawet mial fantazje z nią związane.

Liv żona mafiosa. Dziewczyna znosi upokorzenia męża, który ja karze za nie posłuszeństwo. Zmusza do uprawiania seksu z pracownikami na jego oczach

Liv chce się uwolnić od męża tyrana, wie że grozi jej za to śmierć o pomoc prosi Michaela. Jak się sprawy potoczą czy były komandos sprzeciwi się szefowi i pomoże uciec Liv?

Książka super napisana, bardzo dużo akcji, mocna.

Liv żona...

12/52

12/52

Trochę się na niej zawiodłam. Liczyłam na coś lepszego. Najciekawsze dla mnie było może 100 ostatnich stron. Jednak szybko i przyjmie mi się ją czytało.

Książka o niczym. Choć zastanawiam się czy w ogóle można tu użyć słowa "książka". Niby miała być mafia, niby zemsta, a jest totalny gniot. Już dawno nie przeczytałam czegoś tak bezsensownego. Jedna gwiazdka za zmarnowany czas.

Czy miłość i pożądanie można kupić?
Oczywiście że tak , jeśli tylko masz wystarczająca ilość pieniędzy. Tak właśnie zrobił William Barrett, kupił sobie żonę, seks w każdej chwili oraz to że jest tylko i wyłącznie jego. Liv Barret na początku związku z Willem czuła się szczęśliwa, doceniana i to że jej fantazję seksualne są realizowane, lecz z czasem uczucie do męża stało się namiastką miłości,a nienawiścią. W momencie gdy otrzymuje prywatnego ochroniarza, kobieta chce uciec od męża. Książka przedstawia dramatyczną walkę kobiety o swoje życie, lecz też jej uległość na to co karze robić jej mąż, bankiety, seks w każdej chwili z nim oraz jego współpracownikami, Liv to się podoba , bo czuję chęć pożądania. Miachel zaczyna pracę u Barreta, gdy poznaję Liv od razu przypomina mu się kobieta w czerwonej Sukience, za każdym razem gdy na nią patrzy marzy o tym aby ją przelecieć. Tak , książka najbardziej jest oparta na seksie, walce o to kto jest lepszy i aby utrzeć nosa drugiej osobie. Mimo iż jest to erotyk można poczuć że czytamy niezły thriller psychologiczny z wątkiem bycia piękna u boku bogatego męża, który ma swoje za uszami. Michael po jakimś czasie postanawia uratować Lub , gdyż otrzymuje zlecenie od szefa, aby ją zabić. Jak się potoczy to co Barett nakazał Wrightowi,czy mzezvzna uratuje kobietę. Owszem , ale nie obejdzie się bez walki czy też oczywiście scen erotycznych. Fajna książka, wciągająca fabuła i dobrze rozpisane sceny erotyczne.

Czy miłość i pożądanie można kupić?

Czyta sie szybko ale niestety histotia nie powala a nawet czegoś w niej brakowało moja ocena 6/10

Dziś przychodzę do was z krótką opinią i książce "Odwet zemsta mafii" autorstwa K. C. Hiddenstorm którą chciałam przeczytać już dawno ale ciągle brakowało czasu i chęci 😅

Musiałam sprawdzić czy ja coś tej autorki już czytałam. Okazało się, że tak. Miałam okazję czytać "Nieczyste zagrania", które wypadły średnio. A jak było z tą?

Co ja mogę Wam o niej powiedzieć? Była to dla mnie najsłabsza książka jaką przeczytałam w Listopadzie jak i w całym roku 🙈 Męczyłam ją przez pół miesiąca, bo nie umiem odłożyć nie dokończonej książki .

Historia Michaela i Liv była dla mnie słaba. Były komandos i dziewczyna w czerwonej sukience. Spotykają się po kilkunastu latach. On zaczyna pracę dla jej męża. Ma chronić Liv, a za tym kryje się też inne zadanie. Między głównymi bohaterami szybko pojawia się pożądanie.
Jak dla mnie mało ciekawa fabuła, zero akcji zapierających dech w piersi. Większość historii skupia się na Liv, która jest traktowana przez męża jak dzi... Kobiecie się to podoba, mimo, że chce uciec od męża i czuła pożądanie gdy inni mężczyźni przyglądali im się w trakcie zbliżania. Szczerze powiedziawszy nie rozumiem zachowania głównej bohaterki 🙈 "Pikantne" sceny a raczej momentami brutalne występują praktycznie co kilka stron. Brakowało mi wątku mafijnego. I niestety żadnego bohatera w tej książce nie polubiłam. Książka nie przypadła mi do gustu.

Co ja mogę Wam o niej powiedzieć? Była to...

• Przeczytane 2021
  • Od wydawnictwa