Byłam Twoja

Alexandra Mroczkowska Wydawnictwo: Wydawnictwo Feniks literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo Feniks
literatura obyczajowa, romans
2021-02-01

"Zadziwiające jest to, jak czas szybko upływa, jak życie z dnia na dzień radykalnie się zmienia. Ludzie pojawiają się w naszym życiu i odchodzą. Dziś jesteśmy młodzi, jutro rano obudzimy się, jako pomarszczeni staruszkowie, z dużym życiowym bagażem doświadczeń."
Książka opowiada historię Adrianny od jej czasów studenckich przez dorosłe życie i problemy. Jest napisana z...

O wow! Tego się nie spodziewałam. Myślałam, że książka pisana z tak wielu perspektyw nie będzie dla mnie, ale pozytywnie się zaskoczyłam!
Po przeczytaniu zerknęłam w opinie- mam wrażenie, że jeśli połączymy erotykę plus coś innego(!) niż mafia, romans biurowy już jest " a feee" i na książkę spada fala krytyki.
Mi szczęka opadła. Brawo !

Jeśli chcecie przeczytać coś...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Adrianna to bardzo zagubiona kobieta. Kiedyś studentka dziennikarstwa, która żyła pełnią, bawiła się, robiła co chciała, korzystała z życia, nie bawiła się w związki. Aż na jej drodze pojawił się Fabio – student akademii filmowej. Nigdy nie pomyślałaby, że tak szybko się w nim zakocha. Jest uczucie, chemia, niesamowite pożądanie. Przypadkowe poznanie zmieni się związek,...

Nie ma jak debiut i grono niezadowolonych czytelniczek. Mnie już chyba nic nie zaskoczy czytając recenzje.
Wracając do debiutu Byłam Twoja" dużo sexu różnego typu konkretnie opisanego. Poświęcenie, zdrada (dziś to takie normalne) braki rozmowy komunikacji skrywane emocje, morderstwo. Czyta się lekko, duzo się dzieje. Polecam, dziękuję

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

‘ Byłam twoja ‘ Alexandra Mroczkowska
@wydawnictwofeniks
Trzy kobiety, jeden mężczyzna i wspólna historia.
„Byłam Twoja” to nie opowieść dla grzecznych dziewczynek.
Jest ostro, pieprznie i wulgarnie. Wielu bohaterów i różne perspektywy.
Poznaj historię Adrianny i jej rodziny. Zobacz, jakie skrywa demony, komu może ufać i czy podąży za swoimi pragnieniami.
Co wypada, a co...

Najgorsze g*wno jakie w życiu przeczytałam. "Autorka" przebiła wszystkie grafomanki! Tego nie da się opisać. Tragedia, obrzydlistwo, totalna pomyłka. Panią Aleksandrę zachęcam do powrotu do szkoły podstawowej, może nauczy się pisać od dzieci.
Wydawnictwo, wstyd!

Co za chłam. Zastanawiam się czy wydawnictwom aż tak bardzo zależy na pieniądzach że wydają takie gnioty? Książka to kompletne dno.

Dobrnęłam do 103 strony i usnęłam🤦🏻‍♀️ Nie jestem ekspertem, a książki mi się po prostu podobają lub nie. Wypowiadam się tak jak czuję, jak odbieram lekturę. Czytam kilkaset tytułów rocznie, a tu znowu klops🤷🏻‍♀️
Nie czytało mi się tego jak książki, raczej jak notatki autora, szkic bez zbudowanej atmosfery, emocji.
Tu znowu coś zawiodło.
Nie przebrnę do końca, szkoda mi...

Dużo momentów i scen jakby opisanie filmy porno z redtuba. Było tu wszystko, naprawdę wszystko i jak w tanim porno brak fabuły.

Zasypiam 😴 czytałam wiele ksiazek, w zadnej nawet w najgorszym bublu nie bylo tyle powtorzen. Fabula tragedia, wszystko sie tam dzieje na raz. Seks nudny, nie wierzę ze to napisze ale lipinska napisala sceny erotyczne o wiele lepiej. Seks ma pobudzac, nie usypiac. Tak czekalam na ta książkę, tak kibicowałam oli, ale to nawet nie jest ciekawe. Chaos.. przeczytalam 60...

• 2021
  • Legimi