Niegrzeczny planer

Okładka książki Niegrzeczny planer praca zbiorowa
Okładka książki Niegrzeczny planer
praca zbiorowa Wydawnictwo: Niegrzeczne książki interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Niegrzeczne książki
2020-10-27
2020-10-27
planer niegrzeczny planer kalendarz notes wydawnictwo kobiece niegrzeczne książki kobiece

Planer dla wielbicieli romansów i erotyków.
Ładnie wydany, usztywniona okładka. Bezdatownik. Rozpoczynacie w nim notować kiedy chcecie.
Pięknie ilustrowany w barwach różu, czerwieni, fioletu rodem z tajemnej alkowy. Okładka inspirująca , pobłyskuje i zaprasza do wnętrza. Nie obyło się też bez wstążki - tasiemki jako zakładki.

Wewnątrz piękna grafika, harmonogram miesięczny, tygodniowy, tabela na ważne daty i zdarzenia, miejsce na premiery danego miesiąca, cytaty, dział na własne cytaty, wywiady z autorkami i ich sekrety , wyzwania książkowe, strony na autografy, obszar wydzielony na ulubioną książkę miesiąca.
Jest sporo miejsca na notatki dotyczące książek.

Jeden z cytatów:
,, Nie pozwól ,
aby ktoś tłumił twój
blask tylko dlatego,
że razi go po oczach’’.

Polecam jako planer, notes, kalendarz, w każdym razie gadżet dla tych co lubią takie rzeczy.
Wspaniała rzecz na prezent dla niegrzecznych czytelniczek, które uwielbiają romanse, erotyki itp.
Pozycja jest typowo monotematyczna.

Planer dla wielbicieli romansów i erotyków.

Wewnątrz piękna grafika, harmonogram...

Planer bardzo ładnie wykonany. Dużo miejsca na notatki na każdy dzień. Podoba mi się pomysł ze stronami "Premiery, na które czekam w tym miesiącu"- dzięki temu mogę postawić sobie jasny cel, na co odkładam pieniądze. Ciekawy pomysł ze stronami przeznaczonymi np. na książki miesiąca lub na wyzwania na dany miesiąc.

W zamyśle ten kalendarz jest przeznaczony dla fanek erotyków, romansów i literatury ogólnie.
Na początku mamy spis ważnych dat, miejsce na plany na ten rok oraz krótką notatkę od ekipy niegrzecznych książek.
Każdy miesiąc zaczynamy standardowo rozpiską całego miesiąca. Jest to o tyle wyjątkowe, że ten kalendarz nie posiada nazw miesięcy, przez co możemy go rozpocząć w każdym momencie roku.
Bardzo podoba mi się strona "premiery, na które czekam". Może to fajnie ułatwić zbieranie budżetu na nowości wydawnicze. Oczywiście można spokojnie to wykorzystać na literaturę bądź filmy i seriale.
Rozpiska tygodniowa. Jedna strona to 2 dni w tygodniu. Nie jest to, do końca mój ulubiony układ, (trochę za dużo wertowania stron),ale każdy woli co innego. Na plus: jest dużo miejsca do pisania. Pod koniec tygodnia mamy cytat tygodnia do wypełnienia samemu oraz wyzwania, które mają pobudzić naszą kreatywność i dodać naszemu życiu pikanterii.
Dodatki:
Nie obyło się bez działań marketingowych. W kalendarzu mamy co jakiś czas zakładkę "poznaj mnie bliżej", gdzie autorki polskich erotyków za pośrednictwem wyzwań opowiadają nam o sobie coś więcej.
Książka miesiąca, a dokładniej 4. Jest to strona, na której możemy przykleić np. wydrukowaną okładkę najlepszej książki jaką przeczytaliśmy w tym miesiącu oraz pretendentów do zdetronizowana jej. Jest to bardzo fajna koncepcja, która może zmotywować co niektórych do czytania więcej, niż jednej książki w miesiącu.
Wracając do zagadnień reklamowych, im bliżej końca tym częściej mamy teksty motywacyjne (według mnie trochę zalatują tandetą, ale niektórzy lubią takie rzeczy).
Dodatkowo nie zabrakło też kilku stron poświęconych najpopularniejszym serią z ostatnich dwóch lat.
Dla fanek eventów literackich, jest specjalna strona na autografy oraz notatnik, gdyby jednak miejsca zabrakło.
Podsumowując niegrzeczny planer jest bardzo fajnie przemyślany może być super prezentem dla pań. Nie jest za ciężki Więc spokojnie można go też nosić w torebce do pracy.
✨Dziękuję @niegrzeczneksiazki za egzemplarz✨

Jesteście zorganizowani i lubicie wszystko planować? Jeśli tak, a do tego chcecie planer z nutką pikanterii, to „Niegrzeczny planer" będzie dla Was idealny. Sama okładka jest bardzo fajna i kusząca, choć może kojarzyć się z czymś bardzo sprośnym i wyuzdanym, ale na szczęście tak nie jest. Planer ma przyjemną szatę graficzną, która nie drażni, a wręcz przeciwnie, jest dopracowana w każdym calu i cieszy oko.

Największą zaletą tego planera jest to, że możemy go indywidualnie dopasować do naszych potrzeb, ponieważ nie ograniczają nas w nim konkretne daty i terminy. Możemy w nim notować ważne daty, wydarzenia i plany na rok. Mamy również możliwość stworzenia swojego własnego niegrzecznego harmonogramu miesięcznego. Do tego znajdziemy w nim miejsce na premiery literackie, na które czekamy w konkretnym miesiącu oraz tytuły książek, które najbardziej przypadły nam do gustu w danym miesiącu. Jest w nim też miejsce na ulubione i wartościowe cytaty tygodnia oraz miejsce na autografy pisarzy. Ponad to są w nim różne wyzwania, których możemy się podjąć. Fajnym pomysłem jest umieszczenie niegrzecznych wyznań polskich autorek, dzięki którym możemy poznać bliżej ich niegrzeczne myśli. Nie można też zapomnieć o miejscu na notatki na każdy dzień tygodnia i inne dłuższe zapiski.

„Niegrzeczny planer” jest przydatny do ogarnięcia naszych ważnych terminów, spraw i planów, ale również możemy, a nawet powinniśmy, notować w nim swoje niegrzeczne myśli. Ten planer świetnie się nada na prezent dla przyjaciółki lub siostry, które lubią być zorganizowane, a książki, szczególnie te gorące i niegrzeczne, są jedną z ich ulubionych pasji.

NIEGRZECZNY PLANER
Autor: Praca zbiorowa
Wydawnictwo: Kobiece/Niegrzeczne książki
Premiera: 27.10.2020

UROCZYŚCIE PRZYSIĘGAM, ŻE W TYM ROKU BĘDĘ BARDZO NIEGRZECZNA.
NIEGRZECZNY PLANER to 348 stron na zapiski, twarda oprawa i niegrzeczna okładka, a ponadto notes, kalendarz, notatnik, pamiętnik, zeszyt, organizer… Wszystko w jednym miejscu. Dodatkowym plusem jest to, że nie jest powiązany z 2021 rokiem, ani żadnymi datami. Zapiski możecie rozpocząć w dowolnym momencie i korzystać, dopóki nie zapiszecie wszystkich stron. Daty możecie zapisywać według indywidualnych potrzeb. W Planerze znajdziecie miejsce na dzienny, tygodniowy i miesięczny rozkład zajęć. Macie też możliwość wypisania ważnych dat i wydarzeń oraz planów na cały rok.
W środku znajdziecie też miejsce na zapisanie swoich ulubionych niegrzecznych cytatów, a także specjalnie wyznaczone strony na autografy. Będziecie mieli tez okazję wziąć udział w Wyzwaniach i przeczytać Niegrzeczne wyznania Autorek: Ewelina Dobosz, Katarzyna Bester, Emilia Szelest, Alicja Sinicka, Anna Langner, Beata Majewska, Ewa Pirce, Amo Jones i Laurelin Paige.
W Niegrzecznym Planerze oprócz fantastycznych dodatków znajdziecie naprawdę sporo miejsca na swoje własne notatki. Zapiski będą przejrzyste, bo nie ma niepotrzebnych napisów czy grafik. Planer dedykowany jest dla Niegrzecznych Czytelniczek, ale mogą z niego korzystać wszystkie Miłośniczki Literatury i Książkoholiczki, nawet jeśli sporadycznie sięgają po romanse czy erotyki. Dodatkowo w Planer wszyta jest tasiemkowa zakładka.

NIEGRZECZNY PLANER
Autor: Praca zbiorowa
Wydawnictwo: Kobiece/Niegrzeczne książki
Premiera: 27.10.2020

UROCZYŚCIE PRZYSIĘGAM, ŻE W TYM ROKU BĘDĘ BARDZO NIEGRZECZNA.

Patrząc na okładkę, człowiek może pomyśleć, że w środku znajdziemy bardzo sprośne i niegrzeczne rzeczy, ale to tylko domysły. Okładka już sama w sobie przyciąga wzrok. A jak jest z środkiem?
Bardzo mi się podoba. Duża ilość wolnego miejsca na własne notatki. Planer możemy zacząć używać w dowolnym momencie, bo nie ma podpisanych miesięcy. Kolejny plus to osobne miejsce na daty premier książek oraz cytaty. W środku znajdziemy również wywiady z autorami, wyzwania.
Jeśli lubicie organizować sobie czas to ten planer na pewno Wam się spodoba!

Plener, który zadowoli grze(s)czne osoby;)
Kusi swoim wyglądem i zadowala miejscem na zapiski.
W środku dostajemy, oprócz miejsca an zapiski, dostajemy miejsce na swoje ulubione cytaty, autografy. Są też wyzwania książkowe, rozmowy z autorami i piękne grafiki.
Idealny prezent dla miłośniczki planowania;)

Plener, który zadowoli grze(s)czne osoby;)
Kusi swoim wyglądem i zadowala miejscem na zapiski.
Idealny prezent dla miłośniczki planowania;)

ubicie planować ? Jesteście zorganizowani ? 🙂 Ja zależy kiedy 🙈 Często zapominam o takich plenerach, a co za tym idzie nie zapisuje planów, a potem o czymś zapomnę 🤦🏼‍♀️ Mam nadzieje, że teraz uda mi się to zmienić 😀
„Niegrzeczny Planer” @niegrzeczneksiazki @wydawnictwo.kobiece to jeden z tych planerów, który kusi do zapisywania swoich zadań. Zacznijmy od tego, że jest pięknie wykonany, a okładka przyciąga już z daleka. W planerze znajdziecie miesięczne harmonogramy na początku każdego miesiąca. Zaznaczę, że same wybieracie od jakiego miesiąca planujecie, ponieważ wpisujecie sami dany miesiąc. Po każdym miesiącu czeka na Nas wyzwanie do wykonania, a przed znajdziemy miejsce na premiery miesiąca. Natomiast po każdym tygodniu jest specjalne miejsce na cytat tygodnia. W planerze znajdziecie ciekawostki o Naszych niegrzecznych autorkach 🙂 m.in. @ewelina_dobosz_ @emiliaszelest @katarzyna_bester @ewapirce @monika_skabara @thatcrazykiwiauthor @thereallaurelinpaige @anna_langner.autorka @alicja_sinicka
W planerze nie zabraknie cytatów motywacyjnych oraz miejsca na ważne daty i wydarzenia 🙂A co więcej znajdziecie ? Przekonajcie się same 🙂 Pięknie wyglada, wykonanie i praca nad detalami - rewelacja ❤️

A Ty byłaś grzeczna w tym roku? Jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak” to… najwyższa pora to zmienić. „Niegrzeczny planer” to idealna propozycja dla miłośniczek literatury z odrobiną pieprzu oraz mnóstwem miłości. W tym roku możesz mieć każdą premierę pod kontrolą!

Już sama okładka wygląda… inspirująco 😊 Ciekawa grafika, świetna jakość wykonania, błyszczące elementy, to wszystko zachęca, by zajrzeć do środka. Tam również „Niegrzeczny planer” prezentuje się bardzo ładnie. Od strony wizualnej ta pozycja ma zdecydowanie same plusy! Dodatkowo sprawia wrażenie bardzo solidnego wydania, dlatego noszenie go w torebce nie powinno zakończyć się (przynajmniej zbyt szybko) jakimiś istnymi uszkodzeniami. Zwracam na to uwagę, bo jednak tego typu publikacje służą do tego, by z nami podróżować i na bieżąco przypominać nam o naszych planach.

Przejdźmy jednak do zawartości! Przede wszystkim warto mieć na uwadze, że planer nie jest kalendarzem. Zawiera podział na dni tygodnia i miesiące, ale nie ma konkretnych dat. Dzięki temu jest uniwersalny, ale nie każdemu odpowiada taki sposób notowania informacji. Teoretycznie cecha ta wynika już samej definicji słowa „planer”, niemniej warto o tym pamiętać.

Jak już wspomniałam, w środku zobaczymy klasyczny podział. Na jedną stronę przypadają dwa dni, czyli miejsca na osobiste notatki jest naprawdę sporo. Nie brakuje również strony podsumowującej cały miesiąc. To oczywiście są standardowe informacje, ale co dostajemy dodatkowo w ramach „Niegrzecznego planera”? Oryginalnymi pomysłami są:

· Miejsce na premiery danego miesiąca,
· Cytaty z książek,
· Miejsca na wpisanie własnych cytatów,
· Wywiady z autorkami,
· Wyzwania (nie bójcie się, książkowe),
· Grafiki z inspirującymi tekstami.

Jednym zdaniem, ten planer to idealna propozycja dla miłośniczek literatury kobiecej. Mogą tam zapisać nie tylko swoje plany na każdy dzień, ale też znajdą sporo miejsc na notatki dotyczące książek oraz parę smaczków z ich ulubionego gatunku (np. cytaty).

Mimo że planer sprawia wrażenie bardzo odważnego, jest to raczej typowa, chociaż tematyczna propozycja. Nie obawiajcie się wyuzdanych pomysłów, czy wyzwań rodem z Kamasutry. Aczkolwiek, już sama okładka, nawet gdy tylko niewinnie wystaje z torebki, może odrobinę „namieszać”. Z pewnością sprawdzi się u niejednej niegrzecznej czytelniczki!

Niegrzeczny planer to prawdziwa gratka dla fanów romansów czy erotyków. Dedykowany jest szczególnie Niegrzecznym Czytelniczkom, jest pięknie wydany i znajdziecie w nim też sporo różnych ciekawostek, m.in. sekrety autorek bestsellerowych powieści.

Od razu gdy wzięłam ten planer do ręki to zwróciłam uwagę na jego piękne wydanie. Tutaj każdy szczegół został starannie dopracowany i dzięki temu całość prezentuje się naprawdę ładnie. Na pierwszych stronach można wpisać ważne daty i wydarzenia, plany na nowy rok. Na początku każdego miesiąca znajduje się harmonogram miesięczny i jest coś specjalnego dla czytelniczek - można wpisać premiery, na które czeka się w danym miesiącu. Kolejne strony to dni tygodnia, gdzie możemy zapisywać swoje notatki. Jest również miejsce, w którym można zapisać swoje ulubione cytaty tygodnia.

W środku znajdziecie również sekrety autorek, dzięki czemu można lepiej je poznać, zdania i wyzwania, które należy dokończyć lub wykonać według własnego uznania, a także miejsce, w którym wpisać można ulubioną książkę miesiąca. Jak widzicie to nie tylko planer służący do zapisywania ważnych notatek, bo znajdziecie w nim dużo ciekawych dodatków. Warto też wspomnieć, że jest tutaj tasiemka do zaznaczania stron. Całość prezentuje się naprawdę pięknie.

"Niegrzeczny planer" to nie tylko organizer, w którym można zapisać swoje notatki. Znajdziecie tutaj wiele ciekawych stron i dodatków, które sprawiają, że jeszcze przyjemniej jest z niego korzystać. Spodoba się nie tylko fanom romansów i erotyków, idealnie sprawdzi się też jako prezent. Jest pięknie wydany i na pewno przypadnie do gustu Niegrzecznym Czytelniczkom.

"Nie pozwól, aby ktoś tłumił twój blask, tylko dlatego, że razi go po oczach." ;)

• Do recenzji
  • Posiadam w bibioteczce :)
  • Wyd. Kobiece
  • Od Wydawnictw

Dodaj cytat z książki Niegrzeczny planer