Kuba

Okładka książki Kuba Jakub Błaszczykowski, Małgorzata Domagalik
Okładka książki Kuba
Jakub BłaszczykowskiMałgorzata Domagalik Wydawnictwo: Buchmann biografia, autobiografia, pamiętnik
Buchmann
2015-06-03
2015-06-03

Okładka książki W grze Jerzy Brzęczek, Małgorzata Domagalik
W grze Jerzy Brzęczek, Mał...
Okładka książki Kuba. Dogrywka 2015-2018 Jakub Błaszczykowski, Małgorzata Domagalik
Kuba. Dogrywka... Jakub Błaszczykowsk...
Okładka książki Kuba. Autobiografia Jakub Błaszczykowski, Małgorzata Domagalik
Kuba. Autobiog... Jakub Błaszczykowsk...

Okładka książki Gigi Buffon. Numer 1 Gigi Buffon, Roberto Perrone
Gigi Buffon. N... Gigi Buffon, Robert...
Okładka książki Sven Hannawald. Tryumf. Upadek. Powrót do życia Sven Hannawald, Ulrich Pramann
Sven Hannawald... Sven Hannawald, Ulr...
Okładka książki Zasypany. Życie na zakręcie Paweł Hochstim, Igor Sypniewski, Żelisław Żyżyński
Zasypany. Życi... Paweł Hochstim, Igo...
Okładka książki Szkoła życia Julian Obrocki, Maja Włoszczowska
Szkoła życia Julian Obrocki, Maj...
Okładka książki KAT. Biografia Huberta Wagnera Krzysztof Mecner, Grzegorz Wagner
KAT. Biografia... Krzysztof Mecner, G...

"Kuba. Autobiografia" autorstwa Jakuba Błaszczykowskiego i Małgorzaty Domagalik to niezwykle inspirująca i poruszająca lektura, która przenosi czytelnika w świat nie tylko sportowych sukcesów, ale także osobistych zmagań i wyzwań życiowych.
Przez całą książkę towarzyszymy Jakubowi w jego życiowej podróży, odkrywając nie tylko jego drogę do sukcesu na boisku, ale również trudne chwile, jakie musiał przejść.
Błaszczykowski otwarcie dzieli się z czytelnikiem swoimi doświadczeniami, bólami i radościami, co sprawia, że czujemy się z nim blisko i zrozumiane.
Ta książka to nie tylko opowieść o piłkarskich przygodach, ale także o determinacji, siły charakteru i odwadze, które pomogły Jakubowi przezwyciężyć przeciwności losu.
Język użyty w autobiografii jest prosty i szczery, co sprawia, że czytanie staje się nie tylko przyjemnością, ale również inspiracją do działania.
Wątki związane z rodziną, przyjaźnią i wartościami są niezwykle wzruszające i dodają książce głębi oraz uniwersalnego przesłania.
Przygoda Jakuba Błaszczykowskiego to prawdziwa historia sukcesu, która pokazuje, że nawet w najtrudniejszych chwilach można odnaleźć siłę, by iść naprzód.
Czytelnik może dowiedzieć się wiele o zaangażowaniu, pracy nad sobą oraz znaczeniu determinacji i wytrwałości w dążeniu do celu.
Autobiografia ta nie tylko dostarcza wspaniałej rozrywki, ale również skłania do refleksji nad własnym życiem i jego wartościami.
Jest to lektura, która zostaje w pamięci na długo po jej przeczytaniu, inspirując do podążania za marzeniami i nie rezygnowania nawet w obliczu trudności.
Książka "Kuba. Autobiografia" to nie tylko historia jednego człowieka, ale również uniwersalne przesłanie o sile ludzkiego ducha i możliwościach przekraczania własnych granic.

Polecam tę książkę każdemu, kto szuka inspiracji, motywacji i prawdziwych, emocjonujących historii życiowych. To lektura, która naprawdę warto mieć na swojej półce.

To historia nietuzinkowego i dynamicznego zawodnika. Kuba ma waleczne serce, lubi rywalizację i wykorzystał szanse od losu. Frajdę sprawia mu bieganie za piłką i naprawdę trudno go złamać. To opowieść o piłkarzu, którego los bardzo doświadczył, a on mimo to nie poddał się, bo zawsze trzeba w siebie wierzyć.

Życie Chłopaka, w którym od zawsze jest piłka, ale od kilkudziesięciu lat jest też tragiczne doświadczenie, które - być może - sprawiło, że o Kubie Błaszkowskim nie mówimy tylko „genialny piłkarz”, ale przede wszystkim „dobry Człowiek”.
Błaszczykowskiego nie sposób nie lubić, nawet jeśli zna się go tylko ze szklanego ekranu lub stron książek. Jego historia porusza w czytelniku najczulsze struny i - zgodnie z jego życzeniem - pomaga.

Ocena nie dotyczy jego historii, tylko redakcji i pomysłu na książkę.

Książka w porządku. Jest kilka smaczków dla kibiców. Natomiast za dużo jest w niej o samej autorce która myśli że kogoś zainteresuje pisanie o niej samej w autobiografii byłego kapitana reprezentacji

książkę należy czytać mniej więcej od 120. strony, napisana jest koszmarnie. Autorka chciała chyba napisać o sobie. Aż dziwne, że Błaszczykowski się na to zgodził. Cieszę się, że ta lektura już za mną, bo jako fan sportu chciałem ją przeczytać, ale nikomu nie polecę.

Przeczytałam tą pozycję, bo bardzo cenię Kubę, za to jaki jest. Dla mnie to jest " piłkarz", nie "piłkarski celebryta" z Insta.
Choć mogłoby to być napisane lepiej....

Choć mogłoby to być napisane lepiej....

Największą jej wartością jest przybliżenie samej osoby Kuby i tragicznej historii, która za nim stoi. Historii która odcisnęła ogromne piętno na cały jego życiu. NIe tylko tym sportowym

Niestety, nie przebrnąłem.
Po biografii piłkarza spodziewałem się zogniskowania uwagi na pewnych kwestiach związanych ze sportem. Jednakże ta książka będzie mi się już na zawsze kojarzyć z fascynacją p. Domagalik urodą Mattsa Hummelsa.

Niestety, nie przebrnąłem.

książka to wywiad z komentarzami, autorka widać że dziennikarka nie pisarka i do tego nie czującą środowiska piłki. Uwielbiam czytać biografie piłkarzy ale ta mnie zmęczyła, jest nudna i przewidywalna. Autor niech da sobie spokój z pisaniem i wróci do bycia redaktorem naczelnym

Kuba to bez wątpienia człowiek z charakterem, pomimo ciężkiej przeszłości, został jednym z najlepszych polskich piłkarzy w historii. Książkę czyta się z zaciekawieniem i oprócz wątków sportowych jest w Niej parę smaczków z prywatnego życia Kuby.

• Sport
  • Biografie