Up In Smoke

Okładka książki Up In Smoke T.M. Frazier
Okładka książki Up In Smoke
T.M. Frazier Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: The King (tom 8) literatura obyczajowa, romans
The King (tom 8)

10/10🔥

Uwielbiam T.M Frazier ❤❤
zdecydowanie moja ulubiona autorka😍

Nigdy nie zawiodlam sie na jej piórze, i tym razem było tak samo😍
Ksiazka bardzo ciekawa, wciagajaca i trzymajaca w ciągłej akcji.

Rewelacja - polecam każda z serii "King". 💙

Kiedy zaczynalam ja czytac martwilam sie czy aby na pewno autorce starczy pomysłu na historię Smoke jednak jak w poprzednich tomach autorka zaskakuje nowymi ciekawymi historiami😉
Warto poświęcić czasu na te serie, czyta się ekstremalnie szybko.

Gorąco Polecam❤🍀🔥🔥🔥

10/10🔥

Uwielbiam T.M Frazier ❤❤
zdecydowanie moja ulubiona autorka😍

Nigdy nie zawiodlam sie na jej piórze, i tym razem było tak samo😍
Ksiazka bardzo ciekawa, wciagajaca i trzymajaca w ciągłej akcji.

Rewelacja - polecam każda z serii "King". 💙

Polecam.

Polecam.

Książki T. M. Frazier są moimi ulubionymi, zwłaszcza seria King, która na ten moment w Polsce liczy sobie osiem tomów. Uwielbiam styl pisania autorki, który łączy brutalność, erotykę, przyjaźń i głębokie uczucie. Każda powieść wywołuje u mnie huragan emocji i naprawdę trudno jest mi się oderwać od tych historii. W tym wypadku było dokładnie tak samo! Książka przyszła do mnie wczoraj i od razu po nią sięgnęłam. Byłam niesamowicie ciekawa, co tym razem zaserwuje nam autorka. 😁

"Pragniesz bólu? Dam ci go. Pragniesz przyjemności? Na nią musisz zasłużyć. Jestem mężczyzną bez sumienia. Morduję i wprowadzam zamęt, ale jestem najlepszy w tym co robię."

Historia Smoke'a i Frankie jest wybuchowa. Tutaj nic nie dzieje się bez przyczyny. To miała być tylko szybka akcja, gdzie dziewczyna zostaje porwana i ma wsypać ojca, którego szuka Smoke. Jednak nic nie jest tak proste, jak sie wydaje. Zwłaszcza, gdy dziewczyna skrywa mroczne tajemnice i jest zbyt twarda, aby dać się złamać.
Czy Smoke złamie więźnia? Czy pragnienie zemsty będzie silniejsze od pożądania? Jak zakończy się ich historia i czy to będzie jej koniec?

Polecam z całego serca! Całą serię! Znajdziecie w tych książkach wszystko - brutalność, krew, zemstę, znakomite sceny seksu. ❤️❤️

Jak zwykle spoko no i fajnie, że wreszcie dziewczyna odrobinę starsza od pozostałych w poprzednich częściach. Czyta się szybko i przyjemnie. Ta książka ma wszystko, czego oczekuje się od takich książek ;)

„Up In Smoke” przeczytałam w ciągu półtora dnia, a to znaczy po pierwsze: książka wciągnęła mnie tak, że nie mogłam się od niej oderwać, po drugie: było w niej coś, a nawet kilka rzeczy, które skupiły moją uwagę na tyle, bym chcąc poznać całą historię niemal zarwała nockę. Ósmy tom jest dla mnie taką wyrwą - nie znam innych części. Bynajmniej to nie przeszkadza mi w ocenie tej pozycji. W tym przypadku brak punktu odniesienia daje mi świeże spojrzenie na historię Smoka i Franke.

Czytając tę książkę wchodzimy w świat brudny, niebezpieczny, pokryty krwią, gdzie prym wiedzie chęć zemsty. To nie jest świat dla każdego. Na pewno nie dla 22 letniej Franke, która mając ojca przy sobie, czuła się przez niego porzucona i samotna. Dziewczyna jeszcze nie wie, że właśnie za sprawą rodziciela stanie się niebawem dla kogoś celem. Osobistą zemstą.

Smoke dostaje zlecenie by porwać Franke i w ten sposób wywabić go z kryjówki. Mężczyzna wprowadza w życie plan, który ma złamać dziewczynę. To jednak wydaje się trudniejsze niż myślał, gdyż Franke jest silna, uparta i przebiegła, a także wyjątkowo pociągająca. Zakazany owoc smakuje najlepiej i wodzi na pokuszenie, o czym bardzo szybko przekonuje się Smoke. Między porywaczem, a zakładniczką nawiązuje się więź, do głosu dochodzą długo skrywane emocje i uczucia, a pożądanie wybucha niczym wulkan. Gra pozorów wkrótce zmienia się w grę o przetrwanie.

Autorka posłużyła się tu motywem hate-Love, a także motywem porwania. Każdy z nich choć wyeksploatowany jak rzadko, to w tej książce został wykorzystany w umiejętny sposób, co za tym idzie, fabuła na nich zbudowana jest zarazem intrygująca, elektryzująca i niebanalna. Między bohaterami wyraźnie czuć chemię. Jednak nie to jest dla mnie kluczowym wątkiem, choć bardzo istotnym. Jest nim przede wszystkim pokazanie drogi jaką musi przejść każde z bohaterów, pełnej wewnętrznej walki i rozterek. Oboje toczą bój sam ze sobą, ze swoimi uczuciami i pragnieniami. A na jej końcu czeka.... No właśnie co? Czy Smoke dokona zemsty, a winni zostaną ukarani? Tu nic nie jest oczywiste.

Ale tego dowiecie się z lektury. Jestem pewna, że się nie zawiedziecie się 😊

Polecam

Oo super 8/10
Czyta się rewelacyjnie. Troszkę słabsza od poprzednich części, ale również bardzo fajna. Autorka potrafi utrzymać poziom. Wciąga, od pierwszych stron, tak że nie można się oderwać. Warto , naprawdę warto poświęcić czas dla całej serii. Po prostu mega.

Oo super 8/10

Dla mnie osobiście ta książka była petardą. Zarówno pod względem budowania emocji jak i akcji, po prostu rewelacja. Jestem niesamowicie pozytywnie zaskoczona, że przy tak rozbudowanym cyklu książek, autorka potrafi utrzymać poziom i każda jedna jest ciekawa i wciąga, tak że nie można się oderwać.
Co można napisać o bohaterach? Na pewno to, że są interesującymi postaciami, uczucie i cały wachlarz emocji jakie są między nimi, rozwija się naturalnie, a motyw hate-love jest napisany po mistrzowsku.
Bardzo polecam, gwarantuję, że wypieki na twarzy podczas czytania będą murowane.

Co można napisać o bohaterach? Na pewno to, że są interesującymi postaciami,...

Szczerze trochę miałam obawy na początku, bo mnie nie zachwyciła, ale po przeczytaniu kilku rozdziałów zmieniłam swoje podejście. Książka ciekawa ma elementy hakowania co jest dla mnie bardzo interesujące. Główni bohaterowie są napisani dobrze jak i każdy główny bohater z poprzednich książek. Rage jest trochę psychiczną , ale i tak ja lubię! Za to bohaterowie epizodyczni są napisani jakby wszyscy byli jakimi debilami. Książkę polecam choć mogłaby być trochę dłuższą i poruszyć na przykład sposób odzyskania córki jak i samego początku ich znajomości.

Brudna. Namiętna. Skomplikowana. Bohaterowie dobrze zarysowani oraz zróżnicowani. Posługują się różnymi stylami mówi, przez co są bardzo autentyczni. Książka ma jeden duży minus: za szybko się skończyła ;)

• Romans