Masoneria polska 2020. Na rozdrożu historii.

Okładka książki Masoneria polska 2020. Na rozdrożu historii. Stanisław Krajski
Okładka książki Masoneria polska 2020. Na rozdrożu historii.
Stanisław Krajski Wydawnictwo: Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu, Capital publicystyka literacka, eseje
publicystyka literacka, eseje
Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu, Capital
2020-01-01
2020-01-01
masoneria polska historia

Nie jest najsilniejszą stroną tej książki dobór niektórych źródeł (wikipedia, komentarze spod artykułów),ale rozumiem, że wynika to z szaleńczego tempa w jakim pisze dr Krajski. Mimo wszystko książkę uważam za bardzo wartościową ze względu na zawarte w niej kompendium kluczowych informacji pozamainstreamowych, które lepiej pomagają zrozumieć skomplikowaną rzeczywistość.

Dwa lata od publikacji widać, że autor w bardzo wielu kwestiach trafnie kierował się intuicją i zapowiadany przez niego scenariusz zdarzeń zdaje się być konsekwentnie realizowany.

Bardzo precyzyjna w szczegóły książka. Natłok danych i wymowa tak mocna, że aż człowiek żałuje, że zachciało mu się wiedzieć więcej. Najważniejsze rozdziały o zmianach w prawie bankowym, oraz o Raporcie z Żelaznej Góry. Na pewno kupię pozostałe części.

Bardzo dobra książka, czyta się ją bardzo dobrze. Ukazuje wiele tajemnic, zamiarów, celów jakie ma do spełnienia masoneria. Dużo wiedzy nt powstania obecnego systemu finansowego, który jest odpowiedzialny za biedę narodów i wyzysk. Autor wymienia w niej wiele kluczowych aspektów. Książka którą powinno się przeczytać. Polecam

Cudowna książka ukazująca dokąd zmierzamy.

Cudowna książka ukazująca dokąd zmierzamy.

Rewelacyjny przegląd wydarzeń wpływających na stan naszej obecnej sytuacji i prawdopodobne prognozy na przyszłość .
Szczególnie poruszyła mnie wnikliwa ocena działań rządu PiS - klapki spadają z oczu... Cytat:
"Polska oligarchia spod znaku PiS nie wierzy ani w Polskę czy Polski naród, ani nawet w siebie. To mali ludzie, o mentalności sługusów, którzy wpisali w państwo polskie filozofię całkowitego podporządkowania nas wszystkich "gospodarzom świata" i zgodzili się na to, by Polska stała się ich folwarkiem. Uznali, ze to "najlepsze wyjście", szczególnie dla nich." W dalszym ciągu lektury przekonujące uzasadnienie tej surowej opinii.
W całej pozycji znajdziemy znacznie więcej śmiałych tez i ocen.
Jako streszczenie podejmowanych tematów niech posłużą zamieszczone na okładce hasła, które tu przytoczę:
*Na scenę wkraczają Rotschildowie
*1971 rok: zniszczenie pieniądza
*Polska, Grecja, masoneria
*Co wiedział Lejb Fogelman?
*Resolution, czyli tomy płacimy za straty banków
*Masoneria chciała zniszczyć Islandię
*Czy w ten sam sposób chce zniszczyć Polskę?
*Chiny, masoneria, Polska
*Randyści w służbie masonerii
*Raport z "Żelaznej Góry" i program masonerii na lata 2020-2030
*Masoneria i ekologia
*Masoński scenariusz ograniczenia populacji
*Masoneria jest odpowiedzialna za epidemię
*Panika, "Raport z Żelaznej Góry" i inżynieria społeczna
*Koronawirus, masoneria i banki
*Jak wielki będzie kryzys, który nas dopadnie
*Jak się przed nim bronić?
*Maj 2020 - czy to już jest początek Wielkiego Krachu?
*Papież Franciszek, koronawirus i masoneria
*Koronawirus i masoński wirus w Kościele polskim
*Masoneria i atak na abp. Andrzeja Dzięgę
*Koronawirus i masońska V kolumna w polskim Kościele.
*Polski Kościół "już cuchnie".

Warta przeczytania. Polecam każdemu, komu losy Polski nie są obojętne.

Warta przeczytania. Polecam każdemu, komu losy Polski nie są obojętne.

• Przeczytane w 2022
  • #2020