Jak prowadzić biznes w obliczu kryzysu

Okładka książki Jak prowadzić biznes w obliczu kryzysu Eliza Wydrych-Strzelecka
Okładka książki Jak prowadzić biznes w obliczu kryzysu
Eliza Wydrych-Strzelecka Wydawnictwo: Fashionelka poradniki
poradniki
Fashionelka
2020-04-15
2020-04-15
biznes poradnik ekonomia kryzys

Trzeba przyznać Elizie, że jest mistrzynią marketingu. Specjalizuje się w Instagramie i hashtagach. Jest to moja pierwsza i ostatnia publikacja, jaką zakupiłam od tej autorki. Nie odpowiada mi prosty, miejscami wręcz infantylny styl pisania. Skąd cztery gwiazdki? Za rozdziały, których nie napisała sama Eliza - o prawnych aspektach działalności gospodarczej, o biznesie "na próbę", planowaniu produktu oraz za rozdział z listą linków do różnego rodzaju specjalistów. Część z nich już znam, są to uznani w swoich dziedzinach fachowcy, a po resztę chętnie sięgnę.
Ebook jest reklamowany jako publikacja składająca się ze 175 stron. Tak, tylko tego tekstu na stronach jest tak niezmiernie mało! Pomijając powtórzone kwestie, mnóstwo grafik i obrazków, całość można śmiało zmieścić na 50-60 stronach! Przeczytałam całość w nieco ponad godzinę i może właśnie z tego względu byłam rozczarowana. Kwestia ceny: zapłaciłam 49 PLN, co rzekomo jest ceną promocyjną. Książki i publikacje w Polsce są potwornie drogie. Nic dziwnego, że czytelnicy oczekują solidnego kompendium wiedzy, bo ma to być dla nich inwestycja. Ta publikacja nią nie będzie. To po prostu ogólnikowy poradnik.

• 52 książki (2021)
  • Na czytniku

Dodaj cytat z książki Jak prowadzić biznes w obliczu kryzysu