Atlas Marzeń. ebook

Okładka książki Atlas Marzeń. ebook Patryk Tarachoń
Okładka książki Atlas Marzeń. ebook
Patryk Tarachoń Wydawnictwo: Self Publishing poradniki
poradniki
Atlas Marzeń. Jak znaleźć pasję i żyć pełnią życia?
Self Publishing
2020-04-01
2020-04-01
rozwój osobisty motywacja atlas marzenia pasje zainteresowania hobby cele życie

Cześć 👋

Czytacie poradniki? Ja niestety nie, ale ostatnio miałam przyjemności przeczytać mój pierwszy w życiu poradnik 😁

"Atlas marzeń. Jak znaleźć swoją pasję i żyć pełnią życia" @patryktarachon Jest to e-book, w którym znajdziemy listę pasji i zainteresowań, którym możemy się oddać w wolnym czasie. Autor poświęcił każdemu z nich kilka zdań, aby pokazać czytelnikowi jaką mają specyfikację, ale opisy są naprawdę króciutkie. I tak na przykład wyjaśnia na czym polegają niektóre sporty, jak zabrać się do pasji związanych z aktorstwem, czy tworzeniem muzyki. Znajdziemy tam również te najprostsze, jak czytanie, zbieranie znaczków, itp.

Oprócz opisów poszczególnych zajęć, Patryk poświęcił kilka stron na motywację. Jak ją w sobie znaleźć i pielęgnować, aby nie był to tylko słomiany zapał. Pomimo, że publikacja jest krótka, to bardzo treściwa. Dzięki niej postaram się znaleźć w swoim życiu coś nowego, co będę chciała robić, z pełnym zaangażowaniem...może zacznę biegać?🙈

A wy, jakie macie pasje? Bardzo jestem ciekawa, czy ktoś zajmuje się czym nietypowym😁
U mnie nie ma jakiś specjalistycznych zdolności 😅 uwielbiam czytać, recenzować książki, kolekcjonuje je, prowadzę bookstagram ❤️ Kocham podróże, zarówno te dalsze, jak i bliższe😊

Dziękuję autorowi możliwość zapoznania się z poradnikiem. 😁

Cześć 👋

Myślę, że każdy z nas ma potrzebę robienia czegokolwiek, tylko czasem ciężko odkryć w sobie pasję. Dlatego są osoby, które dzięki swoim zainteresowaniom, pomagają nam w tym. Patryk Tarachoń jest właśnie taką dobrą duszą, wspomagajacą innych w odnalezieniu swojego hobby. Jego zamiłowanie do książek (czytania i pisania) poskutkowało wydaniem poradnika "ATLAS MARZEŃ. Jak znaleźć pasję i żyć pełnią życia?". Podpowiedź znajdziecie w recenzji 👇

_________________
Patryk Tarachoń

„Dla zdeterminowanego człowieka nawet przejście po rozpalonym do czerwoności ogniu nie stanowi problemu.”

Przegląd pasji, marzeń i sportów oraz motywacja do rozwoju.

Raczej każdy się zgodzi, że z hobby i jakimś celem, do którego się dąży, życie jest pełniejsze. "Atlas marzeń" dedykowany jest przede wszystkim osobom, które mają tego świadomość, ale brakuje im pomysłu, co robić. Wiele propozycji jest nietuzinkowych i kreatywnych, mogą pobudzić wyobraźnię - acz by o części z nich dowiedzieć się czegoś więcej, trzeba skorzystać z innych źródeł.

Poruszone są także takie tematy, jak faktyczna realizacja pasji, zniechęcenie czy zarabianie na hobby. Każdemu z zagadnień poświęcono trochę uwagi, przedstawiając je w zwięzły sposób.

"Atlas marzeń" to e-book krótki i dosyć ogólny, zachęcający do odkrycia pasji i zgłębiania tematu na własną rękę.

Przegląd pasji, marzeń i sportów oraz motywacja do rozwoju.

🗺️ RECENZJA 🗺️
🗺️ "Atlas marzeń" Patryk Tarachoń 🗺️

Czy jesteście czasem znudzeni i nie wiecie, co zrobić ze swoim wolnym czasem, a ciągle te same komedie w telewizji tylko jeszcze bardziej was męczą? 📱
Jeśli szukacie inspiracji na takie chwile, myślę, że warto wtedy sięgnąć po książkę taką jak "Atlas marzeń". Znajdziemy tutaj listę przykładowych zainteresowań i celów różnych ludzi, wśród których można znaleźć swoje aktualne lub możliwe, że przyszłe hobby. Czytając ten zbiór ciekawych rzeczy do zrobienia, aż wpadłam na pomysł spisania własnych marzeń. O ile myślałam, że jestem dość nudnym człowiekiem, po utworzeniu swojej listy, aż byłam zszokowana, jak wiele pragnę osiągnąć. 🏔️
Wracając do lektury, jest to dość krótki, lecz treściwy e-book. Po przejściu przez spis możliwości do zrobienia w wolnym czasie, przechodzimy też do bardziej ambitnych i wymagających przedsięwzięć, takich jak m. in. sport. Aspekt ruchu jest w tej pracy szczególnie wyróżniony, a przedstawione tutaj dziedziny mogą być źródłem zdziwienie nawet dla wielkiego fana aktywności fizycznej. Osobiście niektóre nazwy aż musiałam wygooglować, aby zaspokoić swoją ciekawość. 😹
W tym atlasie jest również zamieszczona pod koniec mowa dotyczący motywacji do spełniania postawionych sobie celów. Była ona bardzo ciekawy, ponieważ dowiedziałam się z niej nieco więcej o autorze. Tym rozdziałem myślę, że bloger chciał zbliżyć do siebie czytelników i zmniejszyć dystans, jednocześnie zachęcając do rozmowy. 🗣️
Niestety, mimo lekkiego słownictwa, niektóre zdania były nie do końca dopracowane i czasem musiałam się zastanowić, jaki był ich sens. Jednak nie trwało to długo i wszelki skróty myślowe były zdolne do rozszyfrowania. Wkradły się tutaj też drobne błędy, które zakłuły mnie w oko, ale oceniając całość e-book zdecydowanie wychodzi na plus. ☺️
Dodatkowo muszę zaznaczyć, że zamieszczenie spisu marzeń w postaci tabeli było dla mnie strzałem w dziesiątkę. Poręczna forma myślę, że ułatwi mi wracanie do tej książki, choćby w momentach, gdy nie będę miała pomysłu, co w danej chwili zrobić. 💪
Bardzo dziękuję @PatrykTarachoń za możliwość przeczytania tej książki, a Was zachęcam do jej kupna jako rzetelnego źródła inspiracji na gorsze i lepsze dni! 💖

#atlasmarzeń #book #ebook #PatrykTarachoń #motywacja #spełniajmymarzenia #inspiracja #zróbmyswojąlistęmarzeń #zima #snow #white #poświęcenie #zainteresowania #osiągajmycele #mogęjamożeszity #spróbuj #sport #dziedzinysportu

🗺️ RECENZJA 🗺️
🗺️ "Atlas marzeń" Patryk Tarachoń 🗺️

Co lubicie robić najbardziej (poza czytaniem oczywiście)? A może wciąż poszukujecie zajęcia, które moglibyście z tą pasją łączyć? Ja nieustannie poszukuję i sprawdzam się w różnych dziedzinach, by odkryć w sobie kolejną pasję i powiem Wam, że zawsze wydawało mi się, że jestem dość otwarta w tym zakresie. Książka „Atlas marzeń” pokazuje, jak wiele dziedzin jest jeszcze przeze mnie do odkrycia. I pewnie, nie we wszystkich będę chciała się sprawdzić, kilka przygód z niektórymi pasjami mam już za sobą, ale w tej niewielkiej publikacji znalazło się jeszcze kilka takich, w których chciałabym wypróbować.

Główną zaletą tej książki jest motywacja czytelników by poszukiwali czegoś nowego, coś co pomoże im spędzać efektywnie i przede wszystkim niezwykle interesująco czas. Poza tym publikacja napisana jest w ciekawy, przystępny i prosty sposób. Czyta się ją szybko i bardzo sprawnie. Przy czym musicie mieć na uwadze, że Patryk Tarachoń, nie jest psychologiem czy coachem. Jest blogerem, którego pasją jest między innymi inspirowanie innych.

Niestety, sięgając po tę publikację ja liczyłam na trochę więcej. W kilku miejscach zabrakło mi rozwinięcia tematu. Z drugiej strony ta książka stanowi atlas marzeń i pasji i gdy coś Was zainspiruje bardziej, można sobie poszukać informacji w sieci. Więc nie będę bardzo narzekać 😊.

cała opinia - kochamciemojezycie.blogspot.com

Jakie jest Twoje hobby?

A może tak naprawdę dalej szukasz zajęcia, które pochłonie Cię do tego stopnia, że podczas samego myślenia będziesz się uśmiechać?
Ogrodnictwo? Sport? Rysowanie? Śpiewanie?

Większość z nas pewnie już ma swoje pasje i marzenia, które chce i wie w jaki sposób je realizować.
Jedną z głównych naszych (bookstagramowych) pasji są oczywiście książki, czytanie, wymienianie się różnymi opiniami. Jednak warto byłoby spróbować otworzyć się na inną tematykę.

Nie wiesz od czego zacząć? Książka Patryka może Ci w tym bardzo pomóc. W tym krótkim "Atlasie marzeń" znajdziesz wiele pomysłów na nową pasję.
Patryk dzieli się z nami wiedzą o różnorodnych hobby, zaczynaj od szydełkowania, kończąc na filumenistyce (kolekcjonowanie pudełek po zapałkach 🤔).

Na pasjach się nie kończy, znajdziemy tutaj także wiele ciekawych pomysłów na nasze marzenia, które można w łatwy, albo w trochę trudniejszy sposób zrealizować.

Autor zachęca nas do posiadania swoich pasji, swoich marzeń.

Patryk w fajny i łatwy sposób porozdzielał pasje na wiele kategorii, gdzie w sprawny sposób możemy zapoznać się z danym tematem, dowiemy się jak zacząć naszą przygodę z nową pasją, jakiego sprzętu potrzebujemy. Także możemy dowiedzieć się czy zarabianie na hobby to dobre rozwiązanie.

Książkę (w wersji e-booka) Wam polecam, a może zainspirujecie się aby odnaleźć swoje nowe pasje, marzenia, które zmienią Wasze dotychczasowe życie 😊

Jakie jest Twoje hobby?

Ogrodnictwo? Sport? Rysowanie? Śpiewanie?

Jedną z głównych naszych (bookstagramowych) pasji są oczywiście książki,...

• Do recenzji
  • W domowej biblioteczce