Nowy Układ

Okładka książki Nowy Układ Kinga Litkowiec
Okładka książki Nowy Układ
Kinga Litkowiec Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Cykl: Demony z Los Angeles (tom 2) Seria: Heartbeats literatura obyczajowa, romans
Demony z Los Angeles (tom 2)
Heartbeats
Wydawnictwo WasPos
2020-08-30
2020-08-30
miłość wyzwanie diabeł umowa śmierć romans uczucia seks erotyka dominacja pożądanie

W mojej opinii lepsza niż pierwsza część.
Więcej się dzieje, główni bohaterowie jacyś tacy bardziej dojrzali, a raczej mniej wqrzający :)
Nawet sceny erotyczne czyta się przyjemniej.
Ogólnie - naprawdę ok, nie żałuje, że nie poddałam się po pierwszej części.

W mojej opinii lepsza niż pierwsza część.
Nawet sceny erotyczne czyta się przyjemniej.
Ogólnie - naprawdę ok, nie żałuje, że nie poddałam się po pierwszej części.

– Dziś odchodzę – informuje spokojnie.
– Wyjeżdżasz z Los Angeles?
– Tylko na chwilę .
– Czy mylnie uważam, że już od dawna
to planowałeś?
– Nie. Masz rację. Z Cavaco skontaktowałem się dwa lata temu. Potrzebowałem wielu kontaktów, do
których mogłem dojść dzięki niemu

– Dziś odchodzę – informuje spokojnie.
– Wyjeżdżasz z Los Angeles?
– Tylko na chwilę .
– Czy mylnie uważam, że już od dawna
to planowałeś?
których mogłem dojść dzięki niemu

Całkiem fajna jak ktoś lubi historie mafijne :)

Całkiem fajna jak ktoś lubi historie mafijne :)

„Nowy układ” jest to historia, która bardzo zawróciła mi w głowie. Kiedy byłam pewna, że wszystko już się ułożyło i nic mnie już nie zaskoczy autorka dokłada nam pewien element, który mnie zaskakiwał. Po tym nie wiedziałam jak mam się pozbierać.

1998

Ta część jest dla mnie bardziej ciekawa niż pierwsza. Więcej w niej akcji, więcej ciekawych wydarzeń dotyczących mafijnych porachunków i życia bohaterów.
Liam już nie wstydzi się swojego uczucia do Jess i jest mu z tym dobrze. Na jej prośbę odnajduje swoją matkę z którą nie widział się kilka lat.
Jess natomiast cieszy się, że może bardziej uczestniczyć w życiu Liama a nie być tylko zabawką w łóżku. Im bardziej jednak jest pewna , że jest tą jedyną, tym bardziej staje się zarozumiała , ma swoje humory i kaprysy, które Liam toleruje.
Dalej historia opowiedziana jest z punktu widzenia Liama i Jess ale nie dotyczy tych samych wydarzeń więc nie ma powtórek. tych samych sytuacji. Dużo pikantnych scen tym razem nie nużą, bo jest ich mniej niż w poprzednim tomie i czasami są nawet bardziej romantyczne.
Z przyjemnością i zainteresowaniem przeczytałam tą część. Trochę żal, że kolejny tom będzie już o innej osobie, chociaż jestem ciekawa historii Kata z Los Angeles.

Jess natomiast cieszy się, że może bardziej uczestniczyć w życiu Liama a nie...

super seria 3-tomów, miłość, mafia, problemy; warto przeczytać

super seria 3-tomów, miłość, mafia, problemy; warto przeczytać

" Nowy układ" ~ K. Litkowiec

GDY DIABEŁ ODKRYWA, ŻE MA SERCE, MOŻE ZROBIĆ SIĘ NIEBEZPIECZNIE.

Wydaje się, że życie Jess nabiera sensu. W domu Liama O’Dire’a odnalazła coś, czego przez całe życie jej brakowało. Oddała serce diabłu i sprawiła, że on odkrył dla niej istnienie swojego. Jednak czy będzie potrafił zaakceptować stan, do którego nigdy nie chciał dopuścić?
Piekło wcale nie zamarza.
Temperatura zaczyna wzrastać.
Liam odsłania więcej kart. Jessica przyjmuje wyzwanie.
Gra wciąż trwa, ale zmieniają się zasady. Dochodzą nowi gracze, którzy nie zamierzają postępować fair. Pragną tego, co ma Liam.

Nowy układ to II tom serii o Diable z Los Angeles.. 😈 ❤️ Tom na który wiele z nas wyczekiwało. Na wstępie dziękuję za BT @furia.miedzy.ksiazkami 👏

Kinga Litkowiec to pisarką która albo sie kocha, albo odrzuca. Jej styl jest burzą, która rozdmuchuje wszystko. W jej książkach nic nie jest pewne, a śmiałość w jakąś obdarza bohaterów onieśmiela i przyprawia o dreszcz, ekscytacje i strach co bedzie dalej... 😈

Musze przyznać, że I tom wzbudził wiele kontrowersji wśród czytelników. Praktycznie Kinga podzieliła nas na PÓŁ. Jedni uważali, że przegięła a inni, że Liam to chodzący seks! 🥰 Tym razem Kinga przystopowała, a raczej ja odniosłam takie wrażenie - ta część była zdecydowanie inna od poprzedniej - spokojniejsza mogłabym rzec. Pojawiło sie więcej akcji i mniej erotyzmu za który ją kochamy. Oblicze diabła spokorniało. Myślę, że ta część znajdzie na pewno swoje grono odbiorców. Ja jednak wole niegrzeczną wersje autorki dlatego serduchem jestem z I tomem. Niemniej jednak myśl, że nie powinno sie przejść koło tej pozycji obojetnie.
____________________
#ksiazka #książki #bookbookbooks #bookinstagram #girl #boy #blog #book #booksy #goodday #freetime #dream #nowyuklad #kingalitkowiec #erotyka #romans #action #badboy #bad #life #recenzja #photography #photobook

" Nowy układ" ~ K. Litkowiec

GDY DIABEŁ ODKRYWA, ŻE MA SERCE, MOŻE ZROBIĆ SIĘ NIEBEZPIECZNIE.

Piekło...

Drugi tom cyklu #demonylosangeles "Nowy układ" to dalsze losy Jess i Liama, którzy chcą oboje być ze sobą. Autorka fajnie przedstawia mafijne porachunki , ale z Jess zrobiła się taka sierotka Marysia. Niby tutaj odważna a jednak nadal boi się kar od Liama , najpierw coś robi a potem myśli i jak jest to źle zrobione płacze. Naprawdę co rozdział który dotyczył Jess ona płakała. Scen seksu jest dużo dużo więcej niż w pierwszym tomie. Jak na początku polubiłam jej odwagę i charyzmę , tak w tym tomie czytając miałam ochotę ją udusić. Postać drugi planowa dużo wnosi do tej książki i dzięki niej trochę więcej się dzieje niż w pierwszym tomie, a bardzo mi przypadł do gustu , to na tym trochę się zawiodłam. Ciekawe co mnie czeka w 3 tomie tej serii.

Uważam, że pierwsza część była znacznie lepsza. Tutaj już niestety powtarzają się sceny erotyczne, pisane w tym samym stylu, czyli "rachu ciachu i po sprawie". Przyznam, że momentami je omijałam.
Na plus zasługują pozostałe wątki, które ożywiły nieco akcję.

Na plus zasługują pozostałe wątki, które ożywiły nieco akcję.

Nowy Układ druga część cyklu Demony z Los Angeles opowiada nam dalsze losy Jess oraz Liama.

Gdy Diabeł odkrywa że ma serce, może zrobić się niebezpiecznie i okazać się że Piekło wcale nie zamarza.

Trafiamy w świat gdy Liam pragnie sprawdzić czy ma serce i zaczyna tworzyć coś na podobie związku z Jess.
Bohater ją testuje i sprawdza czy nadaje się na życie w tym świecie. Ale dziewczyna wręcz jest do tego stworzona.
Slowa Liama "Nic nie obiecuję. Po prostu muszę coś sprawdzić. Czy potrafię kochać."

Przez większość książki bohaterowie biją się ze swoimi myślami. Co bedzie? Co jest? Aż w końcu książka nabiera rozmachu. 😁

Między nimi były różne ciężkie momenty, ale to jak ich uczucie wytrwało, musicie sami się przekonać, czytając książkę. Ciekawą postać, jaką poznajemy w tej części jest Joaquin. Od początku wytwarzał wokół siebie tajemniczą aurę.

Książka na pewno jest lepsza od pierwszej części. Najbardziej podoba mi się to że można śmiało czytać jedna część po drugiej i nie trzeba myśleć co było wcześniej. Autorka fajnie wymyśliła zakończenie co zachęca to sięgnięcia po dalsze losy bohaterów.
Najbardziej żałuję że akcja jaka znalazła się w książce nie została trochę rozbudowana. Szybko się zaczęła i szybko skończyła. Brakuje mi tej adrenaliny, akcji co się stanie.
Ale nie poddaje się i zdradzę wam że trzecia część już od początku jest mega……

Łapcie w swoje rączki Demony z Los Angeles. Jest naprawdę hottt… a od namiętności aż tu buzuje...

Bohater ją testuje i sprawdza czy nadaje się na życie w tym świecie....

• Mafia
  • Romans