Łabędzi śpiew

Okładka książki Łabędzi śpiew K. C. Hiddenstorm
Okładka książki Łabędzi śpiew
K. C. Hiddenstorm Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo WasPos
2020-10-24
2020-10-24

"Łabędzi śpiew" autorstwa K. C. Hiddenstorm opowiada o Alice, która po latach cierpienia u boku męża, w końcu decyduje się odzyskać wolność i w trakcie pewnego indycentu zabija go. Drugim głównym bohaterem jest Phoenix – płatny morderca, który ma misję znalezienia oprawcy swojej byłej zmarłej dziewczyny.

Ścieżki tych dwojga krzyżują się, gdy Alice ucieka przed wymiarem sprawiedliwości, wiedząc, że niedługo ktoś znajdzie ciało męża, a Phoenix jest w trakcie wykonywania swoich obowiązków. I wtedy zaczyna się prawdziwy rollercoaster 😍 Mamy w tej historii wszystko, co przyprawia o szybsze bicie serca – morderstwa, ucieczki, strzelaninę, a nawet rodzące się uczucie. Jestem pod wrażeniem, jak dobrze autorka połączyła elementy sensacyjne z erotycznymi, sprawiając jednocześnie, że wszystkie te sceny opisane są ze smakiem.

Jest to nieoczywista powieść, w której bohaterowie walczą o wolność, sprawiedliwość, utracone wcześniej szanse, bezpieczeństwo, odnalezienie siebie i co najważniejsze – bratniej duszy. Czytając tę książkę, od samego początku do końca czułam napięcie. Właściwie do ostatniej strony nie byłam pewna, czy wszystko pójdzie po myśli postaci, co jest ogromnym plusem w takich gatunkach. Dzieło to będzie idealne dla osób, które lubią książki mroczne, sensacyjne z motywem morderstwa i próbami wymierzania sprawiedliwości na własną rękę, ale jednocześnie uwielbiają romanse. Ta pozycja łączy te dwa światy, udowadniając, że nie są one wcale aż tak odległe, a w oczach snajpera – z reguły chłodnych – można dostrzec troskę i miłość, jeśli tylko dana osoba na to zasługuje 🖤

Ścieżki tych dwojga krzyżują się, gdy Alice ucieka przed wymiarem...

🌼🌼🌼Recenzja Booktour 🌼🌼🌼

K.C.Hiddenstorm " Łabędzi śpiew "
@K.C.Hiddenstorm

Wydawnictwo :Waspos
@waspos

Dziękuję organizatorce @czytanie_moja_pasja1987 za możliwość wzięcia udziału w BT i super zabawie 😍❤️

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

""Oboje byli w pewien sposób zakochani w śmierci. Oboje mieli w sobie mrok, którego lękali się inni. Odnaleźli się w nim i dzięki niemu związali. Stali po drugiej stronie świata i ludzi, czerpiąc siłę z faktu, że mieli siebie nawzajem."

Książka dość ciekawa, prywajaca od początku do końca ..
Autorka ma przyjemny styl pisania, dzięki czemu książke czyta się szybko..

" Łabędzi śpiew "ta opowieść jest pełna napięcia i emocji. Bohaterowie muszą podjąć trudne decyzje, a ich przeszłość często wpływa na ich wybory. Jednocześnie, między nimi wybucha miłość, co stawia ich w jeszcze trudniejszej sytuacji.

Alice Newman i Phoenixie Thorne, którzy zostają połączeni w trudnym momencie.
Po jednej ze szczególnie brutalnych awantur Alice zabija swojego męża policjanta w samoobronie i ucieka za granicę, ponieważ nie może liczyć na pomoc ze strony prawa.
W czasie ucieczki spotyka płatnego mordercę, Phoenixa Thorne'a, który pomaga jej dalej uciekać. Między nimi wybucha uczucie, a sytuacja staje się coraz bardziej skomplikowana. Oboje bohaterowie mają w sobie mrok i są w pewien sposób zakochani w śmierci.

🌼🌼🌼Recenzja Booktour 🌼🌼🌼

K.C.Hiddenstorm " Łabędzi śpiew "
@K.C.Hiddenstorm

Wydawnictwo :Waspos
@waspos

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Cóż... Nie kupuje tej historii.
O ile początek był naprawdę mega wciągający, tak później jest "tyle zwrotów akcji", że nikogo już nie dziwi, że praktycznie zakończenie książki mamy wypisane na jej okładce.

"Łabędzi śpiew" odnosi się dosłownie do jednej sytuacji, poza tym po skończeniu tej książki mam więcej pytań niż odpowiedzi.
Co się stało, a dlaczego tak, a po co to...

Ogólnie historia chciała chyba opowiedzieć zbyt wiele a w rezultacie zmiksowała bardzo dużo na bardzo niewielu stronach.

To nie jest mój klimat książek, oczekiwałam troszkę innej historii, bardziej twardego podejścia do sprawy, a nie bazowania na szczęściu i wszechobecnej miłości. Nie klei mi się ta historia i raczej już do niej nigdy nie wrócę.

Cóż... Nie kupuje tej historii.

Co się stało, a dlaczego tak, a po co...

Ciężka, mroczna historia kobiety, która uciekając po zabójstwie męża spotyka na swojej drodze płatnego mordercę. Barwne postacie to coś, co kocham - a tutaj wszystkie są dopracowane i mają własny charakter. Koniec złamał mi serce, a właściwie jeszcze scena przed końcem, gdzie Alice zegna się ze swoim ukochanym psem. Czy tylko ja tak bardzo polubiłam psinę? Szkoda, że już nigdy nie zobaczy osoby, która go uratowała.

WOW!!! Co to była za książka!

Było to moje pierwsze podejście do twórczości autorki K. C. Hiddernstorm, dlatego też podeszłam sceptycznie do tej książki. Opis mnie zaciekawił, więc postanowiłam spróbować. Nie żałuję ani chwili spędzonej na poznawaniu przygody Alice i Phoenixa.

„Oboje byli w pewien sposób zakochani w śmierci. Oboje mieli w sobie mrok.”

Alice Newman po wielu latach, kiedy była bita przez własnego męża policjanta postanawia zyskać wolność. Podczas jednej z awantur zabija męża i zaczyna uciekać przed wymiarem sprawiedliwości. W prywatną pogoń za nią udaje się przyjaciel i partner zawodowy jej męża.

Phoenix, a raczej Max, bo pod takim imieniem jest znany z racji wykonywanego zawodu. Jest płatnym zabójcą, który od lat ściga oprawców swojej tragicznie zmarłej dziewczyny. Nie spocznie, póki ostatni z nich nie zapłaci za wyrządzone krzywdy.

Czy Alice i Phoenix mogą sobie wzajemnie pomóc? Czy dwie zranione dusze mogą nauczyć się kochać na nowo?

Spodziewałam się romansu z wątkiem sensacyjnym, a dostałam powieść sensacyjną z rozbudowaną akcją i wątkiem romantycznym. To było coś! Czytałam z zapartym tchem, chcąc poznać zakończenie jednocześnie nie potrafiłam pożegnać się z bohaterami. Polecam z czystym sumieniem. Na pewno sięgnę po pozostałe powieści autorstwa K. C. Hiddenstorm!

WOW!!! Co to była za książka!

„Oboje byli w pewien sposób zakochani w śmierci. Oboje mieli w sobie mrok.”

Alice Newman po...

"Oboje mieli w sobie mrok" - ja powiedziałabym, że cała książka miała w sobie mrok. Od pierwszej do ostatniej strony byłam niespokojna, czekałam tylko aż coś pójdzie nie tak, aż wydarzy się coś nieodwracalnego...jak morderstwo męża (bardzo nieodwracalne;) ) - to uczucie trwało ze mną przez cały czas. "Łabędzi śpiew" to nie cukierkowy romans, raczej powiedziałabym, ze to takie połączenie wątku sensacyjnego z nutką wyważonego erotyzmu. Autorka zabiera nas w świat, gdzie nic nie jest na zawsze a jutro może nie nadejść.
Zakończenie pozostawia "otwartą furtkę" - każdy indywidualnie może zinterpretować losy głównych bohaterów według własnego uznania.
Polecam tę pozycję - nie zawiedziesz się.

Spodziewałam się romansu, a tu taka historia. Jestem zakochana w głównym bohaterze, wątek sensacyjny przejął całą książkę i wyszło super.

"A najgorsze to umrzeć i wciąż pozostawać przy życiu."

"Zbliżali się, nawet się nie poruszając. Wibrowali w zgodnym rytmie. Istnieli dla siebie, nie liczył się nikt inny, nie liczyło się nic innego. Mieli każdy dzień, od teraz aż do końca świata. Ten dzień był końcem świata."

"Każde pożegnanie jest w jakimś sensie na zawsze."

Alice ma dość bicia, wymuszanego seksu i psychicznego znęcania. Jednak ponieważ jej mąż jest policjantem, nie może liczyć na żadną pomoc. Gdy czara się przelewa, kobieta zabija męża i rozpoczyna ucieczkę za granicę. Poszukiwana przez policję, zwłaszcza przez mściwego partnera zabitego Alana, nie jest w stanie przebić się do Meksyku. Jednak nieoczekiwanie na jej drodze pojawia się Phoenix, mężczyzna który sam jest jak cień, szalenie inteligentny płatny morderca. Gdy postanawia pomóc dziewczynie jeszcze nie wie, jak jej spotkanie wpłynie zarówno na jego teraźniejszość jak i przyszłość, ani jaki związek Alice będzie miała z jego przeszłością. Oboje rozpoczną niebezpieczną grę w której stawką będzie wolność, miłość i śmierć.

Z całą pewnością mogę powiedzieć, że to książka mocna, poruszająca, powodująca szybsze bicie mojego serca. Autorka stworzyła w niej piękną, wzruszającą, ale i niesamowicie seksowną, namiętną historię miłości w otoczeniu prawdziwie sensacyjnych wydarzeń. Na prawdę jestem zachwycona. Rewelacyjna fabuła, wciąż trzymająca w napięciu akcja, buzująca adrenalina i miłość. Mieszanka prawdziwie wybuchowa, a przy tym bohaterowie skonstruowani tak, że nawet jeśli ich działania kłócą się z naszymi przekonaniami to i tak chce się im kibicować. Myślę, że to książka piękna, powiedziałabym że może odrobinę magiczna, ale i zmuszająca do myślenia o nowych początkach, o ponoszonych cenach, o marzeniach. Bardzo polecam!

"A najgorsze to umrzeć i wciąż pozostawać przy życiu."

"Każde pożegnanie jest w jakimś sensie na zawsze."

Alice ma dość bicia, wymuszanego seksu i...

Łabędzi śpiew to zaskakująca książka sensacyjna, która jest mocna jak za równe erotyczna.

Alice- po zabójstwie swojego męża, ucieka. Nie wierzy w sprawiedliwość.Mimo, że działa w obronie własnej nikt jej nie pomoże, ponieważ jej mąż był stróżem prawa. Wiec z góry jest przegrana. Pheonix jest płatnym zabójcą , który ratuje ją z opresji. Od tego spotkania rozpoczęła się ich historia.
Czy relacja jaką stworzą będzie miała wspólna przyszłość ?!

Bardzo podobało mi się to jak autorka przedstawiła całość powieści. Z każda stroną człowiek śledził historie bohaterów. ❤️

Recenzja z Book Tour z książką
"Łabędzi Śpiew"autorki @karina_hiddenstorm
organizowanego przez @czytanie_moja_pasja1987

Następny udany Book Tour 😉 i kolejna książka która przypadła mi do gustu znam książki autorki i mogę je brać w ciemno .
Tym razem historia Alice i Phoenixa
Po jednej ze szczególnie brutalnych awantur Alice Newman zabija męża – porywczego policjanta, który znęcał się nad nią od lat. Mimo że działała w samoobronie, wie, że nie może liczyć na pomoc stróżów prawa. Nie widząc innego rozwiązania, postanawia uciec za granicę. W czasie podróży do Meksyku zostaje rozpoznana przez pracownika stacji benzynowej. Kiedy wydaje się, że sytuacja jest przesądzona, na pomoc przychodzi Phoenix Thorne, który okazuje się być… płatnym mordercą. Sprawy się komplikują i to nie tylko przez uczucie, które wybucha między obojgiem. Phoenix pomaga Alice w dalszej ucieczce. Kiedy dowiaduje się, że jest z nią związany bardziej niż początkowo sądził, będzie musiał wybrać – czy jest lojalny wobec zobowiązań z przeszłości, czy wobec kobiety, którą pokochał.

Mamy w tej książce dużo akcji, emocji, namiętności to co lubię.Wątek kryminalny pasuje tu najlepiej . Historia z którą nie można się nie można rozstać i nie obejść obok jej . Polecam jak najbardziej 😉

Dziękuję @czytanie_moja_pasja1987 za tak cudowny Book Tour i za umialacze
❤️❤️❤️