Nowy Układ

Okładka książki Nowy Układ
Kinga Litkowiec Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Cykl: Demony z Los Angeles (tom 2) Seria: Heartbeats literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Demony z Los Angeles (tom 2)
Heartbeats
Wydawnictwo WasPos
2020-08-30
2020-08-30
miłość wyzwanie diabeł umowa śmierć romans uczucia seks erotyka dominacja pożądanie

„Nowy układ” jest to historia, która bardzo zawróciła mi w głowie. Kiedy byłam pewna, że wszystko już się ułożyło i nic mnie już nie zaskoczy autorka dokłada nam pewien element, który mnie zaskakiwał. Po tym nie wiedziałam jak mam się pozbierać.

Na półkach: , , , ,

Ta część jest dla mnie bardziej ciekawa niż pierwsza. Więcej w niej akcji, więcej ciekawych wydarzeń dotyczących mafijnych porachunków i życia bohaterów.
Liam już nie wstydzi się swojego uczucia do Jess i jest mu z tym dobrze. Na jej prośbę odnajduje swoją matkę z którą nie widział się kilka lat.
Jess natomiast cieszy się, że może bardziej uczestniczyć w życiu Liama a nie być tylko zabawką w łóżku. Im bardziej jednak jest pewna , że jest tą jedyną, tym bardziej staje się zarozumiała , ma swoje humory i kaprysy, które Liam toleruje.
Dalej historia opowiedziana jest z punktu widzenia Liama i Jess ale nie dotyczy tych samych wydarzeń więc nie ma powtórek. tych samych sytuacji. Dużo pikantnych scen tym razem nie nużą, bo jest ich mniej niż w poprzednim tomie i czasami są nawet bardziej romantyczne.
Z przyjemnością i zainteresowaniem przeczytałam tą część. Trochę żal, że kolejny tom będzie już o innej osobie, chociaż jestem ciekawa historii Kata z Los Angeles.

Jess natomiast cieszy się, że może bardziej uczestniczyć w życiu Liama a nie...

super seria 3-tomów, miłość, mafia, problemy; warto przeczytać

super seria 3-tomów, miłość, mafia, problemy; warto przeczytać

" Nowy układ" ~ K. Litkowiec

GDY DIABEŁ ODKRYWA, ŻE MA SERCE, MOŻE ZROBIĆ SIĘ NIEBEZPIECZNIE.

Wydaje się, że życie Jess nabiera sensu. W domu Liama O’Dire’a odnalazła coś, czego przez całe życie jej brakowało. Oddała serce diabłu i sprawiła, że on odkrył dla niej istnienie swojego. Jednak czy będzie potrafił zaakceptować stan, do którego nigdy nie chciał dopuścić?
Piekło wcale nie zamarza.
Temperatura zaczyna wzrastać.
Liam odsłania więcej kart. Jessica przyjmuje wyzwanie.
Gra wciąż trwa, ale zmieniają się zasady. Dochodzą nowi gracze, którzy nie zamierzają postępować fair. Pragną tego, co ma Liam.

Nowy układ to II tom serii o Diable z Los Angeles.. 😈 ❤️ Tom na który wiele z nas wyczekiwało. Na wstępie dziękuję za BT @furia.miedzy.ksiazkami 👏

Kinga Litkowiec to pisarką która albo sie kocha, albo odrzuca. Jej styl jest burzą, która rozdmuchuje wszystko. W jej książkach nic nie jest pewne, a śmiałość w jakąś obdarza bohaterów onieśmiela i przyprawia o dreszcz, ekscytacje i strach co bedzie dalej... 😈

Musze przyznać, że I tom wzbudził wiele kontrowersji wśród czytelników. Praktycznie Kinga podzieliła nas na PÓŁ. Jedni uważali, że przegięła a inni, że Liam to chodzący seks! 🥰 Tym razem Kinga przystopowała, a raczej ja odniosłam takie wrażenie - ta część była zdecydowanie inna od poprzedniej - spokojniejsza mogłabym rzec. Pojawiło sie więcej akcji i mniej erotyzmu za który ją kochamy. Oblicze diabła spokorniało. Myślę, że ta część znajdzie na pewno swoje grono odbiorców. Ja jednak wole niegrzeczną wersje autorki dlatego serduchem jestem z I tomem. Niemniej jednak myśl, że nie powinno sie przejść koło tej pozycji obojetnie.
____________________
#ksiazka #książki #bookbookbooks #bookinstagram #girl #boy #blog #book #booksy #goodday #freetime #dream #nowyuklad #kingalitkowiec #erotyka #romans #action #badboy #bad #life #recenzja #photography #photobook

" Nowy układ" ~ K. Litkowiec

GDY DIABEŁ ODKRYWA, ŻE MA SERCE, MOŻE ZROBIĆ SIĘ NIEBEZPIECZNIE.

Piekło...

Drugi tom cyklu #demonylosangeles "Nowy układ" to dalsze losy Jess i Liama, którzy chcą oboje być ze sobą. Autorka fajnie przedstawia mafijne porachunki , ale z Jess zrobiła się taka sierotka Marysia. Niby tutaj odważna a jednak nadal boi się kar od Liama , najpierw coś robi a potem myśli i jak jest to źle zrobione płacze. Naprawdę co rozdział który dotyczył Jess ona płakała. Scen seksu jest dużo dużo więcej niż w pierwszym tomie. Jak na początku polubiłam jej odwagę i charyzmę , tak w tym tomie czytając miałam ochotę ją udusić. Postać drugi planowa dużo wnosi do tej książki i dzięki niej trochę więcej się dzieje niż w pierwszym tomie, a bardzo mi przypadł do gustu , to na tym trochę się zawiodłam. Ciekawe co mnie czeka w 3 tomie tej serii.

Uważam, że pierwsza część była znacznie lepsza. Tutaj już niestety powtarzają się sceny erotyczne, pisane w tym samym stylu, czyli "rachu ciachu i po sprawie". Przyznam, że momentami je omijałam.
Na plus zasługują pozostałe wątki, które ożywiły nieco akcję.

Na plus zasługują pozostałe wątki, które ożywiły nieco akcję.

Nowy Układ druga część cyklu Demony z Los Angeles opowiada nam dalsze losy Jess oraz Liama.

Gdy Diabeł odkrywa że ma serce, może zrobić się niebezpiecznie i okazać się że Piekło wcale nie zamarza.

Trafiamy w świat gdy Liam pragnie sprawdzić czy ma serce i zaczyna tworzyć coś na podobie związku z Jess.
Bohater ją testuje i sprawdza czy nadaje się na życie w tym świecie. Ale dziewczyna wręcz jest do tego stworzona.
Slowa Liama "Nic nie obiecuję. Po prostu muszę coś sprawdzić. Czy potrafię kochać."

Przez większość książki bohaterowie biją się ze swoimi myślami. Co bedzie? Co jest? Aż w końcu książka nabiera rozmachu. 😁

Między nimi były różne ciężkie momenty, ale to jak ich uczucie wytrwało, musicie sami się przekonać, czytając książkę. Ciekawą postać, jaką poznajemy w tej części jest Joaquin. Od początku wytwarzał wokół siebie tajemniczą aurę.

Książka na pewno jest lepsza od pierwszej części. Najbardziej podoba mi się to że można śmiało czytać jedna część po drugiej i nie trzeba myśleć co było wcześniej. Autorka fajnie wymyśliła zakończenie co zachęca to sięgnięcia po dalsze losy bohaterów.
Najbardziej żałuję że akcja jaka znalazła się w książce nie została trochę rozbudowana. Szybko się zaczęła i szybko skończyła. Brakuje mi tej adrenaliny, akcji co się stanie.
Ale nie poddaje się i zdradzę wam że trzecia część już od początku jest mega……

Łapcie w swoje rączki Demony z Los Angeles. Jest naprawdę hottt… a od namiętności aż tu buzuje...

Bohater ją testuje i sprawdza czy nadaje się na życie w tym świecie....

[…] - Tamtego dnia zrozumiałam, że potrzebuje cię, żeby przeżyć. Razem jesteśmy nie do pokonania, ale wtedy , kiedy oboje tego chcemy. […]

Emocjonalna, wciągająca, wprawiająca w osłupienie, momentami rozrywające serce.

Oto dalsza część historii o Jessice i Liamie. Diabeł z Los Angeles odkrywa, że się zmienił, że ma serce i potrafi kochać. Ma kobietę, która najpierw miała być tylko spłatą długo, a on sprawił, że została kimś najważniejszym dla niego. A Jess urosła w siłę i przeszła prawdziwa przemianę. Walczy o Liama na każdym kroku i nie daje mu się poddać. Jednakże na horyzoncie pojawia się wróg który może im zagrozić i odebrać Liamoqo to co jest jego siłą, ją. Kto to jest? Jaki mam w tym cel? Przekonajcie się sami.

W dalszym ciągu kocham i jestem zaintrygowana tym w jaki sposób pisze autorka. Idealnie dobrani bohaterowie, sceny akcji, przemyślane kroki, kończenie książki w taki sposób, który powoduje myślenie i przeklinanie na czym świat stoi wraz z nieprzerwanym czekaniem na kolejny tom. To wszystko powoduje, że mogę powiedzieć : kobieto czapka z głowy.
Sceny erotyczne w tej historii były tak gorące, tak namiętne, że z każdym pchnięciem Liama, każdym jękiem rozkoszy naszej bohaterki, moje podniecenie sięgało zenitu. Gorąc wypływał na policzki, a ręce trzęsły się z nadmiaru tego co się tam działo. Właśnie Liam, człowiek brutal, diabeł, pożądany przez wszystkie kobiety postanowił się ustatkować czym mnie zaskoczył. Jego wyznanie, że chce spróbować tak mnie zszokowało, że przez kilka dobrych minut moja szczeka dosłownie leżała na stole.
Pomijając te niepohamowane wybuchy goraca, autorka sprawiła również że momentami moją skore przeszywał dreszcz grozy, przestraszenia, a także radość, podziw i ulgę. Moje serce kilka razy rozpadało się na drobne kawałki, a ja wręcz krzyczałam w myślach na swoich bohaterów aby tego nie robili. Dalej nie mogę się otrząsnąć po całej historii. Historii która miała na szczęście piękny finał za co Ci droga autorko dziękuję, bo wiem, że moje już poharatane serce by tego nie wytrzymało.

Gangsterka, żądze, niepewność, pożądanie, groza, strach, miłość, erotyzm to są takie stany którymi autorka sprawia, że czytelnik chce czytać i czytać. Chce być w tym świecie który ona wykreowała. Taka właśnie jest druga część. Trzymająca do ostatniego zdania. Mająca jeszcze w sobie tajemnice. Polecam naprawdę polecam.

Emocjonalna, wciągająca, wprawiająca w osłupienie, momentami rozrywające serce.

Drugi tom serii " Demony z Los Angeles"

Ta książka to kontynuacja losów Jess oraz Liama. To co zaczęło się od spłaty długów ojca, przeistoczyło się w nowy układ pomiędzy głównymi bohaterami. Kobieta próbuje towarzyszyć wiernie u boku Liama. Jess już nie chce uwolnić się z rąk Lima ponieważ, zakochała się w nim. Liam obiecuje Jess sprawdzić czy jego zimne serce jest zdolne do jakich kolwiek uczuć. Jednocześnie mężczyzna potrzebuje jej i boi się odejścia kobiety. Czy diabeł w ludzkiej skórze jest zdolny kochać ? Jak będzie ich układ funkcjonował? Czy w świecie mafii jest miejsce na miłość?

Druga część tak samo jest pełna namiętności ♥️nadal jest tam dużo i intensywnie lecz są również uczucia ❤️ Aktorka pokazała nam drugą stronę Liama ❤️po pierwszej części od razu sięgnęłam po drugą i nie zawiodłam się ❤️polecam gorąco ♥️

Drugi tom serii " Demony z Los Angeles"

W tej części bohaterka pokazuje że półświatek to jej miejsce, uczy się go niezrażona niczym, bezgranicznie zakochana w Liamie, ale pojawia się ktoś jeszcze, kto mi osobiście do tej całej układanki kompletnie nie pasuje. Ponadto seks, seks i jeszcze raz seks. Dobrze że jedzenie jej przynosili, bo ja po tym ciągłym pukaniu to już bym chyba chodzić nie mogła ;)