Napraw mnie

Okładka książki Napraw mnie Anna Langner
Okładka książki Napraw mnie
Anna Langner Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Zniszcz mnie (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Zniszcz mnie (tom 2)
Wydawnictwo Kobiece
2020-08-12
2020-08-12
milosc sex romans skate love hate

Ślimak ci wszystko wybaczy. Miłość niekoniecznie

Ta część podobała mi się o wiele bardziej niż poprzednia. Szkoda że zakończenie było trochę niezbyt fajne. Brakowało mi w niej punktu widzenia Barry'ego, fajnie czytało się to jak on przeżywa tą historię. Uważam że obie książki byłyby lepsze z jego punktu widzenia. Znowu za dużo czekania i opisówek by dojść do jakiegoś kontaku fizycznego głównych bohaterów, a szkoda bo uważam że reszta książki mogła być lepiej wykorzystnana i napisana tak by końcówka zapierała dech. No ale cóż tego nie zmienie, mimo to ta część jest godna polecenia. 😉

Fajnie się zaczęło, historia przyjemnie się rozwijała, ale brakowało mi tego co w romansach najważniejsze, punktu kulminacyjnego, mało było tej relacji między nimi.. zakończenie tez rozczarowuje bo nie wiemy co tak naprawde się wydarzy.. a jeśli to ostatni tom to jednak wolałabym wiedzieć jak się zakończy.. Także wiele mi brakowało w tej historii i gdybym miała kupić ponownie to bym odpuściła..

Czyta się ją jednym tchem ❣️
Gorąco polecam ❤️

Czyta się ją jednym tchem ❣️
Gorąco polecam ❤️

Mieszane uczucia. 8 przede wszystkim z uwagi na przyjaciółkę głównej bohaterki:)

"Napraw mnie" to kontynuacja losów Amy i Barry'ego. I tak jak byłam zauroczona pierwszą częścią tej historii, tak tutaj utraciła ona trochę magii. Nadal jest dużo humoru, bohaterowie nie stracili swojego uroku i charyzmy, jednak wkradło się tutaj trochę chaosu. Trudno na początku zorientować się, jaki jest przeskok czasowy, który ostatecznie okazuje się nie taki duży, jakby się mogło wydawać. Niektóre sprawy nie zostały wyjaśnione, a Amy i Barry za bardzo krążyli wokół siebie, zamiast szczerze ze sobą porozmawiać. Nie do końca podobało mi się też zakończenie książki. Być może zamysł był taki, żeby było ono otwarte i każdy czytelnik mógł sobie wymyślić swój finał tej historii, do mnie jednak to nie przemawiało. Mimo wszystko książka jako całokształt bardzo mi się podobała i mogę ją polecić.

Lubię takie nitypowe zakończenia 😊

Lubię takie nitypowe zakończenia 😊

Nie rozumiem o co w tym chodzi, sytuacje opisywane z takim sensem, jakby pisała to nastolatka. A najbardziej nie podoba mi się wybielanie toxic relacji i stawianie jej na piedestale, że to prawdziwa miłość...

Zdecydowanie wolę 1 część. W tej niestety brakowało mi czegoś. Niby coś się działo ale nie wciągnęła mnie tak jak poprzednia.

Drugi i ostatni tom serii zdecydowanie podobał mi się bardziej niż pierwszy.
Historia Amy i Barrego jest jak jazda na rollercoasterze, może wydawać się że wszystko idzie w dobrym kierunku, już jest fajne, spokojnie a tu bam.. zaczynamy od początku, pod górę. Jednak w drugim tomie bohaterzy stali się dla mnie mniej irytujący, bardziej zabawni.
Jestem wielką fanką przyjaciółki Amy, a mianowicie Becky. Jest to barwna, nietuzinkowa postać, która rozbawiała mnie do łez. Wyciskarka do cytrusów 🤣 kto wie o co chodzi 😜
Książka dość przyjemna, do szybkiego przeczytania, rozluźnienia, pośmiania się.
Bardzo duży plus za zakończenie książki, które nie było typowe, przewidywalne, idealne. Mimo, że może łamać serca romantyczkom i fankom szczęśliwych zakończeń. Mi bardzo się podobało, właśnie przez jego inność. Po prostu. 😊

Drugi i ostatni tom serii zdecydowanie podobał mi się bardziej niż pierwszy.
Jestem wielką fanką...

Macie takie książki, które zatrzaskujecie z zarzenowania wywołane zachowaniem bohatera, ale jednocześnie przygryzacie wargi, żeby nie wybuchnąć płaczem ze śmiechu i przez to pojawiają się wam łzy w oczach? Bo jeżeli nie, to ja wam dziś takową proponuję. Pierwsza część również była książką takiego typu, ale to... Czytasz pierwszą stronę i już śmiejesz się jak głupi i pierwszy znacznik ląduje, bum! Tak, ta książka śmieszy do łez... a później przychodzi zakończenie i znowu bum! Masz ochotę rzucić książką - dosłownie - i zmówić litanie przekleństw. Tak nie można kończyć książki, całej serii! To Barry i Amy (Bamy albo Arry, w skrócie) tu są ślimaki, tyranozaury, rum, miśkowe żelki i łzy s z c z ę ś c i a... a nie wkurzenia. Zamiast mnie naprawić to jeszcze bardziej mnie zniszczyła ta książka... A może mi stron zabrakło, co?! To na pewno tak! Innego wytłumaczenia nie ma. I Barry jeszcze nie dostał odpowiedniej kary za swoją głupotę! Głupotę do potęgi n. Co za chłop... No jak się dowiedziałam dlaczego zostawił Amy to siekiera sama pchała się do ręki! Ale ciii, nic nie zdradzamy, nie wolno, sami musicie sięgnąć po tą serię i dowiedzieć się, co ta dwójka odchrzania, a jest tam trochę tego.