Happiness for Beginners

Okładka książki Happiness for Beginners Katherine Center
Okładka książki Happiness for Beginners
Katherine Center Wydawnictwo: St. Martin's Griffin literatura obyczajowa, romans
Happiness for Beginners
St. Martin's Griffin
2015-03-24
2015-03-24
romans

Może jestem staroświecka ale nie wyobrażam sobie relacji 32 letniej kobiety z 22 latkiem, do tego przyjacielem z dzieciństwa jej młodszego brata... Do 1,5 h audiobooka miałam nadzieję, że to jakieś głupie sztuczki, które doprowadzą mnie jedynie do śmiechu ale nie. Wiem jak to brzmi - gdzie tu równouprawnienie, niestety jako 30 latka nie uważam, żeby relacja z niemal dzieckiem była do zaakceptowania przez jakąkolwiek zrównoważoną psychicznie kobietę.

Sprawdziłam opinie na Goodreads i niestety zgodnie z tym co piszą stanie się wszystko czego się obawiałam. Przeszukałam znaczną część 5-gwiazdkowych opinii i nikt nie wspominał o tym, że książka nagle wróci na swój początkowy tor, wręcz przeciwnie będzie jeszcze gorzej. Zgodnie z 1-gwiazdkowymi opiniami chłopiec odmówi współżycia i będzie upokarzać główną bohaterkę ostentacyjnie okazując uczucia dziewczynkom na wycieczce. To książka której targetem są stare lampucery, które jadą powyrywać biedaków w Egipcie czy innym tego typu kraju, osobiście nie mam zamiaru zatruwać sobie psychiki.

• Po angielsku
  • Powieść