Opór

Okładka książki Opór K. Bromberg
Okładka książki Opór
K. Bromberg Wydawnictwo: Editio Cykl: Niegodziwe Rozrywki (tom 1) Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
Niegodziwe Rozrywki (tom 1)
Editio Red
Resist
Editio
2020-04-28
2020-04-28
2019-07-30
Olgierd Maj
prawnik seks erotyka rozwody drań rozsądek szantaż firma adopcja zasady namiętność cierpienie ból strach

Czytalam na wakacjach i musze przyznać umiliła mi fantastycznie czas w podróży 🍀🌻
Bardzo wciągająca Polecam👍🏼

Bardzo wciągająca Polecam👍🏼

No cóż po tej autorce można się było spodziewać że wytnie taki numer na zakończenie tego tomu. Niezwłocznie zabieram się za kolejny bo chyba mnie coś... Każdy książkoholik zrozumie 😉.
Uwielbiam potyczki Vee i Rykera, ich mocne i nieustępliwe charaktery.

Uwielbiam potyczki Vee i Rykera, ich mocne i nieustępliwe charaktery.

Na półkach: , , , , , ,

Ciekawy pomysł na romans, który nie tylko ma na celu zapewnienie rozrywki czytającemu, lecz także ukazanie drugiego dna, wielu sprawom, które nie dla wszystkich w życiu codziennym są oczywiste.

Ryker Lockahart jest bezwzględnym prawnikiem, który uważa, że w jego życiu nigdy nie pojawi się taka kobieta, dla której zrobiłby wszystko. Wtedy na jego drodze staje ona Vee lub prywatnie Vaugh, która prowadzi dom uciech pod nazwą "Niegodziwe Rozgrywki" i wtedy zaczynają się schody. Od słówka do słówka. Od spotkania do spotkania. Od niechcianych uczuć do... miłości?

Wszystko na to wskazuje.
Przyjemnie czytało mi się ten tom i zaraz zaczynam drugi, lecz niektóre rzeczy, jak i sama końcówka są dla mnie mocno naciągane i w przypadku bohaterów można powiedzieć... lekkomyślne? Bez pomyślunku? Nielogiczne?

Mimo wszystko jak już wspomniałam zaraz siadam, do drugiego tomu, bo jestem ciekawa jak to wszystko się potoczy i zakończy.

To była ciekawa lektura. Interesująca fabuła, która rozwinęła się w zaskakujacym kierunku. Do tego bohaterowie z charakterem. I niespodziewane zakończenie. Prosta recepta na dobrą powieść. Już się nie mogę doczekać kolejnej części. Zabieram się do czytania. Tą książkę zdecydowanie polecam.

Uwielbiam ksiązki tej autorki, wszystkie ! tę też polecam!

Uwielbiam ksiązki tej autorki, wszystkie ! tę też polecam!

K Bromberg jest w mojej topce najbardziej ulubionych autorek. Czytam jej wszystkie książki i zawsze się przy nich dobrze bawię. Tak było też tym razem. Czysta rozrywka.
Troszkę o fabule wam opowiem.
Von jest kobietą, która stara się o opiekę nad swoją siostrzenicą, ale ma kłopoty finansowe i to jest powodu dla którego opieka społeczna nie chce jej przyznać pełnych praw rodzicielskich nad siostrzenica, więc próbuje w jakiś sposób rozwiązać swoje problemy finansowe. Zakłada firmę, w której mężczyźni mogą wynająć kobietę do towarzystwa. Z powodu pewnych problemów to sama szefowa musi się spotkać z nowym klientem. Od tego rozpoczyna się chaotyczna, dynamiczna i skomplikowana znajomość z Rykerem.
Ryker wzięty adwokat od rozwodów, który szuka kobiety do towarzystwa. Jako adwokat broni tylko facetów takie ma zasady. Na początku znajomości z Von, Ryker jest zimnym draniem, jednakże z czasem otwiera się na relacje z Von i zrobi wszystko aby ta znajomość przetrwała jak najdłużej.
Pierwszy tom kończy się w takim momencie że od razu chce się zabrać za kolejny i dowiedzieć się jak skończy się historia Von i Rykera.

Troszkę o fabule wam opowiem.

153/2021

1 tom serii Niegodziwe rozrywki

Całkiem niezła historia.
Autorka zwykle ma takie historie, że jest ktoś skrzywdzony przez los, kto ma problem z otwarciem się na świat.

153/2021

1 tom serii Niegodziwe rozrywki

Całkiem niezła historia.

Czyta się szybko ale fabuła mnie nie porwała.

Czyta się szybko ale fabuła mnie nie porwała.

71/21 ciekawe, bardzo dobrze i szybko się czyta nie przynudza, nie za dużo pikanterii. Zakończenie sprawia ze chcesz sięgnąć od razu po kontynuacje. Zobaczymy gdzie to zmierza...

Książka stanowi pierwszą część cyklu „Niegodziwe rozrywki” K. Bromberg. Jest to również pierwsza pozycja tej autorki, którą przeczytałam.
Bohaterami opowieści są Ryker Lockhart oraz Vaughn. On jest bogatym wziętym prawnikiem specjalizującym się w sprawach rozwodowych, który żadnej poznanej dotychczas dziewczyny nie traktował poważnie. Ona prowadzi firmę „Niegodziwe rozrywki” i umawia dziewczyny z bogatymi mężczyznami.

Bohaterowie nie są płytcy mają swoje historie i wbrew pozorom nie są szczęśliwi. Voughan jest gotowa zrobić wszystko aby uzyskać opiekę nad swoją niepełnosprawną siostrzenicą. Zarówno Ryker jak i Voughan mają silne osobowości i łatwo nie zgadzają się na jakiekolwiek ustępstwa od zasad, którymi się kierują. Stąd też pomiędzy nimi iskrzy. Muszę przyznać, że książkę czytało mi się całkiem dobrze i na pewno sięgnę po kolejną część cyklu.