Piernikowy Rycerz

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Piernikowy Rycerz
Piernikowy, Rycerz
espeja

Książeczka z serii ''Poczytaj mi mamo'' - serii, która wychowała ponad dwa pokolenia maluchów. Wydawana jest od przeszło 55 lat niezmiennie przez to samo wydawnictwo Nasza księgarnia. Pierwsza książeczka ukazała się w roku 1951. Cała seria charakteryzowała się niezmienną formą publikacji – kolorowy druk, 24 strony, format 16×16 cm.

Basia_Pelc | 2015-05-12

Jedna z moich ulubionych bajeczek z dzieciństwa. Taka magiczna...

Drobinka | 2017-02-19
Przeczytana: 19 lutego 2017

Nie pamiętałam tej książeczki z dzieciństwa, teraz spotkało mnie pozytywne zaskoczenie. Ożywiające lekturę wyrazy dźwiękonaśladowcze. Polecam.

Karolina | 2015-09-14

Książka mojego dzieciństwa... pamiętam jak bardzo chciałam takiego piernikowego rycerza polukrowanego srebrną mgiełką:) "Wiadomo- w toruńskich piernikach od wieków kryją się czasem najróżniejsze moce i czary".

Agnieszka | 2016-04-30
Bobi | 2015-07-27