Okładka książki Jak szara gąska gospodarowała

Jak szara gąska gospodarowała

klasyka, dzieciństwo, bajka
typ
papier
Ag2S
6,82 (17 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Książeczka z serii "Poczytaj mi mamo" - serii, która wychowała ponad dwa pokolenia maluchów. Wydawana jest od przeszło 55 lat niezmiennie przez to samo wydawnictwo Nasza księgarnia. Pierwsza książeczka ukazała się w roku 1951.

Ilustracje: Hanna Krajnik

Opinie czytelników
książek: 2043
Basia_Pelc | 2013-11-17
Przeczytana: 16 listopada 2013

Ach, ta głupiutka gąska, jak można się tak szarogęsić!!!

Turniquet92 | 2014-09-24

133. rocznica
  • Michael Robotham
    54. rocznica
    urodzin
    Serce ma swoje powody, których rozum nie ogarnia.
  • Ida Fink
    93. rocznica